Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Chodíte ven za každého počasí?Chodíte ven za každého počasí?
nuninka
11.7.2013 v 9:53:21

Je vám jedno jak je venku, klidně můžou padat “trakaře“ a vy jdete ven? Nebo chodite ven, když je počasí přijatelné a za toho špatného si užíváte pohodlí domova?

Stránky: [1]
bamiskabamiska
12.7.2013 v 22:57:45

nechodíme

nuninka
12.7.2013 v 22:47:47

Dokud jsem nezačala jezdit autem, chodila jsem ven za každého počasí. Nic jiného mi nezbylo. Musela jsem chodit pro děti do školy a školky. A autobus u nás je taby bída a ještě by mě ta jedna zastávka tam a zpátky vyšla draho. Musím říct, že jsem nadávala. Ono to je krásná procházka v létě nebo když je pěkný podzim, ale jinak to je děs. Z obou stan pole, takže tam dost profukuje a je jedno jak moc se navlečete. Přes zimu to bylo nejhorší, s kočárkem to byla pěkná fuška, sáně se nedaly. Teď jsem ráda, že je auto a už tu cestu chodíme, jenom když je pěkně :-)

Anonym
12.7.2013 v 12:48:06

Tak my se snažíme chodit za každého počasí. Ne, že by se mi nějak obzvlášť chtělo do deště, ale na druhou stranu holky se pak doma po určité době hádají a ječí a já jsem z toho akorát na nervy. Takže pak je obleču do gumáků a pogumovaných oblečků a jdem ven a je klid. Mně ten vzduch pak taky udělá jen dobře a holky jsou spokojený i v blátě a v kalužích, pořádají šnečí závody atp. Užijí si to prostě tak jako tak.
Nejhůř asi snášíme velký mráz. To vydržím já s nejmenší opravdu jen třeba hodinku. Pak taky nemám ráda studený vítr.
Nejstarší dcera je dost odolná a zima jí téměř nikdy nebývá.

makinea

nuninka
12.7.2013 v 8:54:09

Tak já také přiznávám , že raději doma. V dešti, se mi nikam opravdu nechce. Zvláště u nás ani není kam. Všude bahno. Takže bych mohla tak akorát jít tak akorát z jednoho konce vesnice na druhý. Nikam jinam se za špatného počasí nedá. Kolem nás jsou pole a lesy.

lnorilnori
11.7.2013 v 14:56:11

Nejsem na tom až tak, jak popisuje ludlinka. My jdem i za deště, ale za špatnýho počasí bojuju proti lenosti a za deště nemám ráda vítr. Rovnej déšť nebo poprchávání mi nevadí.

ludlinkaludlinka
11.7.2013 v 14:13:53

uznávám jedině za B, i když byli děti mimča, tak jsem je raději dala k otevřenému oknu, než abych šla ven, ale znám jednu maminku, bydlela s náma v paneláku, ta se dočetla, že dítě má být každý den venku, určitý počet hodin, teď plácnu, třeba 4 hodiny, tak ona šla ven i když chcalo jak sviňa, pláštěnky,gumáky atak to měla s prvním i druhým dítětem, někdy musel i manžel, občas jsme s koukali z okna a chlámali jsme se s manželem, no ale proti gustu….

PetraPetra
11.7.2013 v 13:42:00

No ono se sice říká, že neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení, ale přiznávám, že jsem lenoch a v dešti, větru, mokru ven nechodíme.

…neustrnout ;-)

HanzliciHanzlici
11.7.2013 v 13:03:12

bé je správně. Když z nebe něco padá, jsme doma. Ani do velkého větru nejdeme.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist