Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » HANINA se vrací...HANINA se vrací...
HANINA25
14.6.2013 v 22:31:41

s velikánským studem,že jsem nebyla schopna se aspoň na chvilinku ozvat – sem tu.
Semlelo se za těch skoro půl roku strašně moc,že nevím ani jak začít.Zíráte,co? Ukecaná a neví jak :-D.

Takže snad to tu nestrhnu začnu v kostce.Naposled mám tucha jsem tu byla s tím,že Nový rok jsem psychicky nezvládla.
Připomenutí,dítka zadlužila byt,doma peklo na zemi,v práci víc než zdrávo a Haní spolykala pár prášků.Leden probíhal v polodusné atmosféře plné výčitek a likvidace záložních financí k rychlé likvidaci dluhů a jednání s realitkou o rychlém prodeji bytu.A jelikož západní Čechy jsou na tom s prací naštíru šlo se pod cenu.No k radosti polovičky se makléřka činila a každý den volala o prohlídkách a nadějných nabítkách.Já to prožívala v depkách a otupění,výčitky svědomí ,jak jsem mohla to takhle nechat dojít.Kde jsem udělala chybu,když jsem je od mlada děti vedla k tomu:zaplatit co se má a pak utrácet.Zda jsem neudělala největší omyl svýho života,že jsem odešla sem a jak budu žít dál s tím,že vlastní děti skončí na ulici :-(.
Řeknu Vám nikomu bych tohle nepřála zažít…
No od února do dubna jsem jezdila jak čamrda k jednáním,podepisováním papírů.Kupec byl a dohodnuto,že v polovině května bude byt předán.Nervy k tomu,aby se byt vyvázal-byl v zástavě k hypotéce na koupi bytu tady.Fixace se blížilazmetci chtěli zaplatit nový odhad tady bytu,doplatit jistinu a peníze za byt v nedohlednu.
No na poslední chvíly se to zvládlo a tak jsem přišla o byt.Děti jsou u známých v podnájmech.Vztahy se ochladily v komunikaci s dcerou minimální/skoro žádný/,se synem to ještě ujde.
A doma? Na našem vztahu v bleděmodrým.Já zhubla,že pomalu chrastím :-).Pomaličku se dávám dokupy,ale pochybuju,že bude fajn jako bylo…
V práci je fajn.Tam aspoň se dá zapomenout.
No a zahrádka? Nejlíp je mi tam samotný.Vrtám se v záhonech,pokecám se sousedy okolo nás.Fajn lidi.Na to,že jsem nikdá nic nepěstovala chlubím se jde mi to a na první rok plná elánu i přes to,že je vše tak opožděný díky milému počasí.
Povodně jsme tu zažili jen z pohledu televize a problémech v železniční dopravě v práci okolo Hradce.
Polovička plánuje,rekonstrukce od zimy provádí a já už spala sama v celý kolonii zahrádkářský .-). No a co on ve školství odpočítává šichty do prázdnin já odpočítávám šichty kdy vlítnu do turnusů kde třeba na celý dny a celý noci.
V září mám vyrazit s kolegyní na dovču do Španělska.Skorotchýně nadhodila,že je to nějaký divný,že né s jejím synem,ale on sám nikam nechce,že v cizině byl ať si jedu.Tak jedu .-).

Takže to je tak vše….No slibuju,že se polepším a přiznávám,že když bylo nejhůř měla jsem dojít a určitě by bylo líp než vším procházet sama.Jenže ona nebyla nějak síla o všem začerstva psát.Asi to někdo taky poznal.
Mamině Petře se omlouvám,že jsem jí to tu tak zahltila.Je to poprvý a snad naposled :-D
Chyběly jste mi stašně moc…

Stránky: [1] 2
bamiskabamiska
20.6.2013 v 7:44:38

tak koukej do té plkárny nakukovat časteji, psát co je potřeba at to jde ven, mlsat na každém druhém …ty tedy na každém prvním kroku ….dlouhá áčka se netolerují…. :D omluvenky nepřijmají …piš piš piš internetovou adresu víš

HANINA25
19.6.2013 v 22:17:32

díky…hned je mi líp a šupky dupky do plkárny :-D

MarysekMarysek
17.6.2013 v 10:57:49

Hani ahoooooooooooj :D

Já vím, proč nemám ráda lichá čísla a 13 k tomu…snad další polovina bude lepší…i pro nás…

Určitě bude lépe, drž se :)

PetraPetra
17.6.2013 v 10:17:57

Hanino, jakýpak omlouvání! Neblázni a piš, uvidíš, že bude brzo líp. Než sedneš ke klávesnici, tak k ruce talíř nějakých dobrot, ať se nám trošku vykrmíš ;-)

…neustrnout ;-)

MarinadaMarinada
17.6.2013 v 6:48:30

Hanino, moc ráda Tě tady zase “vidím“ – a mám takové tušení, že to bude druhé místo (vedle práce), kde to bude fajn.

bamiskabamiska
15.6.2013 v 12:57:02

no hurá si musím rýpnout častěji aby jsi za náma zabrousila a my věděli jak s tebou je….

jsem ráda že mám fb protože aspoň tak trochu můžu vidět jak zahradničíš a jaké jsi z toho udělala krásné místečko na zemi a na oddech…

k hubnutí jako to by snad bylo potřeba i fotku protože už jsi chrastila než nastaly ty problémy….tak s tím něco udělej obráceným směrem ano!!!

k dětem nic si nevyčítej, i když je mi jasné že se to líp řekne než udělá a každou mámu by to zdrchalo…přesto nech je se protloukat, at ví že se maj kam obrátit a už je to na nich, až dospějou a pochopí vše se urovná…

koukej plnit plkárnu už to tak nejede…přitom si tak ráda vzpomínám na rána kdy jsem vstala a dočítala x stránek u ranního kafíčka….no kde to je.. :(

nemáš zrovna jednoduché období za sebou ale snad se to pomalu rovná a dostane se to zase tam kde je potřeba ke spokojenému životu…..drž se sluníčko…

Danniella
15.6.2013 v 12:27:28

Teda Hani, jsem moc ráda, že jsi zase tady.
Možná by se ti psaním ulevilo, ale já to chápu, když je nějaký opravdu průšvih, není to snadné o věci mluvit, s odstupem to jde líp.
Jako největší průšvih na tom vidím, že jde právě o ty děti. Naštěstí jste to ještě na to, jak to vypadalo, zvládli udržet v nějakých rozumných mezích, myslím po materiální stránce. A děti by se měly spíš snažit, než za sebou prásknout dveřma. Ale asi jim z toho není zrovna dobře a až to trochu odezní, uvidíš. Moc ti přeju, aby se vztahy urovnaly. A ať si teď zkusí postarat se samy o sebe.
A hlavně bys měla něco udělat s tím hubnutím, pokud si vzpomínám, hubená jsi byla vždycky, tak ať tě nám to neodfoukne. :-) Na tu zahrádku si ber pořádné zásoby jídla a kromě vrtání v hlíně se tam vždycky pořádně nakrm. :-)
Moc držím palce. Ono snad bude konečně i hezčí počasí a to má na ty depky (aspoň u mě) taky pořádný vliv.

LienLien
15.6.2013 v 12:15:02

Ahoj Hani, taky jsem ráda, že ses ozvala, nevím, zda je v názvu diskuse i takový slib, že to bude častěji :-). I když odliv “starých“ dobrých členů je poněkud větší :-(.

LussyLussy
15.6.2013 v 10:45:45

Teda, když jsem četla nadpis diskuze, řekla jsem nahlas: hanina se vrací, no nekecej :-)

Hani, jsem ráda, že jsi sem zpátky zabrousila a podělila ses s námi o své trápení.

Kdo by to byl do tebe řekl, že z tebe bude zahradnice? :-)

S dětmi tomu moc nerozumím jako zuzina, tys přece nic neprovedla…

Koukej oživit plkárnu, bez tebe je tam pusto a prázdno!

nuninka
15.6.2013 v 10:32:27

Ahoj Hani, je pěkné, že se ukážeš. Škoda, že jde o smutné psani. Přeji ti aby bylo lépe a dovolenou si hezky užíj. Určitě bude lépe.
Proč,nebo z či strany je komunikace taková jaká je?

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist