Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Kde koupit telefon dětem?Kde koupit telefon dětem?
MartinovkaMartinovka
21.3.2014 v 14:20:18

Ahoj lidičky, moje dcera si strašně přeje dotykový telefon, do teď měla jenom takovou tu starou cihličku. Má vyhlédnutý jeden od Samsungu, ale já teď řeším dilema, kde ho koupit. Nemáte nějaké rady, případně zkušenosti s nějkým obcohodem? Ráda bych nějaký, který bude cenově přijatelný a u kterého nebudou problémy s reklamcí případně s opravou :)

Stránky: [1] 2 3
MartinovkaMartinovka
15.4.2014 v 12:43:55

Holky, co si budeme povídat, s operátory je to horší a horší, už jen to, že ve světě máme jedny z nejdražších služeb za volání a smskování vypovídá o všem. Já už mám s dcerou telefon vyřešený koupily jsme ho v obchodě český-mobil.cz nebo jinak také Mobil Plus v Brně, kde si ho dcera sama vybrala :) Víte co je pozitivní? Že chce vláda zrušit roamingy, z toho já mám velkou radost, snad se to povede :)

lnorilnori
2.4.2014 v 9:41:40

ctiradko, ano, firma mi to musí dovolit, ale oni i zákazníci tlačí firmu, aby něco takovýho dělala, takže zase čistě o firmě to taky není. U operátorů je to jasný – jsou jenom tři a všichni se dohodli, že dotované telefony zruší. Pamatuješ na doby, kdy se dárečky teprve zaváděly? Kdo s tím začal, bylo na něj pohlíženo s posměchem, že tohle nemůže zákazníka ovlivnit. Nakonec i firma, která se do dárečků pustit nechtěla, byla poptávkou donucena takovou věc lidem dovolit.

ctiradkactiradka
1.4.2014 v 19:32:40

Inori, v principu samozřejmě souhlasím, když si máš vybrat ze dvou “stejných“ služeb jednu s dárkem a druhou bez, tak vybeše dárek… Problém je, že ty “stejné“ služby se těžko porovnávají..
….potud souhlasím…
Dále už ne, o tom, že velká firma nemá čas a tak zákazníka ukonejší dárečkem, protože pokud to neudělá, odcházíš… a tak že to skoro vypadá, že na dáreček máš nárok…. no, tady bych řekla “konec pohádky, nastává realita“. Nebo tobě nějaký z třech hlavních operátorů teď nabídl dotovaný telefon? Docela bych se divila a proto jsem se ptala, kde jsi přišla na to, že máš na něho nárok….

Ono ty velké firmy mají jistě spočítané, že pár zákazníků protestně odejde… Odejde jinam, ale jiní odjinud zase protestně přijdou… Prostě nárok máš jenom na to, co ti ta “velká“ firma dovolí…, jako zákazník máš tak maximálně nárok si dobrovolně všechny služby zrušit.. :-):-):-)

lnorilnori
1.4.2014 v 13:06:14

Ctiradko, asi počítáme každá jinak. Telefony u operátorů už máme vyřešené, budu mluvit i obecně.
Pokud potřebuju pravidelně využívat službu, kterou poskytují dvě firmy a u jedné z nich za tu samou utracenou sumu za tu samou službu dostanu navíc dáreček, kam půjdu? Pokud půjdu do lokální firmy, pravděpodobně dáreček nedostanu, zato na mě budou milí, nebude problém s reklamací, budeme o sobě něco vědět… Velká firma nemá čas hýčkat si zákazníka individuálním přístupem, tak mu dá dáreček – a pokud ho nedá, tak o zákazníky přichází, protože dostanou dáreček jinde. Skoro by to vypadalo, že zákazník na ten dáreček nárok má. No a zpět k operátorům – pokud se mezi sebou dohodnou, že dáreček zruší všichni, tak potom se s tím budu muset já i ostatní smířit. Avšak může mě to nějakou dobu štvát :) a můžu si stěžovat na infolince a děkovat bohu, že není zpoplatněná (to je ale zase příběh odjinud).

ctiradkactiradka
31.3.2014 v 19:57:45

Nuninko, čas poohlídnout se po jiném operátorovi je vždy (stejně jako změnit banku například). Nicméně nepočítej, že jiný ti dotovaný telefon nabídne.

Já teda vůbec nechápu, proč pořád všichni litují, že už tahle možnost není. Nikdy jsem nechápala, proč lidi tak “prahli“ po dotovavých telefonech, protože když sis to spočítala, tak to v naprosté většině případu výhodněji opravdu nevyšlo… jen teda ten pocit, že mám něco “zadarmo“ nebo “se slevou“, ale tu slevu jste vždycky přeplatili v měsíčních platbách s minimálním plněním, nebo dokonce nemožností po celou dobu závazku změnit (snížit) tarif (u některých operátorů). Telefon se obvykle dal koupit levněji (třeba i v prověřených elektroprodejnách a eshopech, nemluvím teď o riskantních eshopech) – operátoři jen těžili z lenosti lidí si to zjistit, nebo z právě toho pocitu “mám na to nárok“ a “je to zadarmo“.. :-)
Kdo chce telefon, může si ho koupit, třeba i v akci, s různýma “zárukama“ nejnižší ceny…s různýma (nepřehlednýma) “bonusama“… a když ne za hotové, tak třeba formou splátek BEZ navýšení, s volitelnou akontací a z části i s volitelným počtem měsíců, které chci splácet. Dokonce kdykoliv během doby, co platítm tarif (ne jen jednou za dva roky) a navíc bez dalšího závazku. Klidně i několik telefonů… Jen teda přes nějakou společnost, splátky poskytující (jak jsem psala, pokud tohle nevadí – mě totiž tohle třeba vadí tolik, že já si telefon raději koupím za hotové, nebo když na něho nemám, tak ho prostě nepotřebuji a nekoupím si ho vůbec – ale to je o mém osobním nastavení….), každý vnímá potřeby jinak…

ctiradkactiradka
31.3.2014 v 19:16:07

Inori, a proč myslíš, že máš na to nárok? Nemáš. to, že to dříve operátoři poskytovali, to je jedna věc, to, že to neposkytují už teď, to je druhá… A nárok máš pouze na to, co ti dovolí. Pokud se Ti to nelíbí, můžeš odejít, nicméně nevyřešíš tím nic, protože dotované telefony už neposkytuje žádný operátor…

nuninka
31.3.2014 v 14:48:20

Inori, to jako fakt? Já netušila, že zrušily odměnu po 2 letech na dotovaný telefon. :-( To je teda blbé
Možná je čas, podívat se na jiného operátora. :-)

JarmuschkaJarmuschka
31.3.2014 v 12:55:51

Inori, smiř se s tím, že prostě dotované telefony skončily…
Já to stihla využít jednou, teď by byl tak akorát čas, no a budu pořizovat jinde, no.

…obavy i radosti až do smrti.

lnorilnori
31.3.2014 v 12:30:24

Ctiradko, navýšení splátek u vodafonu opravdu nevím. Ale štvou mě, protože i na ty splátky mám jako stálý zákazník platící každý měsíc dvojku nárok jednou za dva roky…! Předtím to bylo výhodné aspoň pro někoho, teď to není výhodné vůbec.

lnorilnori
31.3.2014 v 12:30:24

Ctiradko, navýšení splátek u vodafonu opravdu nevím. Ale štvou mě, protože i na ty splátky mám jako stálý zákazník platící každý měsíc dvojku nárok jednou za dva roky…! Předtím to bylo výhodné aspoň pro někoho, teď to není výhodné vůbec.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist