Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Thajská masážThajská masáž
LienLien
6.5.2014 v 8:12:44

Ahoj všem, ráda bych znala vaše zkušenosti, mně tedy nadchla a uvažuji o změně maséra a chodit pravidelně na thai. Tak by mě zajímalo, zda má někdo zkušenost a jakou.

Stránky: [1]
LienLien
8.5.2014 v 13:38:34

JO Bami, to jsem taky kdysi absolvovala, na Václaváku, masáž nožek, asi půl hodiny. To ani nepovažuju za thajskou masáž, těch 120 min. mi přišlo minimum, myslím, že i dvakrát tolik by bylo fajn. Určitě něco najdeš, jen si dej právě pozor, aby to nebyla hodinka a aby to dělali opravdu thajci a nejlépe na to měli certifikáty z jejich škol. Thajská masáž (klasická) nemá s naší nic moc společného, můžeš u ní být klidně oblečená (i když lepší se cítíš jen s ručníkem, nikde nic nepřekáží), žádné patlání olejů nebo emulzí, je to takové cvičení spíš, jako třeba jóga, akorát se do těch pozic nedostáváš vlastním úsilím, ale právě pasivně za úsilí té masérky. Určitě to zkus, když máš chuť, v případě, že bych už měla problém se zády, jsem zatím nezažila nic, co bych považovala za prospěšnější. Připadala jsem si jak v rukou nejzkušenějšího fyzioterapeura (a ještě víc), který mě postupně celou rozebral a zase složil zpátky tak, jak to původně bylo. Jak píšu dvě hodinky minimum.

bamiskabamiska
8.5.2014 v 12:46:16

lien víš že ani nevím jestli tu v okolí něco takového je, viděla jsem to v Praze na Václaváku, kde mě i překvapilo že je to otevřeno do ulice a všichni mohou nakukovat, a chybělo mi tam to soukromí, to jen pohled kolemjdoucího,stejně tak nohy a okusovat rybičkami ve výloze oboje mě velmi láká….ale tady nic snad ani není…ale jsi mě naladila jdu kouknout…já jsem ted dlouho nikde nebyla…líbili se mi lávové kameny, příjemné odpočinutí, ale to je něco jiného než ty thajky….

LienLien
7.5.2014 v 22:00:11

Bami tak si zajdi, to není problém ne?

LienLien
7.5.2014 v 21:59:01

Peťko o to mi právě šlo, jestli nemá někdo tuhle zkušenost, že mu to opravdu nějak uškodilo. Protože co si budeme povídat, když po tobě někdo chodí…

Mně právě není vůbec nic, cítím se naopak skvěle a už jsem se v podstatě rozhodla, že potřebuji tuto meridiánovou masáž, od člověka se znalostí energetických drah a vůbec troškou úcty k tělu jako takovému (a to právě thajci mají), nepotřebuju hňácat svaly, i když taky dobré :-).

Tak třeba se ještě někdo přihlásí, že měl zlomenou páteř, nebo tak něco, u nějakých chvatů jsem si říkala, že je to moje poslední hodinka :-P :-P.

Myslím taky, že je to hodně o důvěře, jak říkal ten tvůj známý, najít si “tu svojí“ masérku a chodit jen k ní. U nás je tedy výběr obrovský, v tomto salonu je jich asi jedenáct, ale salonů je tu víc.

bamiskabamiska
7.5.2014 v 21:02:10

lien nevím jen tiše závidím, případně půjdu za tebe….at se ti líbí..

PeťkaPeťka
7.5.2014 v 20:55:39

Osobní zkušenost nemám. Známý byl prvně právě v Thajsku, kde chodil každý den v rámci služeb hotelu. Po návratu prý hledal hodně dlouho, než našel tu “pravou“ masérku. I když zde provádějí masáže thajky, prý je to trošku něco jiného a zkrátka ne každý sedne každému.
Po vyprávění průběhu masáže mě přešla chuť a zatím jsem nenašla odvahu to zkusit. Mám strach, že bych druhý den nevstala.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist