Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Domácnost a bydlení » Robotický vysavačRobotický vysavač
KopretinkaJanka
23.4.2014 v 1:29:28

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s robotickým vysavačem? Potřebovala bych jednak vaše zkušenosti – jestli opravdu dobře vysají a nevynechávají třeba některá místa? a taky radu, podle čeho vybrat konkrétní značku a typ, případně, jestli jestli nemáte vy nějaká doporučení? Děkuji moc.

Stránky: [1] 2 3
Belinda
13.6.2014 v 22:54:23

Děkuji za zkušenost a komentář, Belindo, ale tak mě napadá, nemůže ten robot z toho okna spadnout nějak? Vím, že to asi zní hloupě, ale nechtěla bych aby mi spadl, něco rozbil a nadělal doma víc škody než užitku :-) jinak to čištění každé místa 2x to je fajn, to se mi zamlouvá :-)
(Citováno od AnnaKristina z 25.5.2014 22:10)

Rozhodně spadnout nemůže :-) jednak má nějaký motor, kterým je na tom okně přisátý a kdyby vypadl proud, tak má navíc nějaké záložní baterie :-) to se neboj, že by spadl, to by ani nemohli prodávat, kdyby to neměli nějak dořešené :-)

AnnaKristina
25.5.2014 v 22:10:38

Děkuji za zkušenost a komentář, Belindo, ale tak mě napadá, nemůže ten robot z toho okna spadnout nějak? Vím, že to asi zní hloupě, ale nechtěla bych aby mi spadl, něco rozbil a nadělal doma víc škody než užitku :-) jinak to čištění každé místa 2x to je fajn, to se mi zamlouvá :-)

Belinda
24.5.2014 v 17:04:15

AnnoKristino – já robota na okna osobně nemám, ale má ho moje tchýně a pochavluje si ho, už na ty okna moc nemůže – bolí ji z toho záda, takže tohle je pro ni dobré řešení, úspora času je to zajisté také, jen ho zapneš (ten její je na dálkové ovládáná) a on si vyleze sám nahoru na okno a pak jede po trase dolů a každé místo vezme dvakrát, takže je to pěkně čisté. Já ho zatím doma nemám, ale možná taky pořídím…uvidí se :-)

vitaajena
19.5.2014 v 12:11:00

Mě by se to asi nevyplatilo mám byt 1+1 a vyluxováno mám za pár minut, ale do baráčku si myslím,že je to ideální pomocník :-)

AnnaKristina
17.5.2014 v 19:52:52

Ahoj, mám dotaz trošku mimo – ale zase když už mluvíme o těch robotech :-) – chci se zeptat jestli některá nemáte zkušenost s robotem na okna? mám celkem malé děti, práce plno a tak popravdě nestíhám po těch oknech šplhat a umývat je tak často, jak bych chtěla… o tom robotovi na okna jsem slyšela od známé – ta si ho chválila, ale ještě nejsem rozhodnutá, ráda bych slyšela ještě nějaké další zkušenosti :-) děkuju

PetraPetra
17.5.2014 v 10:21:35

Lien, díky za první dojmy ;-)

…neustrnout ;-)

cibulinecka
17.5.2014 v 9:53:48

Taky by se mi takový vysavač hodil,bolí mě záda a tak by mi při uklízení pomáhal.Musím to navrhnout ,jako dárek.

…odpovědnost za výchovu svých potomků,aby z nich vyrostl dobrý člověk…

LienLien
1.5.2014 v 12:12:10

Máme za sebou premiéru a musím říci, že docela překonal moje očekávání, opravdu vysál, poradil si s nábytkem naprosto skvěle, opravdu nevynechával místa a dokonce se sápal i holkám do domečku, takže jsem mu musela znemožnit přístup. Když najížděl v koupelně na kobereček, měla jsem ho dost nadzvednutý na jedné straně, takže sjel dolu a našel cestu kousek vedle a vrátil se to douklidit. V rozích samozřejmě zůstává, ale kolem zdí vysaje, protože má poměrně dlouhé kartáčky, které se točí a zametají. Na koberci je téměř neslyšný, po dlaždicích už slyšet je, ale rozhodně proti našemu vysavači je tichouš. Zajede i pod nábytek a kam se netrefí napoprvé, tak tak dlouho hledá, až se tam dostane.

A konečně můžu uklízet jednou za týden jako “normální“ lidi :-).

janca.masjanca.mas
28.4.2014 v 11:51:35

Pokusila jsem se nenápadně navrhnout manželovi jako dárek k mým narozeninám, ale zatím bez úspěchu. Vysavač byl zavrhnut :-) Holt chlap nevysává, kdyby jo, tak už u nás roboťák dávno parkuje :-)

penzionalenka
28.4.2014 v 10:19:27

Určitě ano, ušetří moc a moc času :-)

Pavla, Penzion Alenka, Špindlerův Mlýn

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist