Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Vzdělání, škol(k)a » Jak se vydařil letošní školní výlet?Jak se vydařil letošní školní výlet?
PetraPetra
9.6.2014 v 9:43:41

Spousta tříd už má školní výlet letos za sebou, ty zbývající čeká v nejbližších dnech. Kam letos vyrazily (vyrazí) se svojí třídou vaše děti? Jak se jim tam líbilo?

Nenechávejte si pro sebe osvědčené ani neosvědčené výlety, třeba to bude užitečná inspirace pro příští rok ;-) Nebo pro nějaký prázdninový výlet.

A ještě mám k tomu jeden doplňující dotaz – o víkendu jsem zaslechla, že dnes už se na školní výlety jezdí jen výjimečně. To mě docela překvapilo, protože mi přijde, že naopak jezdívají na různé akce podstatně častěji. Kromě klasického výletu mají i různé exkurze, divadla apod. Jak je to u vás?

…a prosba na závěr – nezapomeňte připsat i třídu nebo věk dětí pro lepší představu, pro koho je co vhodné ;-)

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
emma68
11.10.2016 v 12:57:05

Adélka byla minulý školní rok v Pohádkové říši a moc se jim tam líbilo, přivezla si i nějaké suvenýrky, co tam vlastnoručně vyráběly a ani to nebylo tak drahý, se vším všudy cca 400 Kč.
Jinak byly tam ve 3. třídě.

vendyy12
2.5.2016 v 1:14:55

Podle mě by si daleko víc užili výlet do toho westernu. Ale to záleží na vás jako rodičích, jestli se domlouváte s učitelem nebo jestli děti si říkají co chtějí.

anininka
30.4.2016 v 16:02:52

Naše dcera má jet se školou na výlet. Rozhodují mezi zoo a mezi westernovým městečkem. Tam jsme sice už byli, ale moc se jí tam líbilo, tak by to nemělo vadit :)

zbynula
22.6.2014 v 22:28:32

Tak já jako třídní jsem letos zvolila to, co děti nadchlo v loňském roce. Noc ve škole ve velké tělocvičně a pak výlet. Před spaním ve škole děti vyrobily obložené chlebíčky, ode mě dostaly velký dort, jsou páťáci a opouštějí první stupeň. Pak po spaní ve škole jsme ráno vyrazili do Hostětína, což je malá vesnice na východní Moravě a je v ní ekologický institut Veronica, kde se např. vyrábí biomošty apod. Byl tam na exkurzi i princ Charles :-) Děti tam měly program Řemesla našich předků a pak svačinku v jabloňovém sadu. Tímto jsem splnila i jejich přání jet na výlet vlakem. Podle odezvy byli všichni moc spokojení a já též. Věk dětí je 11-12 let.
Moje vlastní děti jely se školkou do hippocenta Koryčany na koníky, program byl připravený dle jejich vyprávění zajímavě a byli oba spokojení.
Na naší škole jezdíme na výlety dost, i na různé exkruze, využíváme zlevněých jízdenek Českých drah a jezdíme s druhým stupněm i často do Prahy, Brna a Olomouce, aby se ze zapadákova (Uherský Brod) podívali do velkoměsta:-)Naše škola ma 21 tříd a na výlety jezdíme všichni.

MarinadaMarinada
19.6.2014 v 9:10:20

Tak výlet už má dcera zdárně za sebou, všichni se vrátili v pořádku a učitele tentokrát neztratili :-)
Jen bohužel výlet do dolů byl pro nás dost nešťastný, protože tam bylo plno plísně a dcera to bude zřejmě ještě dlouho “vydýchávat“, má alergii. Ale kdyby jeli do přírody, tak to zase odnesou jiné děti, tak se holt nedá nic dělat.

PetraPetra
10.6.2014 v 22:55:54

ledoo, hlavně že se neupekli úplně :-) co zaujalo víc – dinosauři nebo horníci?

…neustrnout ;-)

ledooledoo
10.6.2014 v 16:35:10

Naši špekáčci jsou doma, unavení a spokojení. Černí od uhlí a s gumovým dinosaurem v ruce :-D

…být nad věcí.

PetraPetra
10.6.2014 v 15:25:19

Jarmuschko, tak jak to dopadlo? Nejsou kromě párků upečený i děti?

…neustrnout ;-)

ledooledoo
10.6.2014 v 14:59:26

Dcera jela na výlet právě dnes, mají na programu hornické muzeum a dinopark v Ostravě. Snad se mi tam v tom horku neuvaří. Je ve 4. třídě.

…být nad věcí.

bejbinka
10.6.2014 v 11:11:13

Dcerka chodí do 2třídy a minulý týden už byla celá třída na výletě.Jeli autobusem na tajemný hrad Hukvaldy,kde se narodil autor Lišky Bystroušky.Pan kastelán jim vykládal historii hradu,prohlídli si blízkou oboru se zvířaty a nakonec koupili upomínkové předměty a drobné laskominy.
Přijela odpoledne nadšená,unavená se spoustou zážitků.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist