Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Volný čas a zábava pro děti » Noc s AndersenemNoc s Andersenem
PetraPetra
4.4.2013 v 8:29:03

Proběhne zítra i u vás Noc s Andersenem? Jak?
Zúčastní se i vaše děti?

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2 3
PetraPetra
8.4.2013 v 10:51:50

Tak jaké byly dojmy?

Naše holky mají spoustu zážitků a myslím,že už teď se těší, až bude Andersen zase příští rok. Měli nejdřív program v tělocvičně (učitelé hráli modernizovanou Honzíkovu cestu, opět to prý bylo super), pak plnili nějaké úkoly a hledali poklad. Prvńáci měli jako “vstupenku“ k pokladu složený obrázek, třeťáci museli vymyslet básničku na slova Andersen, igráček a třetí teď nevím.
Celá akce byla v duchu kocoura Modroočka – učitelky byly převlečené za kočky – už si tak i vyzvedávaly děti před školou.
Jsem ráda, že u nás ve škole pro děti tuhle akci organizují a vážím si toho, že jsou kantoři ochotní tomu věnovat tu spoustu času a energie.

…neustrnout ;-)

77olga77olga
6.4.2013 v 18:05:56

Je to super záležitost, ale mám obavy, že u nás se tato akce nekoná. Dcera chodí ještě do MŠ, ale neslyšela jsem, že by u nás v ZŠ Andersenova noc probíhala. Škoda…

nuninka
4.4.2013 v 14:15:23

Tak u nas nic :-( .

PetraOPetraO
4.4.2013 v 13:32:20

Ano, proběhne..Kluk se už moc těší, bude tam spát už po 3., holka poprvé, už se nemůže dočkat, loni ji bylo moc líto, že tam také nemůže. Jsem ráda, že ji letos už vzali, i když ještě nechodí do školy..Musím něco dobrého upéct, aby děti měly snídani..

nica1nica1
4.4.2013 v 13:03:52

Anetka už dorazila a obrázek jsem nenašla protože ho měli odevzdat už dneska.

mimkysmimkys
4.4.2013 v 12:54:53

Ela bude spát myslim po druhé ve škole spí a Barča letos poprvé. Spí ve škole a plní různé úkoly a přišel je tam navštívit i pan Andersen (místní herec). Mají mít s sebou sváču a pití a moc se jim to líbí.

JanaKJanaK
4.4.2013 v 12:37:12

Peti, momentálně nemám čas to sledovat, ale co vím, tak u Barči spí snad všechny třídy, prvňáci nevím, protože Vašek je nemocný.
Na druhé základce taky nevím, ale myslím, že spát budou také, tam se dětem víc věnují.
Kromě škol tu noc s Andersenem pořádá i místní Mateřské centrum, tam je taky každoročně narváno.
V knihovně noc jako taková není, ale mají otevřeno do 17 hodin a pro děti jsou připraveny omalovánky, luštění a další zábava.

Bára chodí každý rok a pokaždé se jí to velmi líbí, hrají hry, čtou si, luští a já vlastně ani nevím co všechno dělají, protože z ní něco “dostat“ je velké umění.
Že by měli vstupenku jako takovou nevím, nikdy nic neříkala, ale tuším, že letos v jedné páté třídě mají za úkol vymyslet pohádkovou postavu a napsat příběh.

nica1nica1
4.4.2013 v 10:46:43

Holky jste šikulky je to přesně tak.Vypadá to,že Anetka má obrázek sebou ve škole tak musím počkat až dorazí :-)

ABAABA
4.4.2013 v 10:37:31

Petro,
u nás ji mají v tento termín v knihovně v dětském oddělení. Zájemců by bylo moc, proto musí vždycky splnit nějaký úkol, většinou namalovat obrázek k tématu, odevzdat ho do určitého termínu a pak z nich pí knihovnice vybere asi tak dvacítku dětí (nevím přesně), protože víc by se jich tam nevešlo. Letos měli namalovat planetu, na které by se líbilo Malému princi a našemu Jášovi se ji povedlo namalovat (s beránkem a růží)a hlavně ji ODEVZDAT, protože obvykle úkol namaluje, ale pak ho někde zašantročí a neodevzdá ;)
Jinak mívají přespání ve škole ve třídě, ale to bývá v jiné termíny(tento šk. rok spali ve škole před Vánoci a Jáchym celou noc prozvracel:(((, chytil nějakou virózu a postupně to chytli doma všichni- mimo mě a malého)..

Jsem maminka na plný úvazek , která má kotvu svého života hozenou v nebi :) a baví ji udržovat teplo rodinného krbu .

MANKAš
4.4.2013 v 10:18:21

Nica1 napadlo mě úplně to samé co Petru, jestli pak nebudou číst z kocoura modroočka :-) Petro no právě on je ten případ, kdy ho tohle jakoby soutěžení dovedlo ke čtení, začalo to vlastně ve druhé třídě to bylo spíš jen pro splnění povinnosti, teďka je ve třetí a už má přečtenou nějakou sérii příběhů a velmi ho to baví, ale samozřejmě chápu, že to může být i naopak, tak přeju holky všem vašim dětem, ať je čtení baví! Na obrázek jsem také zvědavá :-D

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist