Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » vztahy s exvztahy s ex
radka2
9.8.2013 v 18:04:50

Tak jsem si dnes vzpomněla na Lien:-( jak tu celkem nevybíravě psala dříve o ex. A jak měl pak úraz a ten “vztah“ se nějak změnil. Už ho nebrala jako ex co jí ubližoval, ale jako otce svého dítěte. Jako člověka v obrovských nesnázích. Projevovala starost, soucit, zájem…
Dnes to potkalo mě. V poslední době jsme sice s ex celkem vycházeli, ale že bychom se nějak měli rádi, to ne. Komunikujeme jen ohledně synka a baráku a to je vše. Měl teď 14 dní synka u sebe a své přítelkyně. Ráno mi volal, že měl menší úraz a že si musím pro syna dojet k přítelkyni. Pak jen tak mimochodem řekl, že přišel o pravou ruku, protože mu ji v práci rozdrtil lis. Překvapilo mě, kde se to ve mě vzalo, ale i slza ukápla. Bylo mi ho hrozně líto. I synka. Už se mě ptal, kdo mu bude vázat háčky na rybách. Dokonce jsem i tu jeho přítelkyni za ním do špitálu odvezla.
Když o tom teď přemýšlím, tak mám pocit, že pro všechny ex je pro nějaké zlepšení vzájemných vztahů (teda tam, kde to prostě při a po rozchodu jiskří nenávistí) nejdůležitější je brát jen jako otce/matky našich dětí, a ne jako expartnery.
Jak to máte vy, když se stane vašim ex nějaké “neštěstí“?

Stránky: [1] 2 3
bamiskabamiska
22.8.2013 v 6:48:44

také mi to přijde zvláštní reakce, byla by naprosto suprová kdyby taková byla stále, ..psala jsi ale že spíš očekáváš něco jiného a tak si i myslím, že ho znáš a umíš odhadnout po těch letech…no třeba se mýlíte a bude dobrej to bych přála…ale také si tak nějak myslím až docvakne ta realita kolem…

tak zas písni jak to zvládá…a vy kolem…

MarinadaMarinada
21.8.2013 v 12:38:17

Radko, to je vážně divná reakce. Taky mám pocit, že mu to asi ještě úplně nedocvaklo :-( Ono teď se kolem něj pořád něco děje, až to utichne, tak to asi bude pěkný nápor na psychiku…no snad se pletu. Držím palce!

radka2
21.8.2013 v 8:08:59

když ho pustili ze špitálu, tak volal. byl až v mimořádně dobré náladě. všichni kolem jsme z toho na prášky, on je v pohodě. buď mu to ještě nedocvaklo, nebo láska (k přítelkyni) dělá divy. teď bude půl roku čekat až se to zahojí a zjistí se, jestli ten kloub palce a zápěstí bude funkční. pak mu budou podle toho “vytvářet“ palec.

bamiskabamiska
20.8.2013 v 15:01:29

máš nějaké novější zprávy jak na tom je?

MarinadaMarinada
20.8.2013 v 8:28:58

Radko, držím palce, ať se Tvůj ex (a vy všichni kolem) s úrazem vypořádáte co nejlíp.
A je to přesně jak píšeš – i když je to ex, je to pořád součást Tvojí rodiny.

keenspeedkeenspeed
11.8.2013 v 21:47:55

extchyně je dobrá :-) a má pravdu, je to blbý bez ruky, ale jak se říká, mohlo to být horší. Když se ex pochlapí, byl by to třeba i dobrej vzor pro syna….že na utíkání z boje je vždycky času dost a jedna ruka chlapa nedělá

radka2
11.8.2013 v 21:07:58

keen, ex je taky typ, kterýho sebemenší problém položil. ale dnes mě překvapil. volal a byl celkem v pohodě. věří, že mu udělají novej palec a bude moct aspoň něco s tou rukou zvládat. a hodně asi udělala extchýně. ta mu až se z toho vzpamatovala řekla, že je to lepší než rakovina a že se musí naučit levou podepsat a vytřít prdel, nic jinýho není důležitý:-)takže to doufám bude ok. největší obavy jsem měla z toho, že ho to položí A začne zase chlastat.

keenspeedkeenspeed
11.8.2013 v 20:57:29

radko, souhlasím s ostatními, že tvoje reakce je v pořádku a jen se ukazuje, že časem se to zlé u vás přehouplo někam jinam.
Vím, že bych reagovala stejně, i v našem případě čas uklidnil emoce a ost.,i když mě ex pořád štve lhaním, tak takový úraz bych mu rozhodně nepřála. Jak jsem ho poznala a znám, nemám z něj pocit, že by se s tím uměl srovnat. On je sice navenek happy a free, ale jinak se choval jako srábotka. Na druhou stranu lidi umí překvapit a držím palce, aby se tvůj ex dokázal se situací poprat co nejlépe a že i firma mu dopřeje řádné odškodnění.

Nedávno jsem poznala CHlapa, který před rokem přišel o obě nohy a záměrně píšu s velkým CH, protože se postavil na protézy a jede dál. Pak znám jednoho na vozíku, který taky funguje naprosto normálně. Někomu bohužel není síla poprat se s úrazem daná, někdo na to prostě nemá, budu věřit, že u vás tomu bude jinak.

MANKAš
11.8.2013 v 20:33:11

Radko přeju bývalému ať se s tím brzy srovná, protože tohle si nedovedeme asi nikdo, kdo jsme něco takového nezažili, představit. Také si myslím, že jsi charakter a přeju ať svůj správný charakter ukáže i firma.

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

zuzina
11.8.2013 v 17:52:18

hlavou mi proletělo…no ty vole :-(
ach jo….držím palce.

…láska na celý život :-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist