Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Jaký jste měli prní májový den, polibek proběhl?Jaký jste měli prní májový den, polibek proběhl?
bamiskabamiska
1.5.2014 v 18:43:04

Tak se pochlubte jak jste prožili první květnový den a jestli jste byli políbené pod rozkvetlou třešní? Vzpomněly si drahé polovičky?

No u nás se den volna nějak nevyvedl i když sluníčko mi za oknem radost dělalo. Kluci venku sice řádili. My ale s malým byli na pohotovosti zase rýma, kašel a k tomu teploty. Mě po obídku rozbolela hlava tak jsem to prospala. Políbená jsem nebyla tak snad neuschnu, nevím jestli by třeba neklaplo použít třešňový kompot :D.

Stránky: [1] 2
bamiskabamiska
4.5.2014 v 9:41:04

halino tak ať tu kdokoliv napíše cokoliv a líbá se pod čímkoliv, tak tebe nepřekonáme, vysílám tichou závist, krásně si to užij...no fotečky by pak mohly být či článeček.. :D to je asi místo kam se nicky nepodívám :D

halinahalina
3.5.2014 v 1:06:43

Pod rozkvetlým ibiškem na sluncem zalité Floridě.
Posílám všem moc pozdravů z druhého konce světa. :-D

…starosti, ale hlavně fůru radostí.

nuninka
2.5.2014 v 21:19:40

Tak já asi uschnu, můj muž to dneska komentoval takto: Tak to sis včera měla říct :-)

danasidanasi
2.5.2014 v 18:08:10

Naše stromy jsou již dávno všechny odkvetlé. A za druhé byl manžel včera kamionem někde u Londýna. Dneska volal před chvílí, že skončil v Antverpách.

Bamisko, já bych musela být suchá jako Sahara. Nějak nám to nevychází, když je manžel pracovně mimo. Takže myslím, že také neuschneš.

…být neskonale šťastný

janca.masjanca.mas
2.5.2014 v 14:00:24

mimkys: hlavně, když si vzpomněl :-)

mimkysmimkys
2.5.2014 v 13:42:12

No až to dopíšu, budete se smát…třešeň už odkvetla a tak jsme s manžou přemýšleli, kde se políbíme, páč jsme odpo slavili panímámy narozky. Doma večer si na to vzpomněl, vzal rozkvetlou vánoční růži a políbil mě pod ní… tak takhle..

makinea
2.5.2014 v 13:31:01

Tak u nás sice bez polibku pod třešní, ale den byl hezký, pohodový, celá rodinka spolu.

janca.masjanca.mas
2.5.2014 v 13:09:38

Tak u nás taky třešně nekvetou a ani si nejsem jistá, zda jsem byla políbena vůbec pod nějakým stromem. Důležité je, že se líbalo, ne? :-)

JežečekJežeček
2.5.2014 v 11:42:06

Tak my jsme měli vcelku akční den :-)
Dopoledne byla u nás akce pro děti, pohybové úkoly a na konce nějaké to lízátko a taky přijeli Hasiči, takže obě děti prolezly auto do poslední škvíry, co tam je. Měli spoustu dotazů a kluci/chlapi byli nesktuečně sdílní a ochotní odpovídat. Nakonec jsme se domluvili, že sice kroužek je od 7 let, ale máme v úterý přijít a přihlásit se, malému je 5 :-D Tak je uchvátil :-D
Nakonec jsem teda narazila i s malou a schválně jsem říkala, že “holky do hasičů nechodí, holky chodí na tanečky“, ale chlapi se smáli a poznamenali, že holky chodí do tanečků, ale v útrerý do hasičů :-D No, fakt to bylo prima!
Odpoledne přijel brácha, díky jeho práci a mým službám se vídáme opravdu málo (ale v telefonním kontaktu jsme stále), tak jsme vyrazili na kolobrndách na výlet na zmrzku i s dětma. Taky mi udělal radost, protože na preventivce mu naměřili vysoký cukr v krvi, tak jsem ho poučila, co má dělat, protože si myslím, že on cukrovku nemá, že to byla pouze dietní chyba, což se ukázalo, že je pravda. Před odběrem posnídal makovec a banán a u dr. to zapřel, že se styděl. Takže jsem mu změřila cukr já doma a měl ho samozřejmě ok :-) Ale samozřejmě jsem ho hned v telefonu postrašila, že jestli mu prokážou cukrovku, tak s prací je konec, tak se trochu bál, to bylo vidět, jak se mu uleilo, když vyšla nízká hodnota :-D
No a večer přišel budoucí bývalý s větvičkou japonské třešně, protože ty naše jsou už odkvetlé a dostala jsem i to políbení :-) A letos prvně bez upozornění :-D Ikdyž… Dopoledne jsem malého přesvědčovala, že musí políbit maminku a sestřičku pod rozkvetlým stromem, jinak mu uschneme a tatínek byl vedle, takže to slyšel :-P *

MANKAš
2.5.2014 v 8:04:08

Tak já byla políbena pod už plodící třešní :-) ale snaha se cení :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist