Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Které dětské hračky vás štvou?Které dětské hračky vás štvou?
nuninka
16.7.2013 v 9:08:01

Pokoj plný rozházených hraček, nepořádek, binec. Tak vypadá pokoj dítěte během dne. Stojíte a říkáte si, co všechno ty děti dneska mají? To já taky :-)

Jenomže jsou hračky a hračky. Často to při nákupu myslíme dobře, jenomže pak zjistíme, že nás některé hračky doslova vytáčejí.

Máte doma taky takové? Které to jsou a proč vás dokáži tak vytočit?

Diskuze týdne 29/2013

Stránky: [1] 2 3 4
nuninka
7.8.2013 v 12:00:11

Ksando,to je náhodou dobrý nápad. A když si protřídí hračky s kterými si už nehraje,prodají se a penizky si může dát do pokladničky nebo si koupit něco jiného. :-)

ksanda.1MD
4.8.2013 v 21:01:33

Tak tahle diskuze mi nějak utekla. Se tady culím jak to každá vidíme jinak. Já nemám ráda puzzle v knížkách – když to člověk vyndá a poskládá, tak to na těch stránkách už nedrží… Takže to různě vypadává… Jenže jak je tam těch obr. víc, tak máme třeba doma takové knížky, které mají celé jen dvě strany… ale je mi to líto vyhodit. Svého času mi strašně vadila plastová mašinka, která byla strašně hlučná – nakonec jsem se jí zbavila a pak jsem vyrazila s malým do MC, kde jezdila ta samá… Myslela jsem, že mě odvezou:-). Jinak mi nevadí nic a co mi vadí většinou děti nepostrádají, takže to vyhodím. Teď jsme měli zrovna třídící den – malá se konečně vzdala přebalovacího pultu na panenky, kadeřnice… Prostě těch plastových hrůz, které zabírají místo, ale hrát se s tím nedá, protože je to velikostně pro roční dítě – v rámci třídění odpadu (fakt jsme se hodně zlepšili po přečtení diskuze na téma třídění odpadu zde :-)), jsem vše rozšroubovali… a měli jsme dva obří pytle plastu… Taky neumím hračky prodávat, ale teď jsem dceři slíbila, že jí zkusím prodat dřevěný domeček s vybavením a panáčky, žako…a mega blok a pokud se mi to podaří, že jí penízky dám a může si koupit něco jiného, tak se k tomu snad dokopu.

marika81
17.7.2013 v 22:58:32

:D Asi jsem hodně tolerantní, co se týče hraček, nevadí mi kinder hračky, provázky, stavebnice, zvukové, prostě nic………všechny druhy děti mají, máme v tom doma systém, takže vše má svou krabici, kufřík a musí to tak být dané, jinak to poletí střešním oknem, takže zatím třídí a uklízí :D

Stavebnice u nás vedou, různých velikosti/ nemáme teda lego/, ale máme různé jiné a taky jsou tam panáčci, domečky, autíčka, koleje a máme toho velké množství, takže po legu ani netouží….zrovna tento týden jsem koupila od jedné paní starou ruskou stavebnici podobnou legu a jen za 30 kč, takže jsem nepochopila, že paní tak starou věc, kompletní a s návody na stavení prodávala, ale děti budou nadšené :D

Jinak máme hromady knih, lehce zničené jsem prodala, ty nejlepší schovávám z nostalgie, tak jako jiné hračky v dobrém stavu schovávám :-)

Pak máme teda hromady puzzlí, ty děti taktéž miluji, složí, rozeberou, zavřou do krabice :-)

Tak jako u nás vedou dřevěné hračky, hlavně vláčkodráha :-)

Nesnáším různé zbraně………ale i tak jsem jednu sadu malému koupila, stejně leží nehnutě v bedně.
Nevadí mi zvukové hračky, pokud to teda nemá vyloženě hlas z vřískotu, zrovna autíčkem na baterky se malému zavděčím.
Nesnáším počítač, videohry, PS………..ještě, že to děti nechtějí, občas si zahrají hru na telefonu, ale hra o ničem……….takže jsem jím zkusila pořídit tetrisky, bavilo je to chvilku, ted opět leží nehnutě :D

Rozbité hračky vyhazují i za přítomnosti dětí, několikrát i sami pomůžou a hračky vytřídí, hlavně malej rád vyhazuje autíčka bez kol :-)

zbynula
17.7.2013 v 22:08:22

Tak toho šneka s abecedou jsem nedávno strčila nenápadně dvouletému synovci, aby si ho odvezl. Už jsem ho nemohla vystát. Jinak syn si docela uklízí, aby nepřišel o součástky Lega, to je jeho hračka č.1. Dcera je zatím dost bordelář a dělá si hračky z neuvěřitelných věcí (např. po roli toaletního papíru nebo balíku papírových kapesníků je jako divá, vytahá, zmuchlá, nacpe do kabelky a má “zásobu na smrkání“.) Na rýmy absolutně netrpí. Nebo nastříhá tunu papírků, které jsou všude a nesmí se vyhazovat, jsou to totiž penízky. Takže to mě někdy trochu vytáčí. Z konkrétních hraček mě dřív vytáčely levné hračky, které se hned rozpadávají a některé i divně smrdí. Dřív je občas přinesli příbuzní.

nuninka
17.7.2013 v 22:07:45

Některé hračky prodám, některé schovávám a ty nekvalitní časem při úklidu vyhodim. To co nechci skladovat,ale je škoda to vyhodit, nabalím a zavezu do mateřského centra.

MarinadaMarinada
17.7.2013 v 13:16:44

Danniello, já byla taky líná prodávat něco přes internet…u nás bývá ale dvakrát ročně burza, tak jsem tam vždycky věci nosila. Loni se mi neprodaly krásné hračky za symbolickou cenu 100Kč (pořizovací cena byla kolem 700Kč) a kamarádka mi je vzala, že to prodá přes MMB, a prodala to během týdne po 350Kč!
Takže před vánocema jsem sebrala síly, všechno nafotila a podařilo se mi prodat opravdu všechno včetně lyží a křesla.
Ale teď si dám zase pár let pauzu :-)

Danniella
17.7.2013 v 13:05:24

Vietnamsky zpívající Sněhurka, úžasný. :-)

Marinado, prodáváš to přes net? To jen mimochodem, já jsem na to totiž asi líná, navíc problém s fotkama a jejich přiřazováním k věcem, kdyby toho bylo víc. A v okolí nemůžu vyhmátnout nějakou “živou“ burzu dětských věcí.

Jinak mně nevadí ani ty zvukové hračky, ale mezi nimi si hodně vybírám. Najdou se i dobré. Ale taky souhlasím s Bamiskou, neměly by převažovat a nechat dítě zlenivět.

Holky, a vzpomněla jsem si na mluvící pannu na mini gramodesky. To bylo něco. :-)

MarinadaMarinada
17.7.2013 v 12:43:22

Hračky mi nevadí žádné, až na malého klokánka z medvídka Pů (hračka z kindervajíčka) – na hnědém koberci nebyl vůbec vidět a vždycky zůstal ležet ocáskem nahoru. Šlápla jsem na něj snad dvacetkrát a neskutečně to bolelo.

Jinak staré hodnotné hračky prodávám a ty ostatní potají odnáším do práce a když se dcera ani po půl roce po těch hračkách neshání, tak je likviduju. Pokud je postrádá, tak jí je vracím. Jedná se ale jen o hračky, které už dávno neodpovídají jejímu věku. Třeba starého plyšáka bych jí bez dovolení nesebrala.

Knihy, kterým dcera odrostla, prodávám. Jsou jako nové, vždycky se po nich na burze jenom zapráší…

bamiskabamiska
17.7.2013 v 12:15:00

danielko kluci už vyhazují to co nechtějí sami a většinou to odsunuli sami Honzíkovi…jinak když ještě nebyl tak jsem rozbité likvidovala tajně, jinak mi to druhou stranou tahali zpátky(nikdy ale nezjistili že něco chybí nebo postrádali by)
jinak já po Honzíkovi schovávám knížky, hračky co jsou pěkné a i chci nechat ostatní pokud to půjde a najdu místo už jen díky tomu co to stojí korun je to nezničené a jednou budou vnoučata :D …. nostalgicky kluci nic nemají..

lnorilnori
17.7.2013 v 12:10:54

Bamisko, tak to pak jo, vůbec mi to nedošlo, možná proto, že nás tyhle hrající věci zatím nějak míjí. Vlastně jsme měli šneka, kterej zpíval abecedu, ale bez č, ď … a právě kvůli tomu jsme ho moc nepoužívali.

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist