Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » To tu letos zaručeně ještě nebylo - VŠI :dTo tu letos zaručeně ještě nebylo - VŠI :d
bamiskabamiska
15.1.2013 v 9:29:16

Tak vám jdu poreferovat jak u nás …..dnes jsme měli živou noc….

Jednak jsem si u mamky dala večer kafe a čumákovala dlouho do noci, šla jsem si lehnout po jedné hodině,nemohla jsem vůbec zabrat malej ke mě přelezl a pořád se drbal jak smyslu zbavený…po bližším prozkoumání jsem objevila hnidy.

Zabrat jsem nemohla a šla hledat info…protože dnes jsme měli jet do PPP … šla jsem kouknout i na Míšu protože on to vždycky přinese domů a měl tam živé…..tak jsem ho probrala….namatlala hlavu a odvšivovali jsme ve tři hodiny ráno…no Míša měl na hlavě dvě hoďky igelit, koukali jsme spolu na nového Sherlocka. U Šmoulů ve městě jsme vyčesával,stahovali a vystříhávali…

Malého jak vstal jsem vzala strojkem a nechala jen ofinku, pak šupla do vany a vydrbali jsme hlavu, on by mi nedržel…

Postahovala jsem postele, vyházela spací plyšáky na vyprání , polštářky z gauče a oblečení i zimní bundy – takže ted mám polovinu koupelny prádla a to peru od těch tří hodin :D doběhla jsem koupit savo a uklidím…já se nenudím…..zájemce o brigádu nebo zvířátKA?? …..

JEN JSEM ZVĚDAVÁ V KOLIK ODPADNU PROTOŽE JSEM VŮBEC NESPALA….TAKŽE TAK U NÁS…

Šla jsem do lékárny na jisto pro sprej teda myslela jsem že koupím,kdysi jsme měli ve školce – abych mohla stříknout sedačku a matrace a tvrdí mi že nic takového se nedělá????

Stránky: [1] 2
nica1nica1
23.1.2013 v 15:19:12

Tak Anetka přišla ze školy s tím ,že jim pani ředitelka prohlížela hlavy.Jsem ráda,že když nám to nedaj vědět tak aspoň kontrolujou.Provedla jsem kontrolu a paráda.Švagrová za chvilku už dorazí tak dáme olejíček :-)

halinahalina
23.1.2013 v 15:06:40

Jo, tak co to je tahat vešky z hustých pevných tmavě hnědých vlnitých vlasů skoro do pasu – to je lahůdka, kterou máme již před pár lety za sebou – nejspíš si je slečna přivezla ze soustředění.
A ve škole jsme to jeden rok řešili i s hygienou a opravdu nikdo nemůže dětem prohlížet hlavy, ani ta doktorka z hygieny. Takže se to bohužel pdoobá začarovanému kruhu.

…starosti, ale hlavně fůru radostí.

PeťkaPeťka
23.1.2013 v 13:53:23

Já už jsem byla jedno období tak zoufalá, že jsem naběhla do školky a prosila učitelky, ať na ty rodiče opravdu apelují! Nebo ať prostě ty děti prohlédnou a nevezmou je do školy zpět, pokud s tím rodiče nic neudělají! Učitelka mi tenkrát řekla, že dětem nemůže koukat na hlavu, je na to nějaký zákon či co.
Já bych byla v té době i ochotná stoupnout si před třídu a kontrolovat!
Nechápu rodiče, co nad tím mávnou rukou a nic!

nica1nica1
23.1.2013 v 13:45:17

Hlavně mě právě překvapilo,že nám učitelka nedala nic vědět.
NO,ale čemu se divit,když je Anetka přinesla poprvé tak jsem šla za učitelkou,abych ji to řekla a bylo mi zděleno,že už ve škole nějaký týden jsou a že jsem první mamka,která to přišla říct :-) :-)
Zvířátka ummmmmmm

bamiskabamiska
23.1.2013 v 12:14:25

jo je to nepříjemné, jednak to říkat nebo to volat do školy :D a představa holčičích vlasů mě děsí….
my z krátkých a také to je šílenost….
snad už je zažehnáno….pak jsem Míšovi objevila ještě jednu živou netuším jestli zase ze školy či co. nic tam jinak nikde už nemá, znovu jsme přemyli hlavu a dávám ten olejíček tak snad se toho zbavíme….

dnes na alergologii mi dávala silnější léky a ptala se jestli doma nemáme nějaká zvířátka papoušky kočky atd…no o vších se nezmiňovala tak jsem zarytě mlčela :D

nica1nica1
23.1.2013 v 11:15:30

Dneska ráno při snídani mi Anetka zdělila,že jsou ve škole vši.Málem mě kleplo.Vyslala jsem švagrovou,aby mi koupila
Tee Trea Oil a budu doufat,že to bude včas.Představa vybírání dlouhých hnědých vlasů je úžasná.

ludlinkaludlinka
15.1.2013 v 20:45:00

bami, dneska jsem si na tebe vzpomněla,z práce jsem se stavovala v lékárně, vyzvednout Zdendovi ještě nějaké léky a přede mnou byl pán a kupoval prostředky proti vším, byl chudák úplně v rozpacích

bamiskabamiska
15.1.2013 v 14:36:28

takže holky peru už dvanáct hodin v kuse to jde né:D si tak říkám že když nám mají v neděli přijít odečíst vodu at to strhnu….ale už je v pračce poslední medvěd takovej válecí a je hotovo i s polštářkama z obýváku….

jé na kluky nejdou…Míša už je má po třetí nebo po čtvrté pokaždé to dotáhne ze školy…a nemysli já jsem ještě dělala blbé vtípky, že kluci maj tak krátké vlásky že se tam neudrží a kloužou…no a teď už radši nic neříkám….

včera jsme byli u našich a drbal se a naší jen jestli nemáš vši. jako vtípek a když jsem to mamce volala at si radši tu deku vypere co se na ní váleli tak šla do mdlob….

no má to pozitivum mám naklizeno ja před vánocemi jdu ozdobit stromek třeba se pod ním něco urodí :D

já jsem to zatím nikde nechytla ani ve školce a to to také máme každou chvilku…říkám si že jim asi barvené, a melírované nechutnal a pořád na to něco dávám….ale vyzkouším….

malej i po ostříhání je tam mrchy má…takže česáme, kňourá tak se těším na podporu tatínka až dorazí….

mám zítra pustit Míšu do školy?? uč jsem to psala at dá vědět ostatním že asi nebude sám….

PeťkaPeťka
15.1.2013 v 14:10:33

Bami, to jsem neměla číst!
Vždy, když se na VD objeví zpráva, že se někde objevily vši, do týdne je máme doma!
Normálně se nám teleportují přes obrazovku PC. :-)

Já se toho děsím. Malé vždy vyčesávám vlásky, které má pomalu do pasu, několik dní a vždy min. 2-3 hodiny denně! Takže to je práce na dlouhé lokte. Pak je měsíc klid a přitáhne to znovu! To kvetu!
Máš štěstí, že máš kluky! I tak jsi ale první, kde slyším, že má vši i kluk! Kluci jak mají krátké vlásky, tak na ně to nijak nejde. Vždy když přinesou děti zápis ze školky/školy, já mám mdloby a kamarádka se směje, že oni ještě nikdy neměli. No jo, když má klučíka, který má na hlavě 1 cm porost, že? :-)

A co ty? Divila bych se, kdybys vešky neměla taky, když už to měl malý takto hodně.
Já měla jednou, jenže se nenašel dobrovolník, který by mi vyčesával. Vždy mi všichni řekli, že nic nevidí, tedy nemůžou sloužit. :-( To bych je bacila po hlavě, neb já trpělivě každému několik hodin hledám a maminka má u nás prostě smůlu. Oni to nevidí! Nepoznají hnidu a dokud mi nebude po hlavě lézt slon, nevidí!
Takže Bami, doporučuji koupit 2 hřebeny všiváčky, předklonit se nad umyvadlo a trpělivě několikrát pročesávat proti sobě, od kořene vlasu. Vsadím se, že ti taky nějaká potvůrka do umyvadla spadne. :-)

No a jinak orthosan na zvířata. :-)

nica1nica1
15.1.2013 v 10:28:48

Tak to je bezva noc.Anetka je přinesla před 2 roky ze školy.
Nejhorší černá můra.Aňa má dlouhé hnědé vlasy.Byl to zážitek.
Taky jsem všechno prala a všichni jsme si šampónem umyle vlasy.
V lékárně jsem ještě koupila kapičky a dávala při mytí vlasů jako prevenci strašně smrdí,ale pomáhaj :-)

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist