Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Sníh a jízda autemSníh a jízda autem
LienLien
23.2.2013 v 12:41:28

Tak jsem si dnes poprvé vyzkoušela, jaké to je “řídit“ neovladatelné auto. Skončili jsme v pangejtě, naštěstí jsem jela tak pomaličku, že se nikomu nic nestalo, ani airbacky nevystřelili. Až na to, že jsme v takovém krásném počasí museli shánět traktor se nikomu nic nestalo. Ale pocit hrozný, auto řídíci se do příkopu a nereagující na nic, dvě holky za zády a nic nemůžu dělat.

Stránky: [1] 2 3
LienLien
25.2.2013 v 12:05:23

jo, pochopila jsem to :-)

Jinak to jim nevysvětlíš, že se mi neházel zadek (jako na tom letišti), že prostě nezatáčelo celé auto, včetně přdních kol, ale to je jedno, snahu se naučit řídit jsem předvedla, snad se jim to po té včerejší zkušenosti nebude chtít opakovat :-P.

MarinadaMarinada
25.2.2013 v 11:09:06

Lien, jen pro přesnot – nepobavila jsem se Tvými problémy na letišti (tím se baví opravdu jen chlapi, já se v těhle situacích klepu hrůzou tak, až mi drkotají zuby), ale tím, co sousedská rada vymyslela…

MarinadaMarinada
25.2.2013 v 11:01:26

Lien, tak to jsi mě pobavila – sousedská rada je boží :-)
Ale já nevím, ty jsi přece nedostala smyk…smyk můžeš třeba ovlivnit, ale když Ti auto nereaguje kvůli námraze, tak tam prostě nemůžeš dělat nic, snad se jen modlit (a jet pomalu, což jsi udělala). Víc si pro to udělat nemohla.
Jinak ten strach naprosto chápu. Mám za sebou taky jednu otřesnou zkušenost, nebyla to moje vina, ale strach jsem pak měla strašný…Ale přešlo to, asi po 2 měsících. Tak držím palce.

LienLien
25.2.2013 v 10:16:15

Bami, ne auto je úplně netknuté, měli jsme štěstí, v příkopu byl sníh, tak si tam lehlo jak do peřiny :-)

LienLien
25.2.2013 v 10:14:44

Marinado, tos mi připoměla včerejšek, kdy se sousedská rada usnesla, že by byl vynikající nápad vzít mě jezdit na letiště, jelikož se tam nemůže nic stát. Tak jsem vyjeli a dvě hodiny pak tahali auto z louky, kam jsem ho zaparkovala do závějě sněhu (sedlo si na břicho a nejelo ani tam, ani zpět) a nemohli jsme vyjet, ani když pro nás přijela posila a auto jsme tahali druhým autem ven. Nakonec jsem museli volat další auto a pak už jsme to všichni dohromady společnými silami vytlačili.

Měla to být lekce, jak ovládat neovladatelné auto, tak myslím, že všichni už pochopili, že já neovladatelné auto opravdu ovládat nedokážu.

Navíc tedy fakt nepochopím, že se tím ostatní skvěle baví, mě bylo špatně strachy a momentálně mám pocit, že kdybych za volant nikdy nemusela, bylo by mi nejlépe.

MarinadaMarinada
25.2.2013 v 10:02:21

Lien, jsem ráda, že jste OK. Ano, znám tyhle situace, i když v pangejtě jsem naštěstí ještě neskončila, ale to je opravdu jen moje štěstí, nic jiného a moc dobře si to uvědomuju.
V sobotu jsem taky musela vyjet a bylo to náročné. Loni i letos se mi podařilo brzdit před zatáčkou a kroutit volantem…a nic, auto jelo pokaždé dál rovně. Dobře to dopadlo a snad mě to i poučilo – teď už to na těch dvou místech čekám a jedu na jedničku, ale může se to stát zase na jiném místě :-( Jinak na parkovišti si autem ve sněhu ráda posmýkám, ale to je prostě úplně o něčem jiném.

HanzliciHanzlici
24.2.2013 v 15:26:38

Konec dobrý, všechno dobré! Tohle počasí je vážně naprd, člověk může jet sebeopatrněji a stejně se to může stát. Já to zažila jednou před semaforem a zastavila se až o auto přede mnou.

bamiskabamiska
24.2.2013 v 14:34:20

no tak jdu pozdě…no jsem ráda že to dobře dopadlo….to musel být velmi nepříjemný zážitek…děti i ty jsou v pořádku a auto??

radka2
24.2.2013 v 9:47:53

lien já po příjezdu koukla na www.jedeme.cz a úplně mě oblilo, kolik bylo nehod:-(

LienLien
24.2.2013 v 9:21:36

jj, to je nejdůležitější, taky jsem se večer koukala na idnes, že jsem nebyla jediná.

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist