Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Co vaši chlapi na vd??Co vaši chlapi na vd??
bamiskabamiska
2.6.2013 v 8:40:01

Už podle názvu diskuze víte na co se chci zeptat:

“Co vaši chlapi na váš pobyt na VD??“

Vědí na jaké stránky chodíte, vědí něco o některých členech, vtáhli jste je do života na stánkách VD atd?????

Stránky: [1] 2 3
nuninka
4.6.2013 v 22:51:09

Se tu směju :-)
Holky nemáte to jednoduché. Dostanete se vůbec ke kompu? :-)

zbynula
4.6.2013 v 22:45:27

Můj manžel chodí na Motorkáři.cz nebo tak nějak :-) Moji aktivitu tady nazývá maminkovské diskuze a nemáme čas to nějak řešit, sotva stíháme probrat ostatní věci. Já mám potřebu “pokecat“ s ostatními maminkami, jak už normálně nebo virtuálně :-)

bamiskabamiska
4.6.2013 v 13:01:31

ježečku no asi bych jezdila myší stejně jako ty maximálně vyzkoušela šipky :D

no já jsem také na ty dětské hry spíš odreágovávací u kterých nemusí přemýšlet…..jo s Míšou se hrálo zoomumba ani nevím jestli to písu dobře…tak se krmila zvířátka atd….no já si střílím někde barevné balonky a jsem pokojená :D

no kamarádky manžel hrál ty tanky…je to voják a mrskalo to prej půl letiště..no málo pracovně vytížení :)

toho mého to nebaví net a pc vůbec….když jsme to měli nové tak jsme si sedli s kafem a koukali na mejlíky společně…no a časem nás to také přestalo bavit, už iminimum posílám…..díky tomu jich i chodí máloa nemám zahlcenou schránku….

nenáším mejlíky typu…pokud to nepošleš do desti minut, nebo aspon deseti…..uááá

no to jsem někde trochu jinde :D

JežečekJežeček
3.6.2013 v 14:09:26

Bami, upřímně, já to taky nechápu. Hry jdou absolutně mimo mě. Já z her tak pexeso, člobrdu apod. Ale ty virtuální. Nedávno po mě chtěl, abych mu s postavičkou přešla od skály kde zrovna kutal k jiné, než udělá něco na kuchyni (stíhá teda i pracovat u toho). Tak jsem tam jezdila myší, jak šílená a postavička se ani nepohla, akorát mi ten obraz lítal jako z ptačího pohledu a naopak z pohledu zespod, pak jsem se všelijak točila, ale krok neudělala. Pak přišel, tak jsem mu to popsala, tak hned bylo, že tohle zná každý, že to není možné, že nevím, že se používá a-s-w-d. No, pak jsem to už věděla, tak mohl jít zase pracovat a já mohla postoupit s postavičkou od stromu ke stromu.
Začalo to Travianem, pak hral Ultima online, eve, League of legends a teď darkfall a world of tanks. Vždy taůk půlroční interval jedné hry.
Byly dny, kdy u toho seděl opravdu furt, pak jsem se tak nějak urazila a teď už jsme v klidu. Maká doma, teda mohlo by to být víc, ale vím, že kamarádi jsou na tom hůř, a pak si k večeru k tomu sedne a kafrá. Přes den astaví, aby ti pinčlíci něco dělali, tak jen na minutu k tomu vždy sedne co hodinu a večer je pak jeho :-D *

bamiskabamiska
3.6.2013 v 12:17:31

jani se tu culím jak někteří lidi dokážou propadnout hrám :D a ještě je tak prožívat, ani snad nechci tu konverzaci číst :D …viděla jsem u kluků….u chlapů to asi tak velký rozdíl krom věku nebude :D

kamarádka zas hrála farmu…co si vybavuju tak snad i říkala že natahovala budík aby to zvládla včas udělat..hrála to i dcera….

JanaKJanaK
3.6.2013 v 12:01:07

Ježečku jeen aby, my skrz tu hru cestovali od Moravy po Chlum u Třeboně – všude někdo hraje. A popis sedí – já si tu povídám tak akorát s dětma, páč to moje “zlato“ čučí pořád na monitor a buší do myši, když náhodou je špatný signál. Pak se diví, s kým si to tu pořád dopisuju – co jako mám asi dělat, když nehodlá komunikovat.
Jo a ten skype bych zrušila hned, mě nemůže odpovědět, ale jim tam klofat může grrr. A co mě sejří asi nejvíc – tak já si nemůžu s kamarády a kamarádkami popovídat a on jako jo?! a ještě mi tu jejich úžasnou konverzaci nechá zaplou na mojí obrazovce…

JežečekJežeček
3.6.2013 v 11:32:51

Ne,hru má jinou, ale celkově… nemůže od toho odejít, protože musí splnit úkol – dostavět palác, ted mu dorůstají sady, pak bude sklízet, mezi tím něco válčí se svou armádou… A samozřejmě skype jede, protože pozor zleva útok, bacha vidí tě… :-)
Nee hra, ale celkový popis mi připomněl naši domácnost :-) *

JanaKJanaK
3.6.2013 v 11:29:21

Ježečku, neříkej že je ten tvůj taky závislý na Grapolisu ;) bysme je mohli seznámit, ne :D

JežečekJežeček
3.6.2013 v 11:07:21

JanaK, nežiješ ty náhodou s mým budoucím bývalým??? :-D *

JanaKJanaK
3.6.2013 v 11:05:09

Bami, tak u nás o VD vědí všichni, tedy většinou si pletou název, ale jinak vědí.

Chlap neprotestuje, má svůj notes, kde je pořád a blbne s nějakou hrou s vojáčky – Grapolis nebo tak nějak. To spíš brblám já, protože je tam od rána do večera a místo komunikace s námi diskutuje na skypu se spoluhráči nebo se rozčiluje nad připojením. Mám pocit, že ho za chvíli tím notesem bacím, aby se mu rozsvítilo ;)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist