Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » svátek matek - vše nej, slavíte?svátek matek - vše nej, slavíte?
bamiskabamiska
11.5.2014 v 9:29:34

Přeji všem maminkám jen to nejlepší k dnešnímu dni a hlavně si ho užijte v klidu a pohodě.

A tak se nabízí otázka, jestli krom besídek ve školách a školkách, držíte nějak tento svátek i vy doma. Dělají vám děti překvapení na kterém se třeba podílí i manžel? Ví o něm vůbec :D?

Stránky: [1]
zbynula
13.5.2014 v 23:17:41

Obě děti mi vyrobily fůru přáníček a výrobků :-) Jsou ještě ve školce a jsou maminčini mazánci, kdoví, co bude za pár let.
Když jsem svým páťákům před týdnem řekla, že vyrobíme přání pro maminky, ozvalo se pár pubertálních poznámek, ale nakonec vyráběli, lepili srdíčka a psali přáníčka všichni :-)

MarinadaMarinada
13.5.2014 v 8:47:43

Bami :-)
Holčička je super, ale zase když se vztekám např. u rozbitého vypínače, tak by se hodil šikovný chlapeček a ty jich máš plný dům :-D

nuninka
12.5.2014 v 17:33:51

Neslavíme, ale kytičku a něco sladkého jsem dostala :-)

bamiskabamiska
12.5.2014 v 17:33:39

marinádo to zní krásně…já chci holčičkuuuuu

MarinadaMarinada
12.5.2014 v 14:21:55

Včera jsem dostala od dcery ten nejkrásnější dopis, jaký jsem kdy v životě četla. Kdykoliv budu mít nějakou slabší chvilku, přečtu si ho a bude mi zase HEJ :-)

bamiskabamiska
12.5.2014 v 13:26:25

tak i já se přiznávám, že moc tenhle svátek nemusím, přesto dobou a povoláním ho držíme díky malému a Míšovi přáníčko ze školy, na účňáku už ho nedělali :)
my jsme babičkce zavezli přáníčko, shodou okolností jsem tam vezla i dort, a tak se oslavilo i vínkem a činzánkem, ale ono by se nalilo i kdyby svátek nebyl :D ….babičku to potěšilo určitě…
no aa mě děti přichystaly navíc po rozhovoru s tatkou, že si na to moc nehrajem snídaní…což je pro mě také příjemné

JežečekJežeček
11.5.2014 v 23:54:14

Takže po pořádku…
slavíme tak, že si popřejeme a dáme maminkám kytičku, nijak víc, žádný slavnostní oběd.
A jak to probíhalo dnes? Měla jsem tu opět 5 dětí, takže vyráběli přánička všem maminám a tetám, protože jsme se měli sejít n a zahradě a předat děti. Vše klaplo, všichni byli spokojení.
Jen já nějak nedostala žádný obrázek :-) Pouze sestřenka si vzpomněla a koupila růžičku, taky každé mamině na zahradě a aniž by věděla o našich obrázcích a šeříku.
Večer mi volal brácha, že se nemže dovolat mamce a babičce, aby jim popřál, tak jsem se upozornila, že mi taky může popřát a on se divil, proč? A v momentě mu to došlo, tak se začal chlamat, že teda taky vše nej, když už jsem ta matka :-D Tak mě to tak rozesmálo….
Ale tatínek se nepodílel. Kdybych nežadoila o šeřík domů, tak mi ho snad ani neuškubne. Ale nezlobím se za to na něj. Nějak to neřeším. Jsou důležitější věci a svátky. *

danasidanasi
11.5.2014 v 16:30:44

U nás bohužel tatínek není doma. Je někde ve Francii. Deniska vstávala kolem 6 ráno a dostala jsem pusinku. Holky spali až do 9. A Adéla si vzpomněla někdy kolem poledne. Popřála mi a řekla, že dárek nemá, ale že mi aspoň popřeje. Eliška rychle utíkala a přednesla básničku a donesla přáníčko.

Tchyni jsem napsala sms přáníčko.

…být neskonale šťastný

MANKAš
11.5.2014 v 14:47:44

Tak já dneska byla vzbuzena krásnou básničkou od dvou starších holek-myslím teda, že je tatínek poslal :-) jinak už jsem v průběhu týdne dostávala různá malovaná srdíčka a od starší i s přáníčkem :-) jinak ho dneska nijak zvlášť neoslavujeme, ještě bychom s tátou měli zajít za svýma matkama, ale asi na to dneska nepřijde, díváme se na pohádky a plánujeme bydlení :-) a jak to máte vy se svýma maminkama? Jdete jim dneska popřát?

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist