Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » zase marodíme...zase marodíme...
bamiskabamiska
7.1.2014 v 10:45:18

Tak si jdu také ulevit, v neděli malý vstal s teplotou, po prosinci kdy jsme s mandlema radši pak zůstali doma a konečně měli jít do školky se mi orosilo čelo. A byl důvod, včera jsem s ním sjela k dětské že zánět nosohltanu, ale jen vincentku nic nedávat. Mamka mi ho odpo pohlídala. No a ráno jsem razila směr ušní, píchali ouško má atb, pořád mu z toho teče no a manžel si vzal paragraf.
Do toho mám i Míšu doma bolelo ho v krku, tak mu dělala výtěr a ve čtvrtek čekám na výsledky.
Mám pocit že jsme s těma nemocema jak v začarovaném kruhu a nějak nemůžeme ven. Neskutečně se těším až tohle období přejde. Já z práce doma zůstat je velký problém, jsem ráda, že manžel je na tom lépe ale přesto zrovna tenhle týden se mu to vůbec nehodilo a bude tam jezdit v době kdy já budu doma…

Stránky: [1] 2
nuninka
10.1.2014 v 21:18:53

Bami,tak jak to u vás vypadá, už je lépe?

millla md
10.1.2014 v 20:19:57

jj napíšu BAMI diky

millla md
10.1.2014 v 20:19:53

jj napíšu BAMI diky

millla md
10.1.2014 v 20:19:39

jj napíšu BAMI diky

Anonym
10.1.2014 v 19:18:06

millo založ diskuzi a na krční se optej někdo o nich určitě psal a bude vědět….sem už asi holky moc nenakouknout a bylo by škoda si nezjistit nějaké informace…no tak at to dobře dopadne a hlavně at je brzy dobře…no a třeba se uleví a nebude to třeba?

bamiska

millla md
10.1.2014 v 19:05:36

Bamisko mě Lucka marodi od ponděli manžel byl s Luckou v ponděli u dr tak dostala tabletyna kašel +kapky na rýmu nelíbi se ji krčni mandle má je velký.Dneska sme jeli na ORL protože stále jakoby mluvila nosem huhňá a nic pomalu nevysmrká,Dr ji prosvitila dutiny ok.Odsávala nos a pomau nic:-( a mandle ještě vic zvětšená:-(dalši kapky..příšti tyden kontrola a dohodnout termin budou LUCCE seřezávat krční mandle,má s timm tady někdo zkušenost?

nuninka
9.1.2014 v 0:38:07

Bami, tak to je pech. Tak krátce to tom zákroku to asi není moc dobré. Snad už je Honzíkovi lépe.

A k mluvení, zkus s ním procvičovat jazýček. Olizovat jako kočička, ťukat na zoubky, dělat bezzubou babku atd.. Třeba se to zlepší.

jana231jana231
8.1.2014 v 11:15:12

Bami, hlavně ať jsou ouška v pořádku. Mám dotaz, co to znamená “mluví nejhůř“?Jaká písmenka Honzík neumí? nebo mu jen není rozumět? myslím, že mu v únoru budou čtyři?
Znám spousta dětí, kterým nebylo rozumět a teď je to ok.
Naopak náš mluvil od začátku srozumitelně a teď asi taky budem potřebovat logopeda, protože pořád není stoprocentní to jeho č, š a r (věk 4,5 let).
Kšando, s tím koťátkem díky, neměla bys odkaz na nějaké stránky?

Anonym
7.1.2014 v 20:16:11

No Bami už jsem to psala – ať je Honzík brzy fit. Jen k té řeči – já byla s malým taky na logopedii – paní logopedka mě překvapila – tedy spíš malý neb jsem u toho vyšetření byla a malý krásně spolupracoval… lotr toho umí mnohem víc, než mi kdy ukázal… Řeč v normě – máme trénovat jen ohebnost jazyka – “kocourka“ – jak se olizuje, sahá jazykem na nos, na bradu… Malý vždy večer před spinkáním řekne, ještě kocourka – už si dosáhne krásně na nos… a mluví stokrát líp než před měsícem – i okolí to komentuje, tak třeba jen taky Honzík klame:-). Kšanda

meggi41meggi41
7.1.2014 v 20:05:28

Hlavne at je ten sluch atd ok a ja verim ze bude!!!!a pripadne at se kazdy problem vyresi-vyleci..!!!!a at to Honzicka vsecko zatezuje co nejmene ty lekari atd.!!!
;-)

„Domov je tam,kde na vas ceka laska“

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist