Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » PrácePráce
MatušenkaMatušenka
20.12.2013 v 12:17:49

Ahoj holky strašně dlouho jsem tu nebyla.A mám toho moc na srdci.Začnu tím nejhorším .Nazačátku prosince přišel za mnou vedoucí že mně v rámci snižování přemístní na jinou poštu.Ale nedokázal mi říct co tam budu dělat,když se třídírna ruší a tam kam jdu už dávno není.Boužel šel ještě za dvěma holkama a ty propustil.Tak jsem si říkala že jsem dopadla ještě dobře.Jenže pak jsem se dověděla že na nové poště budu k ruce vedoucí a ta dělá všechno.Takže jsem první dva dny roznášela noviny.No proč ne.Ve sředu byla pohoda a učila jsem se na počítači a docela mně to bavila.Ale ve čtvrtek mi jedna z doručovatelek řekla at jdu zakládat že vypadla doručovatelka a půjdu s vedoucí s poštou.Což mně naštvalo pani vedoucí se ani nebtěžovala mi to zavolat.Ona totiž chodí později než já .Takže jsem byla ve slabejch kozačkách a nic moc oblečená.4hodiny jsme doručovali a já tak neuvěřitelně vymrzla,že jsem doma stála ve vaně a snažila se zahřát teplou vodou.A druhý den znovu.No a samořejmně jsem nastydla a jsem doma na neschopence.Vůbec si nedovedu představit že půjdu zpátky a že se už na svojí poštu nevrátim.Pár lidí jsem si tam strašně oblíbila.Ty lidi mi chyběj.A nějak se s tím nemůžu srovnat.Snažím se najít si úplně jinou práci,ale zatím mi to nejde.Boužel mi to zkazilo Vánoce veškerý přípravy a těšení do ničeho se mi nechce nic mně nebaví.A v podstatě si nemám komu postěžovat.

Stránky: [1] 2 3
bioviruskabioviruska
4.1.2014 v 20:31:49

Je to hrozný….ale zase na druhou stranu máš práci…nějaký příjem…nevím, tohle jsem nezažila, nemůžu sloužit ani s radou…

MatušenkaMatušenka
4.1.2014 v 14:30:56

Zuzi ano mám práci tak na 4h a pak nic.Taky to nechápu.
Padmé vedoucí chápu mně osobně by se to taky nelíbylo,ale já bych jednala .Buď bych toho člověka vrátila a nebo bych se snažila najít kompromys.Já jsem schopná udělat třeba dvě odpolední v týdnu.Ale né týden a nebo jít za doručovatelku do 6 do večera.Nemám na to hlídání.A hlavně jsetli si vedoucí představuje že budu dělat její práci tak na to já nemám školu a měla bych jít na školení.
V pondělí si začnu řikat o práci častěji a naléhat ať mně něco naučí nového.A uvidím jak se bude chovat.Mně fakt nebaví sedět a koukat.Ten den pak neutíká.A vím že bez práce to nejde nezvládli by jsme to.

PadméPadmé
3.1.2014 v 20:33:08

Ahoj Matušenko, Tvůj dnešní příspěvek mě trochu zaskočil. Tak nějak jsem doufala a s nadějí očekávala, že napíšeš, že je to o krapítek lepší. No nic. Takže – k věci.

Zkus si představit, že jsi na jejím místě – šoupnou Ti někoho nového a Ty se k tomu nemůžeš ani vyjádřit – navíc – nemůžeš jeho pracovní sílu využít tak, jak Ty si myslíš, že by bylo dobré či žádoucí.
Asi i ona potřebuje čas. Čas na to, aby vstřebala změnu.

Matušenko, já vím, že je to svízelná situace. Vím, že je to celé obtížné. A jen tak sedět a nic nedělat, to je fakt naprd.

Zkus být trpělivá. A dej tomu čas.
Tím nemyslím, abys tam seděla roky. Mám na mysli – dej tomu pár dní/týden/dva týdny. Ono se to nějak vyvrbí. Však uvidíš.

Matušenko, já osobně se domnívám, že “prásknout dveřma“ (odejít) umí každý a jde to ve vteřině. JENŽE pak nastává otázka – co dál? A odpověď na tuhle otázku už je dost složitá. Být bez práce, být bez peněz….

Vydrž. Nikdy nevíš, co se může přihodit. Teď je to všechno čerstvé, nové, příliš citlivé.

Držím palečky pro štěstí.

Dej vědět, jak se to vyvíjí.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

zuzina
3.1.2014 v 19:36:20

matušenko pochopila jsem to dobře,že tě přeřadili někam kde nemáš uplatnění a nevykazuješ žádnou činnost?To bych neřekla,že v dnešní době je toto možné,chodit do práce a nepracovat tam :-(

…láska na celý život :-)

MatušenkaMatušenka
3.1.2014 v 15:42:06

Ahoj holky tak jsem v práci jestli se tomu tak dá říkat.Přišla MI TOTIŽ PŘEVODKA a tam se píše že se mi zmněnilo jen pracoviště a nic jiného.Takže se mnou pani vedoucí prakticky nemluví.A hlavně mně přestalo cokoliv učit.A dyž si neřeknu o práci tak se sama neozve a nebo mi řekne že to neni potřeba tak tam sedím a koukám z okna.Je to děs.Neumím sedět a nic nedělat.

PadméPadmé
29.12.2013 v 22:22:25

Matušenko, čtu Tvoje řádky až dnes….
Víš, někdy jsou ty změny a rozhodnutí (vedoucích pracovníků) jakoby “mimo mísu“… ale někdy se časem ukáže, že to nebylo tak hloupé nebo zlovolné….

Chci říct, že je každopádně dobře, že ses vypsala na VD. Vždycky je dobře “upustit páru“ a když má člověk nějakou bolístku, musí to ven a je dobře, že jsi o tom napsala sem.

Uznávám, že to, co popisuješ, je řehole. O tom žádná.
Nicméně – máš práci. A to je asi ten základní pojem.
Mít práci je zapotřebí, nikdo z nás neumí vyjít bez příjmu.

Moje rada?
Očíhni to, osahej si to, omrkni to. Zjisti, co a jak. Nezavrhuj to hned teď.

Přeji Ti hodně štěstí :-).

Třeba čas ukáže, že to nebylo tak špatné…

Však uvidíš a podle toho se pak zařídíš.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

MatušenkaMatušenka
27.12.2013 v 15:02:14

Bamisko po zdravotní stránce jsem v pohodě .Mám ukončenou neschopenku a v pondělí jdu.S dušičkou je to horší.Ale jelikož jsem hledala práci po netu a nic nenašla tak si budu muset zvyknout.Tak mi drž palce .

bamiskabamiska
27.12.2013 v 12:20:10

tak jak ti je? na duši i pi těle, už je líp Kačko?

MatušenkaMatušenka
27.12.2013 v 11:55:17

millla md tak to je boužel na všech poštách stejný.Doručovatelku jsem už dělala tak vím co to je a tady holky choděj běžně domu kolem 6h večer.Takže 12h v práci.

millla md
26.12.2013 v 22:06:18

Matušenko taky dělám na poště od 1.7 doručovatelku ,mám prac dobu na 6,5h jsem tam od 6někdy do13někdy třeba až do15 přesčasy neplati práci přidávaji ted před vánocema sem po svém rajonu musela ještě s balikařkou- domu sem šla po 12ti hodinové šichtě placených jen těch 6,5h:-(hledám jinou práci nikde nic:-(

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist