Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Vzdělání, škol(k)a » Co za vysvědčení ?Co za vysvědčení ?
ksanda.1MD
21.6.2013 v 21:37:47

Holky, co plánujete “za“ vysvědčení pro děti? My máme v plánu buď ZOO Liberec nebo Dinopark (podle počasí) – to už malá “otravuje“ dlouho, tak mi to jak “dárek“ přijde dobré (i když tam asi bude pěkný nával). Co dáváte dětem vy? Kam jezdíte?

Stránky: [1] 2 3
MartinovkaMartinovka
12.7.2013 v 12:15:46

Anonym:Jak jsem si v obchodech všimla, je strašně moc nepodobenin, ale třeba v obchodech Pompo a Dráčik, tak tam mají Právě tu, co mám doma já. Podívej se na Playfoam.cz, za tu dám ruku do ohně, že se rozpadat nebude,nezapáchá a na ruce se nelepí(máme ji doma už rok).
JanaK:koukám, že z toho tvoříte hodně, to mě nikdy nenapadlo(rámečky na fotky) :)Vyzkouším :) Mohu se zeptat, jakou značku máte vy? Jestli máme stejnou nebo ne:)

JanaKJanaK
12.7.2013 v 10:17:18

Tedy já si to nemyslím, vytváříme z ní postavičky, předměty, rámečky k fotkám a nikdy se mi po bytě neválela, děti si s ní moc rádi hrají, akorát tedy na dřevo špatně chytá, musela jsem jí kapku pomoct lepidlem

Anonym
12.7.2013 v 10:00:06

Martinovka:Ahoj MArtinovko, moje dcerka si ji také přála, ale já na to slyšela jen negativní názory, tak jsem ji nekoupila. V diskuzích jsem se setkala s názory, že je to jen na jedno použití, zapáchá a člověk to pal nachází po celém bytě. To už pak není dárek pro potěšení, ale za trest….

MartinovkaMartinovka
7.7.2013 v 18:49:25

Zdravím všechny, u nás je to vždy jiné. Někdy se někam jede, někdy zase dostanou to, co si přejí(když to není extrémně drahé). Tento rok si syn přál kuličkovou modelínu, kterou si vyzkoušel ve škole v družině. Trvalo mi, než jsem našla kvalitní, se kterou se opravdu dá modelovat a ne jen hňácat a koupila jsem modelínu PlayFoam. Tomáš je spokojený a opravdu si stím vyhraje :) Jen pozor, je spousta napodobenin, které smrdí,mastí a nemůžete se ji z rukou zbavit.

bamiskabamiska
30.6.2013 v 8:07:39

kšando tak jak koukám tak se výlet vydařil po všech stránkách….fajn že vyšlo počasí….a bylo to i bez hádek a nervozity při rozjezdu :D :D

Anonym
29.6.2013 v 17:46:58

Tak jsme se vrátili z výletu – já jsem teda hotová… Manžel šel s dětmi k babičce – chtěly se pochlubit co viděly…, tak v rychlosti píšu… Nakonec jsme zvládli jak Dinopark, tak ZOO… Děti nemohly dospat, takže jsme vyjeli brzo ráno… Bylo super počasí – tak akorát na mikinu… Ani nebylo v ZOO moc lidí… fakt nádhera – až teda na to jídlo – to opravdu není naše chuť… Malá si za ušetřené penízky za vysvědčení koupila drobnost ve stánku a byla spokojená. U vstupu dávali i vstupenky do dinoparku zdarma (dětské), tak děti “kňouraly“, že to určitě zmákneme – dinopark se nám fakt líbil – je sice takové zvláštní, že je vevnitř, ale modely a vše měli hezčí (a hlavně nezničené) o proti Praze, děti se tam vyblbli v těch průlezkách, s dcerou jsem byla i v 3D kinu… Máme super fotky – malý byl kouzelný – byl nadšený a zároveň se i bál, tak máme třeba fotku jak hrdinně stojí u dinosaura, ale má úplně zkřivený krk, aby měl hlavičku co nejdál… Malá byla bezva – cesta bez kňourání, zvracení… poslouchala… Bylo vidět, že je opravdu spokojená. Na malého to teda bylo už dlouhé, takže ke konci fňukal a chtěl domu, ale to už byla fakt chvilička… cestu zpět prospal, takže super. Jo a ani jsme se s manželem nepohádali při odjezdu jak je naším dobrým zvykem:-). Kšanda

ledooledoo
28.6.2013 v 9:01:29

Dcera chtěla jít do kina na Kováře z Podlesí, ale to u nás teď nedávají, takže dostane potřeby na malování.

…být nad věcí.

zikminkazikminka
24.6.2013 v 9:32:48

tééééda.. to je krásná odměna…. já za vysvědčení nikdy nic nedostávala, maximálně 50tikorunu od babiček…. :-) rozhodně je to krásná odměna, budou mít zážitek, společně s rodiči a to se nevyrovná hmotným odměnám!!!!

nejkrásnější na světě je dětský smích!

MarinadaMarinada
24.6.2013 v 9:29:31

U nás už vysvědčení proběhlo v pátek, dcera dostala knihu a měla by jí přijít ještě jedna počítačová hra. (Kdyby přišla včas, knihu už bych nekupovala :-) )
Dárek ode mě nedostává za výkon (za známky), ale za to, že celý rok ráno vstává a vcelku ochotně chodí do školy, doma píše úkoly, snaží se, kolikrát musí překonávat sama sebe…

Kšando, Ty jsi mi připomněla kamarádku, která měla na základce trojky a v pololetí v 7.třídě jí tatínek řekl, že jestli bude mít na konci vyznamenání, vezme jí k moři. Tak měla a nakonec vystudovala i vysokou školu. Dobře načasovaná motivace asi někdy dokáže opravdu divy…

ŠárkaŠárka
24.6.2013 v 9:19:13

U nás tradičně oběd v pizzerii, letos už poprvé i s Anežkou -školačkou. Stůl jsme včera už zamluvili ;-)Peníze nedáváme, jen jim koupím ještě nějakou čokošku.
Známky budou krásné u obou, ale i kdyby nebyly, tak se pizza konat bude, je to taková naše rodinná tradice, asi jako posílání žvýkaček v dopisech na školandu a tábor :-))

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist