Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » kontrola v Motolekontrola v Motole
bamiskabamiska
13.11.2013 v 17:58:59

Dnes jsme byli na kontrole v Motole. Jdeme za půl roku znovu, dostali jsme nějakou mastičku na uvolnění jizvy, máme dál zavádět hegar. No a když se to nesrovná, více neuvolní tak nás čeká operace.
No tak uvidíme co a jak. Jinak říkal jak hezky stahuje zadeček když mu to kontroloval. Na druhou stranu jsem očekávala nějaké rady i když jsem se ptala co a jak tak nic. No chtěla jsem vědět jak mu pomoc aby chodil na nočník a neodcházelo to, prej nijak, tak jsem zkoušela jestli třeba v určitou dobu atd…bylo vidět že se nijak bavit nechtějí, prostě je vše v pořádku a zbytek se uvidí přijďte za půl roku. :(

Stránky: [1] 2
Anonym
14.11.2013 v 17:02:08

Bamisko, na jednu stranu je určitě dobře, že prohlídka proběhla vlastně v pořádku.
Ale to, že nemají čas na každého pacienta samostatně si vše probrat, to je zkrátka hodně smutné.
Jinak jste šikulkové!
Nepřihlášená Peťka

jana231jana231
14.11.2013 v 14:56:15

Bamisko, jsi úžasná bojovnice a H.je velký šikulka.
Jen mě trochu zaráží ten přístup doktorů. Můj synek také ležel v Motole a máme jen ty nejlepší zkušenosti. naše paní doktorka je velice vstřícná, všechno vysvětlí a fakt odbornice. asi opravdu záleží na koho narazíš. Jen mě napadlo, to se takhle chovají pokaždé?

bamiskabamiska
14.11.2013 v 8:12:48

holky díky tak nějak chápu že nemůžou říct jak se to bude vyvíjet, nebo aspoň takový ten nástin jak by to mohlo být takové to trochu do budoucna(vid makineo tu lepší i horší cestu, ale aspoň něco)

v každé případě jsem ráda za to co dokoři zvládli a vůbec že toho je možno v dnešní době….

PRO TY CO NEVÍ i současný stav – Honzík se narodil bez dírky na kakání, hned ho odvezli do Motola a udělali mu vývod, měli jsme ho rok, mezitím proběhlo pár operací kde díky plastikám vytvořili nový konečník, v roce nám stomii zanořili(za to jsen neskutečně vdečná a modlím se aby jsme už nikdy…) no na nočník se naučil a zvládá v pohodě, jen to kakání nám odchází volně, má slípky a v nich separační plínku se kterou to pak vyndám, někdy když čůrá tak se u toho i vyčůrán, někdy hlásí mám bobek a má ho zatím v zadečku, jindy s tím je schopný chodit hodinu a nevadí mu to a je to jen na mém detektoru nosu.
no a četnost každý den jiná cca 10
zatím se to tak nějak zvládá a v kabelce mám stále pohotovostní balíček (slípky, otírání, igelitáček atd.) zvládáme s tím zatím vše od výletů, nákupů, návštěv atd….
školku zvládáme také dobře, myslím že to prostě bylo řízením osudu že jsem tam kde jsem, příšstup bezvadný, i jsem zrovna včera povídala s kamarádkou jak to díky bohu i vychází do takovách chvilek kdy můžu odejít, třeba při spaní nebo když si hrajou, jdeme domů atd…takže i po téhle stránce to na tu “bídu“ je dobré….ta budoucnost je otázkou a škola strašákem…..ale minulý týden se snažil srovnat si látku do slípek sám(což je problém ale jsou mu tři ono to také pak půjde líp, na druhou stranu se s manželem trochu upínáme k tomu až to víc propojí s tou hlavou že to zvládne doběhnout…protože když ted přijde je tam bobek tak jde za mnou a neletí na záchod, nebo i řekne je tam bobek ale venku a poznám že to bylo hned než to řekl….tak snad….

MarinadaMarinada
14.11.2013 v 7:12:07

Bamisko, to jsou klasičtí doktoři. Udělali svojí práci, udělali jí výborně (jsou to fakt machři!), ale mluvit s lidma moc neumí. Já se obávám, že tohle už bude na Tobě, budete muset s Honzíkem zkoušet na vlastní pěst a každý maličký pokrok se bude rovnat malému zázraku.
Tak vám přeju, ať je těch zázraků co nejvíc!

MartinkaMDMartinkaMD
13.11.2013 v 23:18:57

Bamisko, sice nevím co vás trápí, ale přeji vám ze srdce ať je to jen lepší a lepší a hlavně ať jste zdraví!!!

makinea
13.11.2013 v 22:41:27

bamisko, přijde mi docela smutné, že se s tebou moc nebavili.
Taky nemám přehled, jak jste na tom, jak se situace vyvíjí, tak snad jen přeju, ať je to každý ten půlrok o kus lepší.

nuninka
13.11.2013 v 20:48:44

Na jedné straně je super, že je vše v pořádku, na druhé straně smutné, že se ti nedostalo pomoci slovem,radou jak dále.
moc H. přeji ať se mu s nočníkem dařía při další kontrole budou zase další zprávy.

zuzina
13.11.2013 v 20:08:51

Bamisko přiznávám,že jsem trochu ztratila přehled jakým směrem se váš problém posunul,nicméně z výše uvedeného mi vyplývá,že jsi čekala odpovědi na otázky a to se vůbec nesplnilo :-( a bohužel musím konstatovat v podstatě to co vždy,vše je v lidech,přístupu…možná by jsi větší pochopení,radu našla u lidí se stejným nebo podobným problémem,stomické sestry,poradny co se starají o lidi po zdárném ukončení stomie.určitě je dobré,že svěrače svírají a třeba ten zbytek chce čas.oni ti lékaři často vidí jen tu ,,svou dobře odvedenou práci“ a na ten zbytek už se tak nějak neohlížejí…

…láska na celý život :-)

LienLien
13.11.2013 v 18:24:22

BAmi taky jsem čekala nějaké lepší zprávy, na druhou stranu, je to i tak fajn, co jste vybojovali. Tak uvidíme za půl roku

Anonym
13.11.2013 v 18:15:31

Bami,ctu Motele a rikam si,ze to budes ty ;-)
Cekala jsem lepsi zpravy no.. Ale ono to muze bejt nekdy horsi vid a vy jste sikulove!!jak uz jsem ti psala nejednou,preju H.at to vsecko zvlada,(te) ! ;-)
Ten pristup doktoru je “divnej“,co na to rici..?
bobek malej..
Drzte se!!
Meggii

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist