Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » vánoční stromky letos v jakém duchu...i je vozí kurýr, víte?vánoční stromky letos v jakém duchu...i je vozí kurýr, víte?
bamiskabamiska
21.11.2013 v 17:27:42

Teď jsem ve zprávách ukazovali, jak připravují z plantáží vánoční stromečky řežou a balíkujou. Mluvili i o tom, že nebudou zdražovat, co mě neskutečně překvapilo, že nově si můžete i po internetu objednat stromeček a přiveze ho kurýr….
Víte o této možnosti a využili by jste ji?

A když už jsme u toho jaký u vás bude letos stromek – živý, umělý a v jaké barvě?
Máte každý rok stejný stromek nebo měníte jeho výzdobu?

Já si letos pořídila tmavě vínové koule padly mi do oka a volaly na mě “kup si nás“ a tak to já zas jo – poslouchám…no jen ted pořídit i k tomu ten zbyteček :D.

Stránky: [1] 2 3
bamiskabamiska
27.11.2013 v 23:44:43

kšando jak dělá ozdobičky z tamponků? já jsem možná někde zahlédla andělíčka….nemáš nějakou fotečku starého stromečku…s perníčky, krajkovýma ozdobičkama byl loni u nás také….tak at je letos krásný a hlavně drtič si ho moc nevšímá

katko at to mamince dobře dopadne….

katka2000katka2000
26.11.2013 v 11:44:10

taky se chystám o víkendu na výzdobu. Nejhorší ale bude, někde splašit pěkné chvojky na věnec. Asi udělám zase bíločervený. Budu muset vyrazit taky na nějaké nákupy, nemám ještě ani svíčky :-)
Obvykle dělám věnec na stůl, pak svícen na 1 svíčku na jídelní stůl, keramický truhlík dovnitř a věnec na dveře ven.
Vždycky motáme s mamkou, ale mamka jde zítra na plánovanou operaci chodidla, takže nebude chodit několik měsíců. Letos tedy budeme motat jen s Karinkou.

Anonym
26.11.2013 v 8:25:16

Bamisko, my máme většinou borovičku (nevybíráme si – co nám můj tatínek dá – to máme). Máme stromeček ozdobený malými bílými svíčičkami, slaměné ozdobičky, perníčky, červené mašličky… Letos se malá naučila vyrábět ozdobičky z vatových tampónků – a vyrábí pořád, takže letos bude stromeček bílo červený. Většinou si ozdobičky vyrábíme sami – děti to baví – máme to už takovou tradici… Až nás přestane bavit vyrábění, tak si koupíme baňky – vždy na ně mlsně koukám, ale kupodivu dcera ani syn ne, takže z toho usuzuju, že jsou s našimi ozdobičkami spokojení a jiné nechtějí. A navíc – stejně tak jako katka máme nového pejska – říkáme mu drtič – rozdrtí v hubě i misky z tvrdého plastu…, takže to by těch baněk moc nezbylo – i tak si myslím, že stromek očeše:-(. Kšanda

bamiskabamiska
25.11.2013 v 21:49:42

biovirusko takže jste na borovičky?

no a s úklidem…o tom to není, já už dávno to beru jinak, když ale vzpomenu na první roky jak jsem uklízela vše vše třídila abych měla ve všem pořádek…i doklady :D no a co jsem zjistila? dárků pod stromeček za uklízení nebylo víc :D takže všeho s mírou….a když se neservuju tak se to necá naklidit vše i zapojím zbyteček a je to…

bamiskabamiska
25.11.2013 v 21:46:04

oli tak to já mám zatím jen okna…ale tak nějak ten pořádek mám pořád… budu to dělat dvakrát ve školce a doma, a to ve čtvrtek máme ještě vánoční dílničku…:D no huš jen měsíc :D

bioviruskabioviruska
25.11.2013 v 20:07:25

Jéééé a to já nemám ještě ani naklizeno, ale o víkendu také vytáhnu nějaké to ozdobno :-)

MANKAš
25.11.2013 v 20:00:32

Tak o téhle možnosti jsem nevěděla, u nás jezdí tatínek někde k lesu, tam je přímo prodávají asi lesníci, může si vybrat a oni uřežou…míváme borovici, loni jsme měli strom jak hrom…už se také těším na vánoční výzdobu,s vánočním úklidem je to letos horší, nějak se mi ten náš byt zdá poslední dobou neukliditelný :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

77olga77olga
25.11.2013 v 19:48:36

Hoooolky, já už se tak těším na víkend – na tvorbu výzdoby po celém baráčku. Vždycky si to moc užívám, naklizeno už mám, tak hurá do toho :-)

bamiskabamiska
24.11.2013 v 20:16:38

semelko tak to máte vymyšlené fajn a s tou ohrátkou hezký nápad :D

a se žehličkou se tlemím…ve starém bytě jsme natáhli nový koberec, já šla žehlit a spadla mi žehlička v místě kde se prostě nejvíc chodilo i když jsem ji okamžitě sebrala(myslím že tak rychlý předklon je na zápis do ginesovky) tak tam otisk byl vidět…..v novém bytě mám lino a žehlička mi upadla studená a prosekla jsem si ho a co myslíš zase v místě kde se nejvíc prochází….hmmmm ted když to tak píšu tak si říkám že to asi bude nějaké znamení… :D

semelkasemelka
24.11.2013 v 20:10:56

vosk na zem samozřejmě padá a proto také stojí stromeček na igelitovém ubruse ;)
“nehoda“ se svíčkou byla jen jedna – první vánoce, když igelit nebyl dost velký a vosk kapal na koberec, pak jsem ho chtěl rozpustit žehličkou do ubrousku, jenže jsem si vzala malý ubrousek a koberec jsem žehličkou spálila a to jsem si furt říkala co to tu smrdí jak spálenina :D naštěstí to šlo pěkně vyříznout a vložit kousek ze zbytku ;)

jinak plamenné nehody vůbec nebyly, zapálené svíčky nenecháváme bez dozoru a když byly v přítomnosti děti, které se nedaly lehce ukočírovat (roční apod.) tak byl stromeček v dětské ohrádce a děti koukaly skrz šprušle na svíčky a prskavky a děsně je to bavilo ;)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist