Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Děti a tablet ?Děti a tablet ?
nuninka
7.11.2013 v 16:44:05

Dcera by si přála tablet. Já stále váhám. Zatím jsem nepřišla na důvod, proč by ho měla mít. Holky ho už sice mají, ale to přece není důvod k tomu, aby ho měla taky.
Tak jsem jí řekla, že si na něho má našetřit a že jí něco dodáme. Už měla našetřenou opravdu pěknou částku, ale nevydržela to a v hračkárně utrácela :-)

Jaký máte na tablety názor? a co takové ty “dětské“ počítače?

Diskuze týdne 45/2013

Stránky: [1] 2 3 4
matodatomatodato
20.11.2013 v 9:17:27

U nás už je nakoupeno, nakonec dostane starší syn levnější tablet a mladší malou konzoli asi se 150 hrama. Jen doufám, že u toho nebudou trávit celé dny a zbude čas i na jinou zábavu :). Asi budeme muset často zasahovat – jako rodiče, ale třeba překvapí. XBox by samozřejmě také chtěli, ale je dost drahý. Do budoucna uvidíme, třeba ještě zlevní nebo děti objeví zase něco jiného, jak už to bývá.

MANKAš
19.11.2013 v 8:41:48

Nuninko, já ti rozumím, také jsem si to tak pořád myslela…ale teďka jsme v situaci, oba máme rozvedené rodiče, tudíž každý se ozval, že chce něco dodat pro každou za tu pětistovku, tak já nad tím zase začala přemýšlet i tak, samozřejmě, že nemusím utratit nutně u každého tu pětistovku pro jednu, z toho mi vyplynulo, že když toho u babiček dostanou tolik,tak jestli domů nekoupit tablet, protože nějaké peníze mi zbudou, chápete i mě jak to myslím? Ještě nejsem úplně rozhodlá, jen mě to tak prostě napadlo. Někdy mě přijde, že ty počítače moc řeším, spolužačky tam chodí normálně a já to pořád zakazuju :-) to mám teďka na talířku doma často

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

bamiskabamiska
18.11.2013 v 20:53:37

nuninko ale ono to tak je malým dětem jsem pořídila za pár korun hračky, ale s věkem roste náročnost, na všechno …. a bylo to jistě i tak za nás jen vzpomínej…

nuninka
18.11.2013 v 20:16:45

Ja mám problém v tom, že když teď dostane tablet, co to bude příště?
Přijde mi, že ty dárky pak vyjdou na víc a víc peněz. A že se pak děti nebudou chtít spokojit s necim menším.
chápete jak to myslím?

MANKAš
18.11.2013 v 19:32:28

Tak já musím přiznat, že ještě minulý týden jsem byla zásadně proti…no změnilo se to, že začali opět volat babičky a dědečci a tety, co holkám pod stromeček. Letos jsme se chtěli vyhnout zbytečnostem a nesmyslným hračkách, tak jsme se nakonec rozhodli také ke koupi tabletu a tetičkám dám nějaká lega co už jsem pořídila. Tak snad nebudeme litovat :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Anonym
12.11.2013 v 12:59:40

PSP dostal syn loni k pátým narozeninám a dnes už ho využíváme pouze při čekání u lékaře.Xbox s kinektem dostal k vánocům a má pouze pohybové hry a zatím je stále v kurzu,hlavně když přijde návštěva.Tablet by chtěl taky samozřejmě,ale dokud nechodí do školy,tak jsme to zamítli.Protože co by nás čekalo pak ;-) ? Takže loupí od starší ségry.

Kubajz(omlouvám se za ANONYMITU,ale nemám svůj noťas kde bylo heslo :-( )

MarinadaMarinada
12.11.2013 v 12:49:14

O víkendu jsme se konečně rozhoupali k rozhodnutí a vybrali jsme dceři mobil s androidem (+ připojení na wifi). Mobil má velkou obrazovku (4“) a dobrý foťák. Pořád jsem hledaly výhody a nevýhody tablet versus mobil, ale pro dceru se nám jevil z několika důvodů jako vhodnější mobil. Jediná nevýhoda je, že s ním chodí běžně po ulici a nosí ho do školy, což by u tabletu nehrozilo.
Jinak teda musím říct, že mobil mě hodně překvapil, je skvělý, nebyl žádný problém s nastavením… a dcera od včera visí na youtube :-)

katka2000katka2000
11.11.2013 v 12:23:19

Máme hrací konzoli Xbox 360 s kinectem, ale hráváme jen občas. Tablet jede celý den. Cena her je také nesrovnatelná.

matodatomatodato
11.11.2013 v 10:43:26

My taky zvažujeme koupi tabletu, ale mám trochu strach, aby ho děcka nerozbily. Dívala jsem se i na Sony PSP konzoli, tak mám teď dilema – když to vlastně budou používat jen na hraní her zatím, tak by i to PSP stačilo. A tablet by byl třeba až na další vánoce. Máte někdo doma obojí – s čím si děti hrají radší?

ludlinkaludlinka
10.11.2013 v 16:51:46

Syn dostal tablet loni na vánoce, bylo mu 11 let a je vidět jak jde doba zase dopředu, dcera v první třídě by chtěla tablet na vánoce.

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist