Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Vzdělání, škol(k)a » Mají děti hodné paní učitelky?Mají děti hodné paní učitelky?
nuninka
23.9.2013 v 9:17:12

Děti chodí do školy už skoro měsíc :-) . Už tedy měly čas poznat svoji paní učitelku. Jak se jim zatím líbí, je na děti hodná?

Syn je zatím spokojen, nebo alepsoň říká, že paní učitelka je hodná. No a u dcery to je naopak. :-)

Stránky: [1] 2 3 4 5
Anonym
13.10.2013 v 21:22:50

Přeji tedy hodně sil a pevné nervy, každopádně by bylo opravdu fajn, kdyby se rodiče spojili a prostě si to nenechali líbit.

radka2
13.10.2013 v 21:17:06

skoro důchodkyně je ta, co jim sprostě nadává. bývalá třidní rázně předloni zakročila, tak byl klid. teď mají novou třídní, tak nadává znovu. třídní je ta mladá, která mi vyčetla, že ho málo biju a známkuje ho dost záhadným způsobem. posadila ho dozadu (což je u adhd přímo katastrofa)), dává mu poznámky třeba za to, že se ve výuce napije (dosud mohli), že pozoruje brouka na okně atd. ještě tam mají expertku, která místo facek třískne dvoum děckám hlavama o sebe. to naštěstí na mýho ještě nezkusila. je to takový panoptikum:-(

Anonym
13.10.2013 v 21:13:18

Každopádně chudáci děti pod takovými pedagogy :-(

Anonym
13.10.2013 v 21:11:13

Nějak se v tom ztrácím – níže uvádíš, že Tě to překvapuje i z toho důvododu, že je to mladá učitelka po škole a nyní zase píšeš o důchodkyni… Ta mladá je třídní a důchodkyně je zase jiná?

radka2
13.10.2013 v 20:58:15

protože pokud vedení školy stojí za prd, tak jakákoliv stížnost dopadne tak, že to odnesou děti těch co si stěžují. nadřízený orgán je obec. děti radních tam taky chodí, takže asi radnice nebude chtít dělat problémy. ve městech je to trochu jiný. mě třeba bylo řečeno – a snad nechcete, abychom paní učitelku vyhodili (chtěla jsem jen, aby jí vysvětlili, že to nesmí dělat a nechala toho), vždyť má před důchodem. to by vám nebyla hanba se pak její rodině podívat do očí?

Anonym
13.10.2013 v 20:49:28

Radko2, já jsem zde ani chvilku nepolemizovala o tom, zda je Tvůj syn dobře či špatně vychovaný či zda se chová přiměřeně. Já zde pouze řeším chování učitelů jak ho zde popisuješ. Pokud jsou to takové šílenosti, které zde uvádíš, tak nerozumím tomu, že tolik rodičů před tím zavírá oči.

Anonym
13.10.2013 v 20:46:13

Určitě to není touhou rýpat. Jen to na mě tak zapůsobilo. Pokud to tak skutečně je, stojím si za tím, že absolutně nechápu, pokud tolik rodičů o tom ví, že s tím nic nedělají. Nezlobte se na mě, ale je to tedy i jejich vina, že to tak nechají být. Protože takoví učitelé tam již dávno neměli být.

radka2
13.10.2013 v 20:44:58

anonyme, synci jsou ádéháčka, což je vždy problémové dítě. školy v současné době na tyhle děti berou nemalé dotace a také by pak učitelé měli ne brát ohled, ale chovat se k nim tak jak mají. mají na to své předpisy, metodické pokyny a i zákonnou vyhlášku. sama škola rozhodla, proti mé vůli, že navzdory doporučení PPP už mu asistenta nedají, protože je ok a nepotřebuje ho. bohužel tahle učitelka narovinu řekla, že se ho musí zbavit, protože má prostě moc dětí a takovéhle tu nechce.
nevím, jakou máš zkušenost s postiženými dětmi, asi bohatou, když tak od stolu soudíš rodiče. mému synovi rozhodně více ublíží přesun mezi nové děti, nové učitele a do jiného města vůbec. je hrozně vázaný na kamarády. známky ani poznámky ho nějak netrápí, protože ho za ně netrestám, nebiju. a to, že mu učitelky nadávají? kolik hloupých lidí v životě ještě potká, co mu budou nadávat.
anonyme, nikdy jsem netvrdila, že synek je vzorné dítko. je to stejnej lump jako cca polovička kluků ve třídě. vychovanej je k tomu, aby každýho pozdravil, uměl poprosit, poděkovat a říct promiň. aby nikomu schválně neubližoval, ať už fyzicky či jinak. aby pomohl když je potřeba, aby bránil slabší. ale že vykřikne ve vyučování, že se brání ať fyzickým či slovním atakům, že učitelce řekne – proč mi sprostě nadáváte? já vám taky nenadávám (následuje poznámka – je drzý na učitele), že je ve vyučování občas mimo tělem i duchem a nereaguje, to prostě neovlivním. a to není důvod dávat ho do zvláštní školy. mimochodem, ani by mi ho tam nevzali.

Anonym
13.10.2013 v 20:41:16

Prvne,Radko2,je mo to vazne lito a ziram,nemam slov a je to pro mne “jiny svet“..ty se ale nedas a nedej..je to mazec a nechapu… :-(

Anonymni-mozna mas osobni duvod,proc tohle pises,nebo chces “rejpat“..ok..nebo se tochvala bohu tobe nikdy nedelo,ale to neznamena,ze se to v dnesni dobe nedeje.

Ja napisu neco jineho k tomu..koukala jsem tusim na Prime,Krizivatky zivota,jsou to neco jako Bakalari..pravdive pribehy.,ale vice realita,s kamerou za zadkem..zrovna tento byl o holcine..nechtela chodit do skoly..vymluvy..strach..mlzeni proc kazde rano…jeji mamka vlitla do skoly..uz z toho pristupu tam i lidi okolo,rodicu spoluzacek,ktere vse videly a mohly pomoci..pro ne nepochopitelne..neuveritelne..nakonec se ukazalo,ze tu holcicu sikanuje ucitelka..rvala na chodbe skoly i na mamku te holciny..uplna furie,arogance sama..proste sileny..urazky na tu holcinu a suche konstatovani-jestli se vam to nelibi,dejte ji na jinou skolu!predesilam,ze tu holcinu bouchla i houbou do oblyceje,tim to zacalo,pak slovni urazky predevsemi,za pisemky,slohovky,ji davala nesmyslne znamky,stacilo jen srovnat s praci jine holciny (se slohovkou plnou chyb)atd..reakce pana reditele?podobne,jako pise radka..bez zjisteny situace se zastaval ucitelky,dokonce nakonec jeceli na maminku holciny spolecne s ucitelkou..Bohuzel jsou i stale skoly,kde nesedi v reditelne clovek,ktery tam sedet ma! :-( Nebo tam sedi od totace..nebo tam “jen sedi“.
(Nerikam,ze vsude jsou takove ucitelky,ale i tohle se deje!)

Anonymni,tohle se bohuzel deje v ceskem skolstvi,delo se to i me neteri,nastesti uz vysla ze skoly..nedelam si iluze o nikom z netu,nezname se,ale zrovna radka2pise narovinu a neverim,ze by mela potrebu kecat

Meggi

Anonym
13.10.2013 v 20:14:39

I druhý syn měl zrovna smůlu na špatné pedagogy, že píšeš, že Ti ho zlikvidovalo školství? Promiň, ale to opravdu zaváhí nevěrohodností…. Samozřejmě vím, že jsou učitelé schopní a méně schopní a dokonce i ti, co by ve školství neměli co dělat, ale nevěřím tomu, že by celá vesnice věděla o tom, že učitelé ubližují jejich dětem a nikdo by se neozval.Zvláště v dnešní době, kdy rodič může klidně své dítě přeřadit do jiné školy. A pokud to tak je, je to trestuhodné – mám nyní na mysli rodiče, poněvadž vědomě nechat ubližovat svým dětem je nepřípustné. Anebo je zde druhá varianta, že ta pravda je trošku jinde…..

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist