Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » podomní obtěžovatelépodomní obtěžovatelé
Anonym
1.2.2013 v 17:12:48

Holky napadlo mě toto téma protože u nás jich chodí hodně. Myslím tím, přepisovatelé elektřiny, nebo jak je jinak nazvat. Pak ti co kontrolují roznos letáků, různé ankety atd. Jak to řešíte. Otevřete jim když víte kdo jsou, nebo raději ne?

Stránky: [1] 2
Anonym
27.2.2013 v 14:52:56

Smazáno administrátorem – nepovolená reklama.

Ivka1981
27.2.2013 v 14:28:11

bydlíme v bytovce, každou chvíli tu někdo zvoní, už jsem se naučila říkat, o to se stará manžel a ten není doma anebo prostě řeknu, že nemám zájem ať si zazvoní na někoho jiného, do baráku nikoho cizího nepouštím. Naposled tu byli nabízet nákupy do kauflandu, alberta a tesca a přitom nejbližší obchody jsou od nás cca 30 km…

…velikou zodpovědnost za své děti

bamiskabamiska
2.2.2013 v 16:13:41

u zvonku mám nalepeno podomní nabízeči čehokoliv nezvoňte…frekvence se zlepšila…

přesto posledně jeden já to tu čtu a nejdu vám nabízet nic, u jakého odběratele máte plyn??, …má odpověd byla a přesně kvůli vám to tu je nalepené….

kažedý má jiný začátek a každý je jinak slušný ale někteří až pěkně hnusní….ale je díky lístku klid…..přemýšlím jestli tam nepřipíšu..jinak pustím psy :D nemáme krom plyšových žádného ale oni neví že :D

já jsem se naučila rychle končit telefony i tyhle zvonky u dveřích a je klid….a je fakt že až budu v práci tak bude klid, chodí hodně dopoledne…

jana231jana231
2.2.2013 v 14:47:24

radko,ta drzost jejich fakt nezna mezi.
Kdyz mi nekdo zavola, tak vetsinou tipnu telefon
a kdyz vola nazpet, tak ho neberu. Nebo se zeptam, odkud ma moje cislo, zacne neco koktat:)jednou jsem takhle ukoncila hovor, ze mi nabizeli zdarma nejaky vitaminy ci co a za pul roku mluvili lidi v judu nebo ovcich (uz presne nevim) jak se napalili.
I kdyby mi nabizeli cokoli zadarmo, nebrat!!!

radka2
2.2.2013 v 11:02:27

domů nepouštím nikoho. ale mám to jednoduchý, doma jsme většinou až večer a to už asi nechodí. ale telefony mě teda štvou. nedávno jsem se dokonce neovládla a dost vynadala nějaké dámě. přišli jsme domů, malej mokrej od sněhu, pes už měl nohy zasukovaný jak potřeboval jít ven, za 20 minut jsem měla být na třídní schůzce. do toho telefon. dobrý den, máte chvíli čas? Nemám, nezlobte se, nashledanou a típla jsem to. Vzápětí znovu telefon. Můžete mi laskavě říct, proč nemáte ani chvilku času? Nelžete mi, já vám jen chci….a už to ze mě valilo……ale vydržela a nepoložila:-)
a zrovna včera zase jeden z velmi pro mě obtěžujících telefonátů. Dobrý den, paní XY. Nevím, jestli se osobně známe, jsem ze stejného města. Co si přejete? Byla jsem informovaná, že jste chytrá, moderní žena (ještě těch lichotek bylo teda víc:-), a chtěla bych vám pomoci. Já na to – nepotřebuji pomoc, řekněte rovnou o co jde a co nabízíte. To není na telefon, my jsme společnost xy a chce to osobní setkání, kdy máte čas? Nikdy. Vím, že jste aktivní žena (a další mazání medu kolem huby, super žena byla vedle mě hloupá ochechule), ale čas na takovou příležitost si musíte najít. Na jakou? Řekněte mi jasně, o co jde. To nejde. Tak už jsem nevydržela – pokud jste tak neschopná pár větami říct co nabízíte a o co vám jde, tak i kdybych měla moře času a kousala se nudou, tak s vámi čas rozhodně trávit nebudu. A byl klid.
No a na telefonáty, které nabízí různé slevy, kreditky, bonusy tradičně odpovídám – víte, já mám tolik peněz, že kdybych ještě využívala nějaké slevy, tak bych nevěděla co s nimi. Okamžitě přichází takřka vždy stejná reakce – tak se nezlobte, že jsme obtěžovali:-)

Anonym
2.2.2013 v 10:50:41

Peprmintko to jsi mi připomněla jak tady jednou šla nějaká slečna taky prodávala nějaký jako parfém. Už podle té krabičky byl hodně použitý. No nedala jinak a musela jsem na ruce odzkoušet a za chvilku se mi na tom místě udělala taková vyrážka že už nikdy více fuj! U nás chodí každý týden někdo-něco, je to otravné.

PeprmintkaPeprmintka
2.2.2013 v 4:38:34

Taky jsem jim ze slušnosti otevírala. Před Vánoci v jednom dni zazvonila slečna s voňavkami. Byla milá a příjemná. Upozornila na to, že její zboží je kvalitní, na druhou stranu velmi drahé. Věnovala mi krásně vonící vzoreček. Tu bych klidně pozvala i dál. Potom přišel onen „energetický“ ukecávač. Byl taky slušný, omluvila jsem se mu a zavřela dveře. Zajímavé je, že jeden měsíc se přede dveřmi objeví pracovník z jedné a druhý měsíc z druhé společnosti, které jsou u nás ve městě na trhu. Korunu tomu dodal muž ve středních letech, který nabízel knihy. V příruční tašce na kolečkách jich vezl pár na ukázku. Byly to většinou knížky, které se zabývaly zdravím. Jak zdravě jíst, co dát dětem pít, kolik kalorií mohu denně přijmout. Vzhledem k předvánočnímu času byl totálně neúspěšný. Jak postupoval do vyšších pater dům od domu byl i vzteklejší. Na chodbě se rozkřikoval, jak nezodpovědné je nestarat se o své zdraví, kam jinam máme ty peníze strkat. Myslím, že se na něho přesto nikdo nezlobil. Bylo na něm vidět, že je sám nešťastný.

lnorilnori
1.2.2013 v 23:28:24

Peťko, to je ale opravdu nejlepší co můžeš udělat pro sebe i pro ně. Oni si prostě jen nesehnali lepší práci, ještě je to takovej mezistupeň, taky většinou volaj mladý. No a oni jak to nesmí položit, tak to tvoje položení je vlastně takový vysvobození, takže vůbec nemusíš mít výčitky, že bys byla nezdvořilá. A ono není nezdvořilý od firem, který si to tak objednali, že nám pořád dokola volaj?

PeťkaPeťka
1.2.2013 v 23:19:44

Inori, tak to je příšerné. :-(

Já mám problém v tom, že je mi těch lidí někdy i líto! Jakože si řeknu, je to jejich práce, a řeknu si – tak to zkus a vyslechni si je alespoň. Ale někdy to prostě nejde, omluvím se a zavěsím, bohužel.

lnorilnori
1.2.2013 v 22:59:50

Peťko, blázny si nedělaj, oni o tom mezi sebou ani nemusej vědět. V callcentrech, který otravujou těmahle nabídkama, to funguje tak, že se s tebou volající nesmí rozloučit jako první. Proto jsou většinou tak neodbytný a dotěrný, i když už nevědí, co by ještě měli říkat. No a protože tě k ničemu nepřesvědčili, tak tě nesmí odklepnout jako hotovou, odklepnou tě jako “zavolat později“ a buď si tě nechaj sami pro sebe, když to vypadá nadějně a nebo tě pošlou o dům dál, proto pak znova volá někdo další a nemusí vůbec vědět, co jsi stihla všechno pořešit s tím předchozím.

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist