Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Počítačové hry vs. společenské hryPočítačové hry vs. společenské hry
HrackarnaHrackarna
25.4.2013 v 15:32:40

Počítačové hry nebo společenské hry? Která verze u Vás vede?

Dětský úsměv nakoupíte jen u nás. Hračkárna.cz – www.hrackarna.cz

Stránky: [1] 2
ksanda.1MD
26.4.2013 v 11:42:53

MANKAš, děkuju za typ. Na Šibenici jsem úplně zapomněla. Vyzkouším s malou.

ksanda.1MD
26.4.2013 v 11:41:16

U nás jednoznačně stolní hry – je to pro nás příležitost být jako rodina pohromadě nebo jako partneři pohromadě. Máme nejraději “vzdělávací“ hry – prostě takové u kterých se musí přemýšlet – dceru snad nikdy nebavilo člověče a podobné hry… Syn je ještě malý – ten teď hraje domino a padající opičky a ovečky – z lega. Já s manželem hraju šachy (které mě teda popravdě moc nebaví – možná proto, že vždy prohaju:-)) a manžel se mnou hraje scrabble (který zas nemusí moc on – možná proto, že vždy prohraje:-)). Dceru nejvíc baví Kris Kros a podobné hry, má i takové hry pro jednoho jako Safari, Tučňáci na ledu… PC hry nehraju ani já, ani manžel, ani syn… Dcera občas něco – farmu na facebooku nebo peče pizzu… (ale fakt občas)

MarinadaMarinada
26.4.2013 v 10:33:16

Já počítačové hry nehraju, nebaví mě to a bolí mě z nich hlava. Společenské hry můžu hrát kdykoliv – ale ne s nějakým nervákem, který chce za každou cenu vyhrát :-) My doma hrajeme opravdu pro radost, ale na dovolené jsem zjistila, že ne každý to tak bere… :-)
Dcera má radši společenské hry, ale častěji hraje hry počítačové, protože k tomu nepotřebuje parťáka.

Anonym
26.4.2013 v 9:10:23

Souhlasím, že kloubočku hop byla jedna z nejlepších her jaké jsem kdy hrála. Dá se vůbec ještě někde sehnat?? Jinak kanasta u nás taky pořád mé své místo.Hrajeme s mužem proti tchýni a tchánovi =) S kolegama z práce si rádi hrajeme Pivrncovu putyku, pokud někdo nezná, jedná se o tuhle hru http://www.easytoys.cz/pivrncova-putyka-6588.html a z počítačových her jsem kdysi výsostně ujížděla na heroes 3, odkaz zde: http://www.heroes3.cz/, ale teď mě ty pc hry už tolik neberou, jen si někdy zahraju Dancing Craze,to je úžasná oddechovka =) http://www.alawar.com/game/dancing-craze/ a má krásnou grafiku.

HrackarnaHrackarna
26.4.2013 v 8:30:08

Kanasta! Ta je boží! Kdo ji ještě hraje? :-)

Dětský úsměv nakoupíte jen u nás. Hračkárna.cz – www.hrackarna.cz

MANKAš
25.4.2013 v 20:00:07

Tak já počítačové hry nehraju a nikdy jsem snad ani nehrála…nebaví mě to. Když jsem byla těhu, tak moje kamarádka chodívala každý pátek na kanastu :-) to jsem milovala, hrávala jsem už s babičkou…Teďka hrajeme často, pexeso, kvarteto, černého Petra, padající opičky, a vedou u nás od vánoc activity a teďka ze školy často šibenice :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

nuninka
25.4.2013 v 19:55:15

U nás vedou hry společenské. Hrajeme nejčastěji večer, když usne nejmladší. To je na hru větší klid než když “hraje“ taky. :-)

Anonym
25.4.2013 v 19:38:20

Já po letech přechzázím z PC her na hry společenské. Víc nás to s manželem a dětmi stmeluje :) Můžu doporučit třeba hru Noemova archa, Monopoly nebo doma máme ještě Klouboučku hop! Pamatujete si na ni? Na tu u nás nedáme dopustit :) Ale u počítačových her jsem taky strávila hodiny a hodiny. Nejvíc mě bavila hra Impossible Creatures a Restaurant Empire.

lnorilnori
25.4.2013 v 17:00:26

U nás společenské. Já dřív byla hlavně na počítačové, teď si je zahraju občas z nostalgie, možná jednou za tři týdny. A malá může kdykoliv, ale moc toho nevyužívá. Možná právě proto, že může. Přes hry na PC jsem se taky s pár lidma seznámila, ale dneska už z toho dávno nic není. Dneska se radši s někým seznámím třeba v klubu deskových her. Na ty deskový hry mě naladila Petra, která mě dostala na výstavu Hry a hlavolamy. Díky, vydrželo mi (nám) to dodnes ;) Malá miluje soutěže na společenských akcích. Naposledy dostala teď v neděli diplom za první místo ve svý kategorii, soutěžilo se o rekordy v disciplínách.

muramura
25.4.2013 v 16:24:31

U nás tak půl na půl-počítačové hry-když je člověk sám a společenské-buď s kamarády a nebo s rodinkou.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist