Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Nejlepší odrážedlo?Nejlepší odrážedlo?
Anonym
28.4.2013 v 17:29:59

Pěkné nedělní odpoledne, drahé dámy.
Sháním pro vnoučka odrážedýlko a mám za to, že dřevěné je lepší než plastové. Plastové éře jsem za svá babičkovská léta nepřišla na chuť, byť jsem se snažila. Ale dřevo je dřevo, sama nevím proč mám vůči plastovým hračkám, hrám a dalším zábavným věcem takový odpor, ale k dítěti mi to jednoduše nesedí. Holt jsem už ve fázi nedůvěřivé babči.
Neporadili byste mi prosím nějaké s jistotou kvalitní? Na internetových obchodech jsem jich našla mnoho, ale ráda bych nějaké osvědčené.
Budu Vám moc vděčná, milé dámy, za každé doporučení.
Marie

Stránky: [1] 2 3
bzanda
18.11.2014 v 11:23:01

my měli plastovou motorku na doma, ven jsme pořídili maličké kolové odrážedlo Chicco a jezdí na něm ještě teď ve 3 letech, jen zvedáme sedátko. Na jaře dáme kolečko šlapací (bez přídavných koleček – už krásně drží rovnováhu) Jezdí parádně.

bzanda

PetraPetra
22.9.2014 v 22:35:14

A v jakym obchodě si to odrážedlo kupovala? Já všude vidím jenom ty plastový motorky nebo prostě odrážedla z plastu začínám mít pocit že dřevěný odrážedla se snad ani nevyráběj :-O takže kdyby si mě mohla nasměrovat byla bych ti vděčná jinak už budu přesvědčená že z doby plastové není cesta ven
(Citováno od lenulda.nov z 20.9.2014 21:53)

lenuldo, pokud chceš nakupovat přes internet, tak si zadej odrážedla do nějakého srovnávače zboží (třeba Heureka.cz) a tam ti vyjede spousta odkazů, navíc u eshopů je i hodnocení zákazníků.
Pokud chceš nakupovat v kamenné prodejně, pak bych asi nechodila do hračkářství (tam budou ty plastové motorky), ale do obchodů se sportovními potřebami typu Sportisimo.

…neustrnout ;-)

lenulda.nov
20.9.2014 v 21:53:05

A v jakym obchodě si to odrážedlo kupovala? Já všude vidím jenom ty plastový motorky nebo prostě odrážedla z plastu začínám mít pocit že dřevěný odrážedla se snad ani nevyráběj :-O takže kdyby si mě mohla nasměrovat byla bych ti vděčná jinak už budu přesvědčená že z doby plastové není cesta ven

SkopalkaSkopalka
18.9.2014 v 21:06:12

Tak jestli hledáš dřevěné odrážedlo tak určitě doporučuju pořídit odrážedlo Early Rider. Je celé dřevěné, má skvělý design. Naše malá na něm jezdila od dvou let a nebyly s ním žádně trable, právě naopak. Já už bych výběr neměnila. Dá se i objednat přes internet, nebo zajít na prodejnu, to už jak každý preferuje.

Anonym
2.5.2013 v 7:16:00

Milé dámy, mnohokrát Vám děkuji za Vaši rady, tipy a všechny ostatní komentáře. Pomohly mi v rozhodování. Vím, že to plastové odražedýlko by bylo skutečně lepší na údržbu, ale přecejen zvolím to dřevěné. Mám k dřevěným produktům prostě osobní vztah.

77olga77olga
1.5.2013 v 11:46:02

My jsme měli odrážedlo FIRSTBIKE a jednoznačně doporučuji. Je lehké, certifikované, neměli jsme s ním ani jeden problém. Zde odkaz http://www.firstbike.cz/modely/odrazedla-a-prislusenstvi/ Dle mého názoru je dřevěné odrážedlo právě dost těžké.

Anonym
1.5.2013 v 10:32:19

Máme doma přesně to, co ukazovala Hračkárna a za nás bez problému. Kupovali jsme ho asi před rokem pro starší dceru. Přes noc jsme ho nechávali schované v garáži, když nám holka projela mokrem, tak jsme ho po návratu trochu osušili a manžel ho asi před týdnem nově nalakoval, protože jsme ho předali neteři a vypadá jako nově zakoupené.

LienLien
30.4.2013 v 12:33:46

Jé, PetroO a to já mám opačnou zkušenost, taky jsem ho objednávala přes net a jsem nadšená, malé už drží druhý rok a sedačka i řidítka se dají ještě kus posunout, tak snad bude ještě další dva, jestli nezatouží po kole a pořád je jak nové a krásné, s tím jsem max. spokojená. Kamarádka koupila za poloviční cenu, jenže holka tomu odrostla za sezonu a sedačkou už se hnout nedá, ale mohla si ho vyzkoušet, to jo, já docela trnula, jestli nepřijde nějaký šunt.

PetraOPetraO
30.4.2013 v 12:10:51

My máme doma dřevěné koloodrážedlo a spokojenost, i když má své limity, příště bych šla raději do kovového, ale ne do takového kšuntu, jaký jsem koupila původně-a obratem reklamovala (tehdy jsem musela objednávat přes net, protože to nebylo ještě k sehnání na každém rohu a nemohla jsem to omrknout naživo). Byla jsem tak znechucená kvalitou, že mě zaujalo právě ono dřevěné tou svou jednoduchostí…A slouží už 3.tímu dítěti, používané je celoročně-pokud není sníh.
To maličké odrážedlo jsem na 3.tí dítě už koupila kovové, protože to plastové my nevydrželo nikdy ani na jedno dítě-jak na něj lezlo vždy starší a to kovové drží, i když je krapet těžší…

alena5alena5
30.4.2013 v 11:27:43

Do dřevěného bych nešla,příjde mi těžší a horší na odolnost než je plastové.Ale v našem případě byla koupě odrážedla vyhozené peníze-měl malé plastové,pak motorku a ani na jednom jezdit nechtěl a myslím že to ani moc nechápal jak na tom jezdit i přes naši snahu.Koloodrážedlo jsme si jen půjčili a to v době když už uměl na kole s přídavnými kolečky,měl skoro 3 roky a mysleli jsme že se na něm naučí tu vychvalovanou jízdu s naučením rovnováhy a ani to ho nebavilo a sice pochopil už jak na to,ale odmítal na něm jezdit.Zato kolo pro něj bylo ideální-ve 22 měsících zvládl jízdu na něm s přídavnými kolečky a přesně o rok později se naučil jezdit bez nich. No prostě naše dítě není zrovna standartní jedinec :-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist