Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Poradíte tiskárnu?Poradíte tiskárnu?
bamiskabamiska
23.7.2013 v 9:06:44

Holky naše tiskárna odešla do věčných lovišť, nejvíc mě štve že jsem ji naplnila barvama(měli jsme každou zvlášť) hlásilo to že dochází no a tím to není….v krámu mi řekli že už tiskárny na tohle nedělaj (?) což mi trochu hlava nebere….

No a stojím před tím jakou koupit, asi přes net, ale nevyznám se v tom….jde mi i o to aby nebyl drahý provoz barev, tisknu jen tak sem tam občas.….poradíte jakou máte doma nebo v práci a co vám vyhovuje, nebo na co si naopak rád pozor při výběru, vždyt já ani nevím na co se zaměřit při vybírání…

Stránky: [1]
ludlinkaludlinka
29.7.2013 v 15:04:13

Poradit nevím, ale můžu napsat zkušenosti se svou. Je to Canon Pixma mp 270, mám ji už dlouho, tuším se tento typ už nevyrábí, ale určitě ji podobná ano.
http://www.canon.cz/For_Home/Product_Finder/Multifunctionals/Inkjet/PIXMA_MP270/
Má dvě kazety na barvu, černou a barevnou, výhoda, že nemusím kupovat více barev, pak začne docházet jedna za druhou a penízky jenom letí.
Jdou na ní dělat i pěkné fotky, když se koupí kvalitní fotopapír.
Pokud mám původní text v barvě a chci jen černobílí, jde tisk přepnout, takže nepaplu barvy, používám občas a ještě se mi nestalo, že by barva vyschla.

JanaKJanaK
29.7.2013 v 13:15:06

My měli Lexmark – takovou tu levnou obyč, ale nedoporučuju, náplně drahý a rychle se opotřebovává.

Teď mám dvě – Epson SX218 – vyhovuje mi, že kromě barevné tiskárny, která dokáže i foto, funguje jako scaner, jen nejsem moc spokojená se softwarem k ní, protože neumí víc stránek do jednoho dokumentu. Další, co mi vyhovuje, je to, že má rozdělené barvy, takže když dojdou, stačí koupit jen tu jednu, já tedy kupuju sadu celou, protože vyjde levněji. Co se mi moc líbí je, že náplně mají obrázky a nemusím si pamatovat typ, stačí znát ten svůj obrázek :D Já tisknu hodně, v únoru jsem kupovala sadu a vyplácala ji teď v červenci – tiskla jsem plakáty a další věci na jednu větší akci.

Druhou mám HP LaserJet, ale jen proto, že ve firmě byla nevyužitá a zbytečně zasychala, mám ji hlavně na dokumenty a černobílý tisk a spokojená jsem moooc.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist