Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » besídky maminek?besídky maminek?
bamiskabamiska
7.5.2014 v 21:01:17

Tak včera u nás proběhla besídka pro maminky,bylo to hezké, děti byly úžasné na to že den předem jsme zkoušely kazilo se snad vše – druhý den, jak mávnutím kouzelného proutku, jely jak kombajn a vše se jim povedlo.
Bohužel malý díky marození přišel už o svou druhou besídku, přesto mám doma přáníčko, kytičku v květináčku a zápisch srdíčka.

Jak to probíhalo u vás? Dělají se i ve školách? Co máte za dáreček, nepřidáte fotečku? Co se vám líbilo, co se nejvíc líbilo…dáte i nějakou inspiraci…prostě povídejte :D.

Stránky: [1] 2 3
johankazarku
6.8.2014 v 8:08:50

leto nás nadchli ve školce, celé roky se tísníme v pidi místnostech školky kde na větší části mají program pro nás děti a na menší se tísní rodiče, prarodiče, tety, mladší a starší sourozenci, no prostě maso…už posledních pár let na nás nezbývalo ani místo kromě na chodbě, kde jsme mohli obdivovat akorát tvorbu dětí. A letos to nové paní učitelky rozbalily s repráky na zahradě a bylo to super. I rodiče se zdrželi o kus déle, protože to pro ně bylo příjemné prostředí.

Danniella
13.5.2014 v 17:17:59

Bami, já mám besídky ráda, takže jsem ocenila, že paní učitelka s dětmi nacvičila program a měli jsme pak posezení, kde se vyráběl obrázek.
A to na tom bylo nejlepší, syn není žádný výtvarník, tyhle práce ho moc nebaví a já zas nejsem moc dobrá na stříhání, když se na to nemůžeš koukat, tak se složitější věci stříhají docela těžko. Takže jsme nalepili rámeček, já jsem ani nevěděla, co se má dělat, protože jsem to v tom ruchu neslyšela a syn pořád opakoval: “Mami, to nedáme, to nezvládnem.“ (Pro něj je výroba čehokoliv horší než počítat sto příkladů z matiky.) Poprosil jednu maminku, aby mu něco vystříhla, no, a to mi konečně došlo, jak je to celé myšleno. Takže jsem vyrobila několik kytek, motýlků a srdíček, (to přecejen zvládnu i já :-)) a syn pak obíhal třídu a všem ukazoval, jaký máme úžasný obrázek a že takový ještě nikdy neviděl. :-) Takže nakonec velká radost. Pro něj výkon, on dělá výrobek, co ostatní mají za hodinu, třikrát dýl a ještě to nosí na dodělání domů, takže proto takové nadšení. :-)
Ale celkově to bylo krásné.

jana231jana231
12.5.2014 v 23:30:15

Letos se besídka ke dni matek nekonala, ale vybavuji si tu loňskou. Premiéra mého syna. Moc se mi líbila, představení bylo perfektně propracované do nejmenších detailů. Dostala jsem překrásný dárek z keramiky, který mi sám vyrobil. Jediné,co mě tenkrát trošku zamrzelo, že se styděl. Ale vynahradil si to letošní vánoční, fakt si to užíval:)Ta byla tak zajímavá pro Michalku (nejen), že vydržela celou dobu nehnutě sedět a bedlivě sledovat, což opravdu u ní není zvykem.

PavluschkaPavluschka
12.5.2014 v 23:13:05

dnes jsme měli besídku ke dni matek. Syn tentokrát kromě maminky a babiček pozval i tatínka a dědečky. Ale chlapská část publika byla zaneprázdněna a nepřišla. Bylo to moc hezké. Dostala jsem červenou gerberu a přáníčko, kde mě syn zvěčnil. Trochu se mu nepovedl nos (vypadám jako prase ((-: ). Z toho byl smutný a dokonce brečel ještě doma. Ale snažili jsme se mu vysvětlit, že to nevadí. Tak snad to pobral. Ještě jsme dostali kytičku ve váze – papírový výrobek, který dělali sami děti…. moc hezké

nuninka
12.5.2014 v 19:21:08

Bami, Naty tam jít nechce. Já ho k tomu nutit nebudu.
Vždycky se na všechny akce škol(k)y chodilo, ale tady řekl, že nechce.

alena5alena5
12.5.2014 v 18:48:07

Bami celková délka akademie u školek byla hodina,u školy to trvalo 1,5 hodiny u nižšího stupně a skoro 2 hodiny u vyššího-teda i s přídavným vystoupením učitelů pro pobavení.Rozdíl je mezi besídkou třídy ve školce která trvá cca 30 minut a děti mají nacvičené celé pásmo písniček,říkánek,případně kratší pohádky,na akademii má každá třída jedno vystoupení o cca 3-10 minutách.

bamiskabamiska
12.5.2014 v 18:39:57

to myslíš jako vtípek a nebo opravdu nepůjdete ? to je lupínek :D a co tam jít až potom :D

nuninka
12.5.2014 v 17:35:26

Besídku budeme mít teprve ve čtvrtek, ale Naty řekl, že by chtěl jít raději do cukrárny. Takže mu přání asi splním. :-)

bamiskabamiska
12.5.2014 v 13:31:02

berdy tak se pak pochlub jak se povedlo a hlavně at jste zdraví už…

aleno s tím prostorem máš asi pravdu, musí to být náročné, ono má každé do sebe tohle ve velkém, toho člověk vidí víc, je to různorodé ale na druhou stranu si říkám jak to zvládají ty děti, musí to pro ně trochu být náročné to čekání atd…a i to množství lidí…ale věřím že výsledek je krásný….ještě mě tak napadá jak to vystoupení je t té vaší školky dlouhé?

my měli pásmo 40 minut, ale klasicky jen v té naší třídy pro rodiče….a tipuji že u vás to musí být mnohem kratší (což pro učitelky je i lepší méně zkoušeního) tedy jen můj odhad…

berdy
10.5.2014 v 18:56:34

Tak my budeme mít až teď v pondělí. Volala nám paní učitelka ať s tím počítáme protože malý teď byl 14 dní marod a v pondělí nastupuje. Já se hned ptala jestli to zvládne že nic nenacvičoval a prý to zvládne říkala paní učitelka. To jsem zvědavá.
A malá ve škole tvořily přání ale bude mi ho předávat až zítra.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist