Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Co vás dokáže nejvíce naštvat?Co vás dokáže nejvíce naštvat?
nuninka
24.9.2013 v 21:28:23

Já jsem člověk, který nemá rád konflikty, ale občas dokážu pěkně vypěnit. A co mě vytáčí nejvíce je bezohlednost a hloupost druhých lidí.

Tak by mě zajímalo, co dokáže nejvíce naštvat vás?

Stránky: [1] 2
Anonym
26.9.2013 v 17:52:07

Tak mně také nejvíc vytáčí bezohlednost a zabedněnost, dále sebestřednost a hlavně jistota o vlastní neopakovatelnosti včetně naprosto nafouklého ega.

Pak mně často dost slušně naštve, když je naprosto evidentní, že je někdo špatný a bez ohledu na to, si ho někteří lidi cenní až tak, že je to nepochopitelné. Sice ano, oni si namelou sami, ale i tak mně to docela vytočí zvlášť pokud se ohledně toho člověka snažím být milá atd.

Ale ze všeho nejvíc mně vytočí a to vždy a naprosto dokonale, když se stane nějaké bezpráví nebo prostě něco špatného a nejsem schopná s tím nic udělat především pro protekci, kamarádšafty a machinace na každém kroku. A pak když vypadám jako ta špatná já, protože si pro svou snahu stejně vždycky nabiju čumák… Prostě, když projde někomu opravdu velká nespravedlnost a všichni se pak tváří, jak je všechno v pořádku a nikoho už nic kolem nezajímá.

čtenářka

nuninka
26.9.2013 v 17:45:17

Kšando, vši ani nepřipomínej To je taky moje noční můra.

nuninka
26.9.2013 v 17:44:04

Padmé, až jsem měla husinu..
Tohle se mi nelíbí, když se někdo povyšuje nad někoho menšího :-(

Zuzi, no jo nedochvilnost. S mým mužem, bohužel častá věc, jenomže on to pak svádí na nás.

Anonym
25.9.2013 v 21:30:22

No, mě dnes naštvalo, že malá přinesla domu opět vši :-(. Už jsem fakt šílená – našla jsem sice “pouze“ 6 hnid, ale obávám se, že to nebude zdaleka konec. A to ji od začátku roku meju šampónem, který má působit preventivně. Zítra musíme tedy vstát dřív, abych celou hlavu prohlédla znova, jestli tam ještě něco nemá a podle toho zařídit hlídání či odjezd do školy a ve škole to říct. hlavně že jsme se o tom v práci dnes bavili (pracuji v ZŠ), že se tam vši šíří rychlostí blesku a ještě v ostatních institucích ve městě a já říkala, že se modlím, aby to dcera nechytla, že bych to nevydýchala. Odvšivila jsem i sebe, ale nic, tak doufám, že to tak zůstane.Kšanda

PadméPadmé
25.9.2013 v 21:19:10

Ahoj Nuninko, tentokrát nepročítám příspěvky ostatních, nejsem na to teď naladěná.
Ale na chvíli jsem se zamyslela nad Tvou otázkou. Pravda je, že už dnes spoustu věcí neřeším – neb jak mi přibývají roky – úměrně tomu roste moje trpělivost.

Nicméně – přišla jsem na jednu věc – která mě vytočí zcela spolehlivě – a nedokážu být zticha – a nedokážu se ovládat – a to je – když někdo někomu ubližuje.
TO jsem zcela beze smyslů.
Dám příklad.
Minule jsem byla se synem v bazénu, on měl trénink a já jen tak posedávala a čekala na něj.
A najednou vidím, jak nějací dva velcí kluci táhnou malého kluka… ale fakt táhnou… on nechtěl… vzpíral se… křičel… bránil se… ale bylo mu to houby platný….
Vstala jsem a šla k nim.
Ti kluci (oba dva) byli o hlavu větší než já. Ale já v tu chvíli byla tak “nasraná“, že si myslím, že to na mě bylo “vidět“. Řekla jsem jim, ať ho okamžitě pustí. Nebo že zavolám plavčíka. A oni ho pustili. Ten klouček byl proti nim fakt malý (a tudíž bezbranný).
Prostě – v tu chvíli se mě lekli.
Nevím, co bych dělala, kdyby ne…. jenže na to jsem v tu chvíli nemyslela…..

Tohle jsou situace, které “rozběsní“ mě….

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

halinahalina
25.9.2013 v 20:39:36

Zuzino, to přesně taky nesnáším. A co já se s tím nabojovala s mým ex… A bohužel to po něm zdědila dcera, a tak souboje pokračují, ach jo.

…starosti, ale hlavně fůru radostí.

zuzina
25.9.2013 v 15:14:16

nedochvilnost

…láska na celý život :-)

nuninka
25.9.2013 v 15:13:16

Jani, když se řeší takovéhle prkotiny tak to dokáže naštvat. :-)

JanaKJanaK
24.9.2013 v 23:04:26

Nuninko, stát se tohle manželovi, tak bude asi pěkný průšvih, on je pruďas a takováhle bezohlednost ho dostane spolehlivě do varu.

Já jsem spíš flegmatik, jen tak něco mě nerozháže, ale s blbostí bojuju nejméně ráda. Třeba, když jsem na poště žádala lepidlo nebo izolepu na zalepení obálky, jelikož to jejich lepidlo prostě nelepilo. Chvíli jsem se s paní dohadovala a když stále tvrdila, že nemají, začala jsem požadovat písemné prohlášení, že na poště nemají lepidlo. Abrakadabra a najednou izolepa i nůžky byly…

Jinak mě spolehlivě dokáží vytočit vlastní děti, no už vědí jak na mne. Anebo rodiče dětí z kroužku. Nejvíc když nutně potřebuji nějakou informaci, například chceme udělat dětem nové “uniformy“ (kalhoty a triko) a dva měsíce sháníme míry, na e-mail reagovala sotva polovina. Nakonec jsem ze svého obětovala SMS a když ani na to většina nereagovala, docela jsem brunátněla. Nakonec jsem si opsala velikost z triček, co měli na sobě a maj smůlu.

Jak to teď píši, vlastně mě napadla ještě jedna situace – hrozně mě štve, že každou blbost ohledně kroužku hasičů musí projednávat schůze – třeba hlasovat o nákupu samolepek za tři stovky mi přijde tak trochu mimo mísu.

nuninka
24.9.2013 v 21:36:38

Pro příklad uvedu situaci, které se mi nedávno stala.
Potřebuji vybrat peníze a u banky není místo. Zkusím hledat jiné a pak se vracím před banku. Vidím, že bude odjíždět auto, dám blinkr, postavím se za auto tak, aby auto mohlo bezproblémů vyjet. Auto vyjíždí a ještě ani pořádně neodjelo a na jeho místo vjelo auto z jiného směru.
Holky, ten řidič viděl, že tam stojím, protože čekám na to místo, bezohledně tam vjel řidiči co vyjížděl. Kdyby se řidič hned rozjel dopředu, tak do sebe nabourají.
Když jsem se řidiče ptala, proč to udělal, když viděl, že tam na to místo čekám, tak mi řekl, že ho to nezajímá, jemu tam taky někdo vjel. No, zakončila jsem to tím, že jsem pánovi řekla, že je bezohledný sobec a hlavně hulvát, a že doufám, že mu to příště taky někdo udělá.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist