Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » První láskaPrvní láska
MajulkaMajulka
14.10.2013 v 22:45:14

Nevím jestli toto téma už bylo tady někdy probíráno, docela bych se divila kdyby ne, ale vzpomenete si někdy na svou první lásku?
Nedávno jsem něco hledala na internetu a narazila na jeho jméno. Tak jsem si tak nostalgicky zavzpomínala. Ani jsme spolu pořádně nechodili, ale byl mou první láskou. Ne takovou tou dětskou, ale už to bylo to opravdové. Bylo mi s ním strašně báječně a vždycky sem se těšila až ho uvidím, no nebudu vám to popisovat, však to znáte. Náš vztah neměl možnost se posunout někam dál, protože on bydlel necelých 200 km od nás a k nám jezdil jen o prázdninách k dědovi. Tak si tak říkám, kdybych to nevzdala kvůli té vzdálenosti, jak bychom asi dopadli? Možná si to jen maluju a nakonec by se z něj vyklubal nějakej lump. Ale to je jedno, to už se nedozvím, a tak si ponechávám alespoň pěknou vzpomínku.

A jak jste na tom vy, vzpomenete si někdy? A pokud jste si svou první lásku nevzaly za manžela, proč vám to nevyšlo? Myslíte, že první láska je ta pravá a žádná další už není taková?

Stránky: [1]
bamiskabamiska
15.10.2013 v 8:01:46

majulko probíralo se to …ale určitě(teda tuším) tam nezazněly tvé poselení otázky…

já si svou první velkou lásku nevzala, no mám to ze základky a pak jsme se rozešli každý jiným směrem, moc ráda vzpomínám, párkát jsme se viděli přir ůrzných příležitostech a každý už měl někoho…..a velká láska je to asi hlavně kvůli tomu že to je takové nostalgické a “neposkvrněné“ něčém špatným jako jsou lži, nevěry atd… tak si to nějak idealizuju… :D

no pak jsem měla kluka takovou tu vážnou známost a lásku…no a když jsem na něj narazila na fb po s letech od 16 jsme ho neviděla….tak najednou na mě nekoukal ten krásnej blonďatej modrooký kluk…. :D nějak stárnem

a k tomu označení velká láska….každá je pro mě jiná, každá má svůj význam..pro mě a doufám že to tak bude je současný manžel, a miláček životní láskou ….
každá pro mě byla významná, každá mi něco dala, a ráda na ně vzpomínám(né že bych tu plakala nad fotkama) ale když něco připomene něco tak to jen hlavou prolítne, s dobrým pocitem, né ubižujícím….to špatné čas vzal….

nuninka
14.10.2013 v 23:50:06

Majulko, není to tak dávno co se na toto ptala taky Zuzina :-)
http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&&t=13477.0

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist