Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Od koho berete elektřinu?Od koho berete elektřinu?
HanzliciHanzlici
8.8.2013 v 15:10:52

Uvažuji, že bych odešla od ČEZu a sepsala smlouvu s nějakým obchodníkem. Slyšela jsem nějaká pro i proti, ale ráda bych toho slyšela víc, pokud možno zkušenosti. Poradíte?

Stránky: [1]
MANKAš
9.8.2013 v 16:34:09

zuzino já to také tak beru, ale třeba sestra přešla právě k oné Bohemii a měli jsme loni skoro stejnou spotřebu a měli elektřinu dražší…stejně záleží na vybavení domácnosti, jak se používají třeba varná konvice, přímotopy, to jsou největší žrouti

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

zuzina
9.8.2013 v 16:15:15

mě pobaví když čtu, ,,nám vraceli,takže spokojenost“ :-)Ono to snad záleží na výši záloh a na spotřebě,kdy jiná bude pokud mám nové spotřebiče,vybavení domácnosti atd a jaké si nastavím zálohy ne?Takže pro mě by byla rozhodující cena za megawat,přenos a ty ostatní věci co jsou ve vyúčtování.Jinak můj muž se nechal kdysi ,,obalamutit“ mezi dveřma,takže nás upsal Bohemia energii.v podstatě se to u nás nějak neprojevilo ani tak ani onak,ale jak skončí platnost jeho podpisu tak budu uvažovat,dle aktuální situace.

…láska na celý život :-)

MANKAš
9.8.2013 v 15:56:24

my máme Eon a jsem spokojená, zatím nám vždycky vraceli :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

bambula
9.8.2013 v 8:29:25

Ahojky,

my máme elektřinu od EONU. Nevím je nejlevnější, moc se v tomhle okruhu neorientuji. takže moc neporadím :-(

….neskutečné štěstí

LienLien
8.8.2013 v 19:41:15

My jsme loni přešli k Elimonu, jak s elektřinou, tak s plynem. Účet je nižší, výrazně asi ne, ono se to špatně posuzuje, máme trošku jiný odběr než předtím, to nevím, ale rozhodně mám dobrý pocit, že nepodporuji rwe nebo čez. Jednání bylo naprosto super, což se např. u rwe, kde mi účtovali, co jsem vůbec nepropálila a domluvit se bylo nad lidské síly, nedá čekat. A jsme bez problémů celou dobu, vše jsme zřídili přes net a poštu.

ludlinkaludlinka
8.8.2013 v 15:58:31

My jsme už spoustu let u EONu, plyn bereme od RWE a ti nam nabízeli i elektřinu,když nám udělali kalkulaci, tak bychom tratili, dnes se společnosti předhánějí, jejich lidé obcházejí domácnosti a lanaří nové klienty, je opravdu dúležité si to rozmyslet a dobře spočítat, některe společnosti přijdou se skvělou nabídkou ale pak zjistíte, že od nich nemúžete x let odejít i když už nebudete spokojeni

matodatomatodato
8.8.2013 v 15:46:48

My jsme právě v procesu přehlašování od ČEZu k Pražské plynárenské. Tak doufám, že jsme vybrali dobře :) a účet bude nižší. Také jsem dlouho váhala, na některé společnosti nejsou vůbec dobré reference.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist