Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Vzdělání, škol(k)a » Chodí vaše děti rády do školky?Chodí vaše děti rády do školky?
PetraPetra
10.4.2013 v 8:38:51

Chodí vaše dítě do školky rádo? Těší se tam? Nebo naopak smlouvá, aby tam nemuselo, abyste si pro něj přišli “poO“? Nebo je prostě smířené s tím, že tam jde?

…čím to je?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
Sonata
1.5.2016 v 7:49:16

My se těšili spíš že začátku, dnes už je to prostě rutina..

lidka01lidka01
25.4.2016 v 10:13:13

U nás je to taky v pohodě :-) Zvykali jsme ji na školku, ale je celkem kamarádská, takže si tam hned našla kamarády a do školky se teď těší. Když ví, že má přijet někdo ale odpoledne na návštěvu, tak mě přemlouvá, ať jí vyzvednu dřív, ale naštěstí to není tak často :-) Jinak ji tam nechávám do 15:00, sama pracuju do dvou :-)

milhauzice
19.4.2016 v 16:59:50

Naše malá byla doslova klíště, ještě ve 2,5 letech mě nenechala jít pomalu ani na záchod, tak jsme se báli, co bude ve školce. První den byla naprosto nadšená, a my čekali, kdy ji to nadšení přejde. Teď jí budou 4 a když přijdu v půl třetí, ještě mi většinou řekne, a´t zajdu do obchodu nebo na poštu, že si ještě musí dokreslit obrázek, dočesat panenku apod. Takže i když jsem z práce doma v jednu, do školky chodím až v 15:30. Aspoň mám chvilku klid.

Marci55Marci55
2.4.2016 v 7:10:52

Ano, velice.

DoomiiniickaaDoomiiniickaa
26.3.2016 v 18:34:23

To jsou uz i takove skolky jo? No to je paradni, nj doba de kupredu

RenataB
16.3.2016 v 8:46:32

Nase ano :-) od te doby co jsem je dala v Ostavě do anglicke Monty skolky tak se tam opravdu kdyz den tesi :-)

lnorilnori
11.4.2013 v 21:28:55

Petro, naše učitelky jsou v tom správným věku, kdy už mají zkušenosti a vědí jak na věc, ještě jsou ve věku, kdy mají sílu vymýšlet a blbnout, ještě nejsou vě věku, kdy by byly zbytečně moc starostlivý a s dětma je to baví. Jak psala bamiska v diskuzi vedle, naše učitelky se snaží děti chválit tak, aby se mezi sebou neposmívaly. Dokážou dobře vyřešit spory mezi dětma. Snaží se nesoudit podle prvního dojmu a nebo to aspoň nedají tak najevo, nezasednou si. A navíc to jsou kočky. Kdybych byla chlap, tak se mi budou podlamovat kolena :D

zuzina
11.4.2013 v 17:54:29

prcek chodí druhým rokem a je smlouvající a smířený hlavně ráno:-( už má vyčíhnuté kdy má tatínek volno nebo až noční tak smlouvá po O,ale taky už ví,kdy jde pro něj mamka,že nepůjde domů ve tři :-(
Když byl nemocný a já s ním byla doma,tak potom zkoušel ony finty,že ho bolí v krku a je nemocný,abych s ním byla doma.ale když už ve školce je, do třídy se rozběhne,pozdraví s kámošema i učitelkama vesele a pusu dá letmo.Když pro něj jdeme tak pravidelně dohráváme nějaké hry a smlouvá ještě chvíli.Tak jak si pak má jeden vybrat :-)

…láska na celý život :-)

Anonym
11.4.2013 v 15:40:41

Odpověděla bych – jak, kdy… Ze školky jde nadšený, povídá, co dělali (když se ptám ;))a těší se druhý den. Špatně nesl ze začátku víkendy :) – řval, že tam chce jít a my mu marně vysvětlovali, že tam nejsou ani pí učitelky.. Ráno ovšem vyvádí, nechce z postele, nechce do školky, chce domů poO apod. Jenže – přijdeme do školky, převlečeme a s úsměvem vchází do třídy, vcupitá jako skotačivé kůzle a na mě se ani neotočí ;)
Tento týden zrovna se mě ráno učitelka ptala, jak je možné, že je tak dobře naladěný každé ráno, že je to jejich sluníčko ;) … Tak jsem líčila naše ranní bitvy – vůbec tomu nechtěla věřit.
Inu, když to shrnu: kuňká, když to jde, když nechce vylézt z postele, když už je tam, je spokojený a nadšený.
ABA

PetraPetra
11.4.2013 v 9:02:08

lnori, v čem jsou vaše učitelky tak super?

katko2000, to je fajn, když se to takto obrátí ;-) Na co se malý/á do školky těší nejvíc? (promiň, nemůžu si vzpomenout, jestli máš kluka nebo holčičku ;-))

danasi, tak to máš spoustu možností ke srovnání. V čem byl největší rozdíl mezi tou soukromou a státní školkou? (kromě financí :-))

Leenco, v čem je super vaše školka?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist