Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Sex. Sex? Sex!Sex. Sex? Sex!
Anonym
28.5.2013 v 0:10:42

Tři písmena, která pro každého znamenají něco jiného, ale vždy je to jedno a totéž.
V 15 letech neskutečná fantazie, která bývá mnohdy prvním aktem také neskutečným zklamáním.
Do třiceti si to pak snažíme užívat, krásu aktu, smyslnost i zodpovědnost.
A pak? Jak je to pak? Když jsou děti malé, dá se uniknout jejich oku. Když povyrostou, chodí za vámi do postele, už to nejde budit se ráno něžným milováním. A nejen čas. S dětmi je i více starostí, ať už nemocí, zájmů, domácnost, k tomu práce, mnoho z nás pracuje na směny. S tím jde za se ruku v ruce únava a v milování se snižuje frekvence.
Máte to tak doma?
Jak jsem k tomu přišla? Můj muž nedělá doma téměř nic. Rozmazlila jsem si ho. Na mateřské jsem dělala všechno sama. Měla jsem čas, než přišel z práce měl uvařené, uklizené, všechno nachystané. Jenže když jsem pak nastoupila do práce, tak jsem začala nestíhat. Začala jsem být opravdu unavená, že jsem v devět večer usínala, dříve než naše děti. Když se ke mně můj muž začal točit, tak se objevily děti ve dveřích, nebo jsem za půl hodiny měla odcházet do práce, nebo mě budil v noci, když přišel od počítače. Všechno špatně! Potřebuji klid, pohodu, nesnáším rychlovky – zvlášť, když je toho tak málo. A tak nějak se ten sex z naší ložnice vytratil. Za dva roky jsme spolu „spali“ asi tak 6x. Všechno to nějak bouchlo tento týden.
Přišla jsem z noční a šla kouknout do počítače na své maily a samozřejmě na VD. Když na mě koukla stránka seznamu, kde byl přihlášený nějaký danxxx, tak se mě zmocnilo nějaké „ouzko“ na duši. Login jsem poznala, právě z her, které hraje na netu, to mě nepřekvapilo. Ale když na mě koukl mail, evidentně od ženy a první slova v něm: „Proč už mi nepíšeš, jako…“, to už jsem prostě otevřela. Nestačila jsem se divit, co všechno jsem četla. 105 stran mailů, plných sexu, chtíče, náruživosti a nevím, jak napsat nadrženosti. Plakala jsem. Četla jsem to 2 hodiny a nepřečetla všechno. Ale více méně se to opakovalo, sex, sex, sex.
Pak se za mými zády objevil můj muž. Byl klidný, usmíval se. Tak jsme si začali povídat. Snad poprvé za celou dobu naší známosti, jsme si povídali. V klidu, bez ječení, hádání.
Vysvětloval mi, že si jenom takhle píše, že mi nikdy nezahnul, s nikým nespal, jen „když to nemá doma a chybí mu to, tak si o tom aspoň píše“. Povídali jsme si o tom, jak to vzniklo, jak byl naštvaný, uražený, když vedle mě ležel a já ho odmítla, že se mi chce spát. Pak mi řekl, že se zařekl, že na mě jako první už nešáhne. Pokud sama nezačnu, tak prostě nic nebude. Jenže když to tak beru zpětně, tak zřejmě v tu samou dobu jsem se zařekla i já. Pokud neomezí hry na počítači a nezačne mi pomáhat, tak prostě nohy neroztáhnu. Ale řekli jsme si to jen sami sobě, už ne tomu druhému. A tak se stalo, že opravdu mezi námi nic není už hodně dlouho. Můj muž je stále v noci na pc, já chodím brzy spávat a tak nějak si žijeme vedle sebe.
Večer jsem se ho jen zeptala, jestli chce s námi zůstat, nebo chce jít za nějakou jinou paní, která bude náruživější. Odpověď byla,že chce zůstat semnou. Potěšilo mě to. Dnes jsme si asi doladili detaily. Slíbil, že mi bude pomáhat s domácností, abych nebyla tak utaháná, ikdyž nechápe, proč tolik uklízím, proč to musí být pořád všechno uklizené, proč musím pořád utírat prach, ale to je prý asi ta naše ženská mánie, kterou nepochopí, ale toleruje. Ideální dobu pro sex jsme samozřejmě nenašli :-) Mou podmínkou je, že u toho nesmí být děti, tedy buď budou spát, nebo u babiček a pokud mi bude pomáhat, tak mi ani to noční buzení už nebude vadit.
Už se na sebe usmíváme, ikdyž já pořád, když si na to vzpomenu, brečím.
Věřím mu, že mě nepodvedl v pravém slova smyslu. Nakonec jsem si to přečetla i v těch mailech, kde si psali, jestli někdo někdy ve vztahu zahnul. Ona mu řekla, že ano, on jí odpovídal, že ne, že na to není, že ví, kde jsou hranice. Věřím mu.
Je opravdu ten sex tak důležitý?
Je rozdíl mezi mužem a ženou, co týká frekvence sexu v manželství?
Opravdu to ti chlapi potřebují více než ženy?

A jak jsem na tom se sexem já?
Mám ho ráda. Nesnáším rychlovky, potřebuji klid a pohodu, abych se uvolnila a prožívala ho. Nechci jen šup šup, ať to mám za sebou. Chci si to užít.
Ale už jsem si asi zvykla, být bez něj. Myslím na to dá se říci každou noc, ale ve spojitosti s tím, jestli příjde můj muž za mnou, nebo zase až k ránu, kdy budu spát bude jen vedle mě.
Je pravda, že od porodu se mi můj chtíč, má touha snížila. Nepotřebuji sex, stačí mi pocit, že toho svého vyvoleného mám vedle sebe, stačí mi se pomazlit, přitulit. Nejsem už náruživá. Je to normální, nebo se ze mě stává frigidní nuda? Snad ne, já jsem ale opravdu unavená, vyčerpaná.
Možná potřebuji cítit touhu a zájem z druhé strany, což teď prostě nějakou dobu není. Díky našemu zařeknutí se. Ale už jsme o tom mluvili. Slíbili si, že se zlepšíme, že on s tím skončí a já se budu snažit být přitažlivější (ne fyzicky, ale nebrblat, nenadávat, nebýt jízlivá), usměvavější.
Samozřejmě je chyba i na mé straně! Já to vím. Kdybych se více snažila, nenechala to jen na něm, byla aktivnější… I já mu měla dávat najevo svůj zájem.
Jsem unavená a když nejsem, tak jsem uražená, že nepříjde. Jsme tvrdohlaví, oba.
Ale už spolu mluvíme a našli jsme ten uražený kousek, který si každý z nás svou hrdostí urazil :-)
Teď jen, kdo začne teď jako první? Kdo se přitulí dnes v noci jako první?
Děkuji, že jste dočetli až sem ;-)
Nechci se přihlašovat, protože se stydím. Stydím, že nejsem dokonalá manželka, stydím se za to, co můj muž provádí, byť jen virtuálně, stydím se, protože mě mnohé tady znáte. Děkuji za to, že se můžu jen vykecat.

Diskuze týdne 22/2013

Stránky: [1] 2 3 4 5
kocka228
11.10.2016 v 13:51:04

My jsme v tomto obdobi s manzelem vyzkouseli prirodni tabletky aphrodisie a pomohlo nam to :-)

HoliHol
20.6.2016 v 9:36:08

Ja mam zase trosku jiny problem , potrebujeme s muzem trochu uzivit nas sexualni vztah, resil jste tohle nekdo a jak? dekuji

PadméPadmé
10.6.2013 v 17:30:54

Milá anonymní, podepisuji se pod to, co napsala Kukačka :-).
Krize jsou a budou a je potřeba to tak brát – s nadhledem :-).
Podstatné je, že jste to zvládli, překonali a zas to mezi váma “funguje“ :-).

A upřímně – když to i v sexu funguje, je to skvělýýý! :-)

Přeji hodně štěstí! :-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Anonym
10.6.2013 v 17:23:06

Blahopřeji! Jojo, krize jsou a budou, důležité je, aby nepřekročily v bod, odkud už se nedá vrátit. Užívejte si to. Kukačka

Anonym
10.6.2013 v 17:18:05

Náš vztah funguje, jak má :-)
Můj muž mi začal hodně pomáhat, sám od sebe začal uklízet, všímá si mých pocitů, zase se kolem mě točí a mě i ten sex začal zase bavit :-)
Škoda těch dvou let… Ale jaká škoda, aspoň víme, co v sobě máme ;-)

bamiskabamiska
2.6.2013 v 14:04:54

tak jsem nakoukla mysleal jsem že něco nového….a tohle mi trochu přijde jako zbytečné napadání….přání mi přijde vtipné a co si budem povídat však se to i ze srandy mezi kamarády přeje….
přesto nevím proč hned reakce sem….ta mínuska nemusel dát nikdo z těch co tu přispívali….

osobně třeba vůbec nesleduju kolik plusek a mínusek má reakce……

Anonym
2.6.2013 v 13:46:50

Všichni se tady shodli, že sex je pro udržení dobrého manželství potřebný. Ať se nám líbí, nebo to děláme s větší či menší nechutí, tak se prostě snažíme.
Moc mě překvapilo, když tedy u článku s gratulacemi oslavencům to kdosi použil a popřál, ať vás sexík hlavně baví, tak má najednou mínusy. Rádoby puritánství! Mě to přišlo náhodou moc hezké, vtipné…

berdy
31.5.2013 v 16:39:18

Jak to tady čtu taky mám nechuť k sexu a myslela jsem si že to bude antikoncepcí.

bamiskabamiska
31.5.2013 v 15:17:36

dnes jsem ráno v čekárně u doktora prolistovávala časopisy co tam byly, padlo mi oko na stejný dotaz o nechuti s sexu tak jsem si hned vzpomněla na tuhle diskuzi….

no nic jiného tam odpovědí odborníka nebylo řečeno, takže začnem brát honoráře :D

bylo to tam v tom duchu že před dětmi je sexík spontální neřízený a je kdy chceme jak přijdou děti je to plánavaná činnost, ve chvíli kdy by chut byla chce dítko večeři atd….a pak když už je klida tak si říkáme ted…no a není už zas ta chuť….radou tam bylo sedět povídat, né aby byl jeden na tv a druhý pc, ale spolu u vínka, nebo společného filmu….

takže všichni víme i odborníci jak nato …jen to tak zvládat vždy… :D

Anonym
31.5.2013 v 14:59:35

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/303461-nemaji-spolu-sex-a-presto-jsou-stastni.html

Zajímavý článek, v podstatě kopírující tvůj :-)
A ty názory v diskuzi…

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist