Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Co na svém protějšku nejvíce obdivujete, co na něm máte rádi?Co na svém protějšku nejvíce obdivujete, co na něm máte rádi?
JarmuschkaJarmuschka
10.3.2013 v 22:52:51

Ludlinka založila diskusi o “vadách“ protějšku: http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?wpforumaction=viewtopic&t=12935.0

Je mi nějak proti srsti hledat to špatné, formulovat myšlenky negativně (na co myslíme, co říkáme a jak se chováme – tím vším si budujeme svou skutečnost).
A tak zakládám tuto alternativní diskusi jako prostor pro vychválení našich protějšků.
;)
Tak chutě do toho.
:D

…obavy i radosti až do smrti.

Stránky: [1] 2
MarysekMarysek
11.3.2013 v 10:38:28

Stará se o rodinu, pomáhá mi s dětma i doma, je moje opora, dá se s ním o všem mluvit, umí mě usadit – někdy řeším kraviny, je kliďaš, nerad se hádá…vydrží se mnou :)

MANKAš
11.3.2013 v 10:34:38

Jeho klid, jen tak ho něco nerozhází, kromě mě, když mu říkám, že by taky někdy mohl být ráznější…Obdivuju na něm to jak mi pomáhá, nejen s dětma, domácností, ale tak všechno okolo, nikdy mi neřekl, že to je ženská práce nebo tak něco. Za to jak často mi opakuje a dává najevo, že mě miluje, protože někdy si nedovedu představit, že by měl mou povahu…já jsem kozoroh a on panna

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Anonym
11.3.2013 v 10:32:17

Jarm, ahoj :-)

..tak nějak mi příjde, že Tě na popud Ludlinky donutilo vyžádat si i tuhle diskuzi, ne? Jsem toho názoru, že krásný vztah, byť s mráčky JE založen na obrovské toleranci. Třeba postupně člověk zjistí, třeba i léty, že ON není ten pravý. Mě se líbí, že Tě manžel rozesměje až k slzám :-)
Můj chlap je shovívavý, zodpovědný, nikdy mě nenechá na holičkách, obdivuji jeho smysl pro pořádek, jeho klid a nadhled. :-) Asi jeho vlastnosti jsou vyrovnané, stejně jako mé…..corina

bamiskabamiska
11.3.2013 v 9:22:13

lien s posledním bodíkem to mám podobně…myslím že to ti chlapi maj trochu nastavené jinak než ženské Bohu dík..

bamiskabamiska
11.3.2013 v 9:20:55

tak mám tu hodit slohovku? :D
ba né asi bych vypisovala spoustu věcí, obdivuju ho jako člověka, miluju jako partnera a mám v něm nejlepší “kamarádku“ na povídání….a modlím se za to aby ten stav byl oboustranný a vydržel….
a i když také mráčky jsou to je součást každého vztahu, tak se mi líbí jak je řeší a staví se k nim…

LienLien
11.3.2013 v 9:20:50

že to se mnou vydrží :-)

Je velmi tolerantní, slušný, vstřícný. Když něco potřebuji, nemá problém mi pomoci a navíc je i sám dost podnikavý, takže nesedíme doma a nekoukáme do zdi. Já mám spíš tendence lenivět, takže jsem ráda, že mám “hancí motor“. Když se mu něco nelíbí, dokáže to říci bez urážení. Můžu se na něj spolehnout. O všechno se s námi rozdělil a nedělá rozdíl mezi svojí a nevlastní dcerou, to na něm obdivuju nejvíc, protože si nejsem jistá, že bych to samé dokázala taky.

HanzliciHanzlici
11.3.2013 v 8:18:40

… má to v hlavě srovnané podle té mé hlavy (prostě si ve všem rozumíme), respektuje mě a má se mnou obrovskou trpělivost. Je obětavý, pracovitý a neholduje alkoholu.

Děkuju za tuhle diskusi! Je fajn si sednout a takhle to hodit černé na bílé.

ksanda.1MD
11.3.2013 v 8:16:33

U mě je to jednoznačně to, že stojí vždy za “námi“ – dokonce i před svojí matkou (kdybyste ji znali, tak byste věděli, že je to opravdu obdivuhodné:-)). Jinak má neuvěřitelný smysl pro humor, dokáže mě uklidnit jako nikdo jiný (už jsem psala, že jsem trošičku hysterka), je strašně šikovný – praktický (to jsou vlastnosti, které mně třeba nebyly vůbec dány) a ještě je toho spoustu.

MarinadaMarinada
11.3.2013 v 7:00:14

Miluje mě, miluje děti a svojí rodinu, je to moc hodný člověk, na kterého se můžu spolehnout a kterého si vážím. Nikdy nelže a neflirtuje s jinýma.

JarmuschkaJarmuschka
10.3.2013 v 23:09:54

Peťko, taky je toho víc.
Když jsme se poznali, byl to přímo ideál.
Postupem času se objevily nějaké stíny.
Přesto mohu konstatovat, že třeba mě můj muž stále umí rozesmát (až “k slzám“).
;)

…obavy i radosti až do smrti.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist