Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Všude dobře, doma nejlépe :-)Všude dobře, doma nejlépe :-)
PetraPetra
10.2.2013 v 13:49:44

Hlásím návrat z hor – v plném počtu a bez zlomenin a dalších úrazů. Počasí nám přálo, sněhu bylo dost, lidí tak akorát, holky už lyžujou tak, že už mohly jezdit i samy (my jsme vyhlíželi na lehátkách nad sjezdovkou). Zjistili jsme, že jsou naprosto k neutahání, hlavně Majda, která je asi na klíček :-) Nejnáročnější nakonec bylo soukání do přezkáčů, jinak šlo všechno jak po drátkách.
Ale jak se říká – bylo to moc fajn a bylo toho dost. Včera jsem odpadla únavou už kolem půl desáté, takže jsem stihla jen nakouknout, co je tu nového. Na horách jsem sice net měla, ale o ntb byla rvačka (manžel sledoval biatlon a další sporty, holky chtěly koukat na pohádky), takže jsem zvládla jen to nejnutnější.
O obou VD přírustcích jsem se dozvěděla díky sms – díky za zprávy!

Ještě se trochu rozkoukám a pustím se do práce. Mám tu resty ve vyhodnocování soutěží, o mailech ani nemluvím. Kdybyste měli někdo pocit, že jsem něco zazdila, nebo přehlídla, neváhejte mi to připomenout (radši dvakrát než vůbec).

Přeju všem prima den a jestli vás jarní prázdniny teprve čekají, tak ať vám vyjdou aspoň tak, jako nám ;-)

…neustrnout ;-)

Stránky: [1] 2
MarysekMarysek
10.2.2013 v 21:56:31

Peti je fajn, že jste si to užili!!!!a jste spokojení!!!!

Marek stál poprvé na lyžích minulou neděli…a docela se mu to líbilo a vydržel déle než jsem myslela…jsme přišli domů a řikal dědo já už umím lyžovat :D takže bych chtěla v týdnu znovu…ale měli jsme půjčené lyže od souseda…přijde nám zbytečné je zatím kupovat…tak jestli nám je půjčí, tak vyrazíme…

PadméPadmé
10.2.2013 v 21:11:16

Ahoj Petro :-). Vítej zpátky :-).
Je moc příjemné číst, že jste si tu dovolenou (prázdniny) užili – tak to má být! :-)

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

MANKAš
10.2.2013 v 20:42:44

to je dobře, že jste si to užili…Holky jsou teda opravdu šikovné. Nás prázdniny teprve čekají, tak už se také těšíme na hory.

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

PeťkaPeťka
10.2.2013 v 19:59:59

Peti, aha, tak to už chápu. Ono opravdu záleží na podmínkách. Někde je to šílené, právě z toho důvodu, že člověk nikdy neví, kdo do něj vrazí. Pokud jde o “rodinnou“ sjezdovku, kde jsou většinou rodiny s dětma, pak je to určitě v tomhle směru klidnější.

berulinka1
10.2.2013 v 19:43:05

Peti,mě teda uniklo,že si odjela-ležela jsem s angínou..tak tě vítám zase zpátky “doma na VD“ :-)
Nejdřív se rozkoukej,neděle je od nic nedělání,pondělí na rozkoukání,no a možná tak v úterý bys pomalu mohla něco začít :-D

PetraPetra
10.2.2013 v 17:33:46

Díky za reakce ;-)
Soutěže jsou vyhodnocené, tak mrkněte ;-) Manžel vzla holky na bazén, tak pokračuju v krasojízdě…

jani, holky mají 9 a 6,5, obě byly po hodině v lyžařské školičce ty první dva roky, kdy se učily lyžovat, jinak prostě jezdí s náma. Starší byla na lyžích poprvé čerstvě po 4. narozeninách, mladší v necelých 3,5 letech. Mladší se zdá být sportovně nadaná, teď už jezdí o něco líp než ta starší. Obě mají lyže pod kontrolou, zastaví kdykoli a kdekoli, jak potřebují. Jezdíme s nima samozřejmě po sjezdovkách, které tak nějak odpovídají tomu, co umí (tj. na černou by je zatím myslím nevzal ani manžel, který má jinak dost velké sportovní ambice).

Peťko, je fakt, že celou sjezdovku jsme před očima neměli, ale ty podmínky byly takové, že se dalo pustit je samotné + Anička měla s sebou mobil. Mockrát jsme to jeli společně a i když to možná vyzní nabubřele, tak obě jezdí opravdu dobře (žádný šusem dolů, hezky obloučky, už bez plužení, kdykoli se rozhodnou, že zastaví, tak zastaví, neriskují atd.) a obě sjezdovky byly spíš kratší a “nezáludné“ a hlavně tam jezdili z 90 % rodiče s dětma, žádní “Andělé“ a frajírci, co se na tom sotva drží, ale jedou jak závodníci. Když k tomu přidáš skvělou obsluhu u vleku, tak není důvod k obavám větší než když je pustíš samotné hrát si venku u baráku.

…neustrnout ;-)

LienLien
10.2.2013 v 15:12:15

Super, že jste si to užili.

jana231jana231
10.2.2013 v 15:03:28

peto, tak preji rychlou aklimatizaci,
ale jak te znam ty to urcite zvladnes v pohode.
Samozrejme mate obrovsky obdiv s tim lyzovanim!!!
Kdo ucil deticky lyzovat a jak jsou stare?

ludlinkaludlinka
10.2.2013 v 15:02:51

Peti zdravím, To je fajn, že jste si to všichni užili.

My máme prázdniny poslední týden v únoru, ale nemáme nic v plánu, já si stejně nemůžu vzít volno, tak leda, že by to zachránil manžel, ale ztěžka.

PeťkaPeťka
10.2.2013 v 14:46:04

Peti, to je dobře.
Koukám, jak holky skvěle lyžují, že si už můžete dovolit je na sjezdovku poslat samotné? Téda! To nevím, zda bych si troufla. Leda vidět na celou sjězdovku, pokud by byla nějak dlouhá, pak bych asi z dohledu malou nepustila, i když lyžuje už taky docela dobře.
Hlavně, že vám vyšlo počasí a ten malý nápor lidí ve frontách, to vysloveně závidím! :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist