Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Sázka na hubnutíSázka na hubnutí
klarita
3.6.2014 v 15:11:58

Od nového roku přemýšlím nad tím, že musím zhubnout. Od pondělka. Od příštího měsíce. Od narození dítěte. Vlastně od začátku těhotenství :))))

Vše prý začíná v hlavě. A má se to oznámit v rodině. Co když ani to nefunguje? Se skupinou na FB jsme se rozhodly založit “hubnoucí výzvu“. Sama se těším, protože podpora, mimo tedy vložené částky, je důležitá. Prý sociální hubnutí se tomu říká :)))
A taky že se konečně dokopu !!!

Jedná se o 2 časové programy, na které si můžete vsadit. Měsíční a půlroční. Po ukončení se vybraná částka rozpočte mezi účastníky, kteří splnili své předsevzetí.

Takže, pokud by se někomu naše výzva líbila, přidejte se.
https://www.facebook.com/hubneteavsadte

Stránky: [1]
MarinadaMarinada
4.6.2014 v 9:55:12

Tak to je zajímavé. Já se teda nepřidám, nemám ani FB účet, ale jsem zvědavá na výsledky. Ve skupině to půjde určitě líp, ale já jsem vlk samotář a pustila jsem se do toho sama.
V rodině ani v okolí taky nic moc neříkám, protože mě pak vadí, když si něco vezmu k jídlu a pak slyším: “No to je teda pěkná dieta, to bych si taky nechal/nechala líbit“ nebo naopak, když něco odmítnu: “To si klidně vezmi, to ti nic neudělá“ :-)

PetraPetra
4.6.2014 v 8:20:36

Ještě jedna věc – kdo se do toho pustíte, tak doufám pak napíšete, jak to jde a jak velkou roli ta finanční motivace nakonec hraje ;-)

…neustrnout ;-)

PetraPetra
4.6.2014 v 8:19:51

Přiznávám se, že jsem klaritu k tomuhle příspěvku sama lehce popostrčila ;-) Když mi o tom psala na mail, tak mi přišlo, že by se to třeba někomu mohlo hodit, když ke svým hubnoucím důvodům přidá i finanční motivaci. Jen mi nedošlo, že na to koukám trochu jinak než většina z vás, protože mám klaritu pořád spojenou s VD, před lety tu patřila mezi stálice, i když psala z druhé strany oceánu :-) – však mrkněte, možná jste některé články už dříve četli.

Jinak ohledně hubnutí můžu leda teoretizovat, ale myslím, že Bamiska to vystihla – to nejdůležitější je v hlavě ;-)

…neustrnout ;-)

mimkysmimkys
4.6.2014 v 8:03:53

Ty jo to znám… začnu hubnout, až porodim, až přestanu kojit, až začnu chodit do práce hi hi mrknu se a asi si přidám…

bamiskabamiska
3.6.2014 v 20:43:54

já tou novinkou myslela tu svou myšlenku jídlo, pití sport :D to co všichni tak nějak víme a tááák to dělá problém dodržet…. ….nebylo to myšleno na ten projekt..

klarita
3.6.2014 v 19:42:53

novinka je ten projekt :)
nejsem vyzivovy poradce :)
Jinak inspirace je z USA, kde funguje pod http://www.dietbet.com již řadu let(chtěla jsem to původně také napsat) je tam i česká skupina. tohle byla myšlenka pro Ty, kdo nechce posílat do zahraničí.
jen mne napadlo to sem dát, nikoho vážně nenutím rozklikávat :)

bamiskabamiska
3.6.2014 v 19:32:10

myšlenka v podporování se se mi líbí…odrazuje mě vkládání částky a díky tomu už ani nemám chuť rozkliknout odkaz….přeju at se všem hubnoucím daří..

postřeh…musí se to vyřešit v hlavě, rodině to nemá cenu říkat(kdo chce bde mlsat tajně a pak si to jen odůvodní že to nejde :D)….dokud hlava nemá vyřešeno pak nezabírá dle mě nic pořádně tak jak má…je to o vyváženosti, správné stravě a pohybu, no a vodě…takže žádná převratná novinka…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist