Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » jak trávíte dnešní volný den - prázdniny?jak trávíte dnešní volný den - prázdniny?
bamiskabamiska
31.1.2014 v 10:54:19

Otázka je již v názvu, tak se ptám ještě jednou jak trávíte dnešní den pololetních prázdnin? Jste s dětmi doma, nebo to zvládají samotné? Čeká vás nějaký zvláštní program?

My osobně nic moc…kluci velcí jsou u taťky na prodloužený víkend, protože původně jsem měla jít do práce a chtěl si je vzít, že bude mít volno. No nakonec mám volno i já ve školce bych dnes byla se 4 dětmi(maminky jsou doma). No a jsem ráda, protože se nám to zase sere…včera Honzík teplotky a rýma teče….máme 37,5-38 …léky nedávám at se s tím trochu pere, ale k doktorce jsme sjeli a máme zase zánět nosohltanu. No nic nedala jen kapičky do nosu aby se mu ulevilo…snad se to v nic nerozjede a nezalehne ucho atd….nějak na to vážně už nemám, naštěstí má ted lepší chvilku a je mu fajn….. :D.tak vám přeji ať dnešní den trávíte líp jak my....

Stránky: [1]
bamiskabamiska
3.2.2014 v 8:28:34

děkuji ….no dotahujeme ještě včera měl k večeru teplotu…divím se jak má jiný průběh jak kluci…rýma a teplota…a docela dlouho žádná jednodenka, ale naštěstí je dobrý a ani by nikdo nepoznal že marodí ….takže tentokrát fajn průběh…

jarmu tak to byl fajn den škoda, že jak jsou tři už to bývá problém….

alčo tak zmrzlinu jak píšeš mi dochází, že jsem dlouho neměla…no u nás mě ráno probralo škrábání lidí aut pod panelákem :D

nuninko a usnuli u potra? no jinak jste měli fajn den, a co to máte u vás za cvičeníčko?

zbynulo tak přeju at se nemoci vyhýbají i nadále….a folklorní kroužek to by se líbilo i mě..tady nic takového není ale asi hlavně kvůli místu odkud jsem..

matildo já vím že si tím musí projít, ale přijde mi že to je pořád, no nepřijde ono to je…je mi líto jeho a jsem tak ráda že se nám to daří nějak pytlíkovat, protože mít jinou práci já nebo manžel tak jsme bez ní…a to mi i babička vypomáhá…dnes zrovna nemůže protože děda má také teplotu a vysoký tlak s tepem…tak se má o koho starat….
no a když vám nevyšel víkend bez dětí jak jste si ho užili? škoda že se malej bloknul, ale kdyby bybi neprohodila tu osudovou větu mohlo být fajn…

marinádo od září chodíme, respektive nechodíme do školky…lakomý moc není dělí se o bombonky atd, tak i o tohle by se mohl podělit nevím proč zrovna v tomhle je škrob…no ale mamka si chce i nechat udělat výtěr, protože ona dlouho s krkem vše přechází a cucá co jde…a to strašně dlouho….no a Míša ten prostřední měl streptokoka, tak nevím jestli se to nemotá i u ní …
tak jak si užila bazénu, a jak ti dopadla uzávěrka?

Anonym
2.2.2014 v 23:20:13

Malému vařit bylinky, možná i zázvorový čaj by neuškodil, hlavně ať se vyleží. Na kapky pozor – jednak vybírat ty nejšetrnější (já doporučuji Nasic pro děti – má velmi dobré, hojivé složení, vůbec v nose nepálí, neštípe a krásně a na dlouho protáhne) a nesmí se užívat déle jak týden :) Přeji brzké uzdravení :)

JarmuschkaJarmuschka
1.2.2014 v 0:30:24

Holky byly v DDM, kde byl pro ně připraven tvořící program, já šla na chvíli do práce. V deset jsem si vyzvedla Any a jely jsme do nemocnice na kontrolu. Strávily jsme tam zbytek mé pracovní doby.
Já už si pak šla jen pípnout odchod z práce, vyzvedly jsme si Lu v informačním centru a šly na oběd.
Pak návštěva u kamarádky. Myslela jsem, že si holky pohrají, ale byly všechny tři (i ta kamarádčina) nějaké přešlé, tak měly pohádkové odpoledne.
Pak ještě cestou domů na nákup.
Takový normální den.

…obavy i radosti až do smrti.

alena5alena5
31.1.2014 v 20:26:41

Bami přejem brzké uzdravení.
My byli dopoledne v práci a Filip ve školce a mladá si užívala sama doma a odpoledne na zápisu a pak jsme šli na pohár jako na oslavu vysvědčení a zápisu.Jen škoda že venku taje a nedá se už bruslit

nuninka
31.1.2014 v 19:56:24

Bami,to je teda smůla.Tak ať je Honzík brzo fit. :-)

U nás celkem pohoda. Celé dopoledne hraní her,pak jsme jeli na oběd,do cukrárny pro zakusek na doma. Rychle ven na procházku a na chvíli domů.
Dcera šla s kamarádkou na cvičení a já s kluky na kafe. Holky přišly nadšené a příště jdou zase.
Teď se snažím uspat malého,ale je přetažený.
Jo,a na kafe jel zase muž.: -) Děti se podívají na Harryho Pottra, jsem zvědavá kdo usne u televize první. :-)

zbynula
31.1.2014 v 14:44:20

Chystám papíry na daňové přiznání a poflakuju se :-) Syn má odpo fotbal, s dcerou se jdeme poprvé podívat do folklórního kroužku, kam by chtěla chodit. No, nemoci se nám v lednu vyhnuly, snad to nezakřiknu. Marodili jsme střídavě v listopadu a prosinci celá rodina, kéž by byl chvíli klid…

MatildaMatilda
31.1.2014 v 13:54:19

Bami, to mě mrzí, že Honzík mazlík zase marodí… ale musí se prostě těmi bacily promořit, aby z něj vyrostl do školy zdravý kluk. Držím palce, aby to do ucha nevlezlo.

U nás nic moc. Holky měly jet včera za tátou, ale Anička dojela z bruslení a zalehla, bylo jí zle od žaludku, šla na ni migréna. Nicméně vyležela to a dneska je jí dobře, za chvíli teda obě odjíždějí. No a Vladánek měl je také k babičce do Ostravy, ale odmítnul to, představa, že by byl dvě noci bez mámy, se mu nelíbila. No, bylo to složitější. Nejdřív to odmítnul. Pak mu babi řekla informaci, že zítra by jel se svým bratrancem do akvaparku, tak začal přemýšlet. Ale na následnou informaci, že by nesměl plakat po mamince, reagoval, že teda radši nikam nejede, protože nechápe, proč by máma s tátou měli zůstat bez něho doma.

No, tak jsme se s taťkou na chvíli radovali, že budeme celý víkend sami… Taťka na mě pomrkával, a nemístné myšlenky mu čouhaly z očí… měl radši mrkat na synka, ten mu to zase překazil… :-)

TAkže abych odpověděla na otázku, dnešek bude normální, jako jiný pátek, když holky odjíždějí. Skončíme s Vladánkem u pexesa a člověče… :-)

MarinadaMarinada
31.1.2014 v 13:36:24

Bami, tak to je mi líto. A Honzík chodí někam do velkého kolektivu? Nebo kde to pořád chytá? Tak přeju, ať je brzy líp.
A vyřiď mu, ať není tak lakomý, nemusí všechny bacily posbírat vždycky jenom on! :-)

Já dnešní den trávím uzávěrkou; dcera je naštěstí od včerejšího večera u kamarádky, teď jsou zrovna v bazénu, tak má krásný den a já tím pádem vlastně taky.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist