Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Mé divoké 3 dnyMé divoké 3 dny
JežečekJežeček
19.12.2012 v 14:28:55

Ahoj všem! Už v pondělí jsem chtěla psát jednu “růžovku“, pak nějak zešedla, ale dnes…. No, postupně.
V pondělí ráno jsem měla telefon, kde se mi ohlásila manažerka, že má volné místo, zda tedy mám stále zájem, nebo jsem si práci už našla. Takže jsme se domluvily na středu, že si mě “prohlídne“ a u osobního pohovoru řekne, zda příjme nebo ne. Chtělo se mi skákat radostí, ale raději jsem zvolila jen úsměvy na všechny strany, abych to nezakřikla.
Chtěla jsem se tady podělit s vámi o tu naději, ale babička tak z ničeho nic, že je jí špatně, že by si chtěla lehnout, tak jsem skočila pro tlakoměr, ale byla taková těžkopádná, ruku nezvedla, sama se necítila na to, aby se zvedla a o tom, že k psteli dojde ani pomyšlení. Tlak jí nešlo změřit, najednou byla celá bílá, přestala dýchat a na té židli, jak seděla, tak se shrbila a kdybych tam nestála, tak spadne. Šok, hysterie, panika. Co mám dělat?! Položila na zem, puls nehmatný, nedýchala, volala jsem záchranku, při tom už s mamčou jsme ji prodýchly, vyhodila jsem zuby z pusy (babiččiny :-) ), samozřejmě stále propleskávala a v jedné ruce telefon na záchranku. Byla to rychlovka, ale babička se po vytažení jazyku a prodýcnutí probírala k vědomí. Stisk obou rukou stejný, nohama hýbala, slyšela a plnila mé pokyny, takže jsem ji oddychla, že je mezi námi. Rychlíci odpracovali zbytek a babi si odvezli do nemocnice. Resumé: babička má velmi kolísavý tlak a z znízkého omdlela s krátkou zástavou a okamžitě po ulehnutí do vodorové polohy se dostala do hypertenze, kterou ovšem nešlo už zase snížit. Ale žije a nemá žádné následky ani nové diagnozy.
Včera jsem byla na školení k volbám, kde budu v komisi a byla jsem zvolena předsedou, což mě potěšilo :-) Odpoledne za babi do nemocnice, kde vše oki, ale zase doma – děti obě záchvaty kašle, ze kterého až zvrací a horečky 39,5°C.
A dnes? Ráno jsem vyrazila na pohovor, kde mi řekli, že mě přijímají – jupííí!!! A babičku už jsem si taky dovezla domů. Takže konečně můžu napsat tu “růžovku“
Mám nejkrásnější dáreček k vánocům – je konec mých narůstajících depresí z toho, co bude od dubna – MÁM PRÁCI!!!!!!! :-)
Tak krásné svátky všem vašim blízkým!! *

Stránky: [1] 2
berulinka1
22.12.2012 v 7:27:29

Ježečku,nejdřív mi běhal mráz po zádech(skrz babičku),ale nakonci se mi ulevilo..moc,moc gratuluju k nový práci a hlavně: buďte všichni zdraví a v pohodě :-)..krásný svátky i tobě a rodince Ježečků :-)

JežečekJežeček
21.12.2012 v 21:25:01

Jojo, Zuzi, je to tak. Já si pamatuju, jak mě nesmírně znervozňovalo, když se rychlíci bavili o tom, co bylo včera v televizi. Svou práci zvládali perfektně, to vím, makali a ani se zastavili, jen mě to fakt lezlo na nervy. Tak jsem si vzpomněla, že to vcelku běžné, protože pracujeme opravdu automatticky, zaběhnuté věci a se 100% výkonem, takže zvládáme i tu komunikaci mimo, ale už si budu dávat i já pozor, protože je to opravdu nepříjemné.
Ale babi se daří doře, děti už taky řádí a já to snad brzy rozchodím. Ale zase jsem se dnes dozvěděla, že v srpnu zemřela má první pacientka, o kterou jsem se starala. Ikdyž jsem odešla z odd., tak jsme si pořád psaly, ještě v červnu mám od ní maila a dnes, když nešel doručit mailík s přáním, tak jsem vyhledala její jméno na netu a našla v místních novinách, že měla v srpnu pohřeb. Jsem z toho strašně smutná. Byla to mladá, krásná a chytrá ženská, jen ji potkala neobvyklá nemoc, se kterou bojovala 13 let. *

zuzina
21.12.2012 v 20:07:36

Ježečku předně gratuluji k práci,ať se ti líbí a jsi spokojená :-)A k babičce taky gratuluji jak jsi to zvládnula,sama dobře vím jak ,,šílené“ je podávat PP nebo léčit svoje nejbližší.On ten systém je nastavený trochu jinak u těch ,,cizích“,to jede ,,autopilot“ a až pak je čas přemýšlet,kdežto u rodiny….
Každopádně krásné usměvavé vánoce :-)

…láska na celý život :-)

PadméPadmé
20.12.2012 v 20:26:05

Ježečku, co to tady čtu… Ty´s to chytla od dětí… :O
Posílám k Tobě přání brzkého uzdravení a ať se dáš co nejrychleji do pořádku :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

JežečekJežeček
20.12.2012 v 18:25:40

Tak se mi ulevilo a vše ze mě spadlo, že jsem z toho dnes lehla s horečkou do postele.
Díky za gratulace a vaši radost :-) *

frančice
19.12.2012 v 20:07:42

Tak to k vám domů letí od nás ze západu oooooobrovská gratulace. Zvládla jsi to naprosto skvěle. Tak přejem krásné a pohodové Vánoce celé vaší rodince, všem hodně zdravíčka a ať jsou kuliferdové u stromečku zdraví. A samozřejmě, Tobě ať se v nové práci líbí.

PadméPadmé
19.12.2012 v 19:52:24

Ježečku…. teda… Ty to máš pestrý! :-D
Předně – blahopřeji Ti k práci :-). To je krásná “růžofffka“ :-).
Je potěšující, že to babička (s Vaší pomocí) zvládla :-).
No a pimprlátkům posílám přání brzkého uzdravení, ať jsou na Vánoce fit :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

nica1nica1
19.12.2012 v 18:14:59

Tak to gratuluji k práci.Parádní dárek.Manžel hledá práci už přes rok a je už zoufalej.S babičkou jsi to zvládla úžasně.Hlavně,že je v pořádku a teploty se zvracením prodělala Nicolka před 14 dny a byla to angína jako hrom-druhá během měsíce.

PeťkaPeťka
19.12.2012 v 17:18:16

Ježečku, moc gratuluji!
Zvládla jsi to úžasně! :-)

MarysekMarysek
19.12.2012 v 15:12:05

Gratuluji k práci!!!!!! a s babičkou jste to zvládly výborně, já bych taky panikařila…když se jedná o někoho blízkého, tak je to jiné…
Taky pěkné Vánoce!!!!!!

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist