Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » Trápení s chlapemTrápení s chlapem
Anonym
13.12.2012 v 16:47:56

I když mě možná poznáte, takhle mi přeci jenom bude líp. Mám už delší dobu pořádné trable se svym chlapem. Hlavně v pracovní oblasti. V poslední době se na mě začali celkem často obracet jeho (vlastně naši) zákazníci, protože není schopen dodržet co slíbil. To, že práci udělá s min. dvouměsíčním zpožděním je u něho standard a má na všechno milion výmluv. Telefony nebere. Ale rozčilení zákazníci volají mně a slušně mi nadávají, já už nevim, jak na to mam reagovat, už se mi nechce ho dál omlouvat, protože to jak se chová je prostě neomluvitelné. Teď zrovna celý den jsem na telefonu s paní, která je v porodnici po císaři a věčně se mu nemůže dovolat. Má chudák úplně jiný starosti a k tomu ještě nahání člověka, kterej jí ani nezavolá zpět na zmeškaný hovor. Před dvěma měsíci jim měl dodat práci, nedodal. Dušoval se, že dnes i kdyby čert na koze jezdil, tak dneska bude hotovo. Pochopitelně není a nebude a zase to přesunul na jiný den! Ti zákazníci jsou ještě ke všemu rodina mé kolegyně z práce, takže ta už si určitě aky asi vyslechla, koho to proboha doporučila. Je mi opravdu hrozně. Aby toho nebylo málo, v posledních pár měsících na něj přišlo několik exekucí na plat (přišlo to mně jako zaměstnavateli) kvůli dluhům z dob, kdy jsme se ještě ani neznali. Teď jich má celkem 6! Katastrofa. Fakt nevim co s nim, začínam ho vnímat jen jako zdroj problémů než cokoli jiného, už v něm nevidim ani svýho muže. Pokaždý když mi zazvoní telefon nebo přijde mail, sevře se mi žaludek, co to zase bude za problém. Samozřejmě to má dopad i na tu člověčí stránku soužití, řekněme na tu intimní. Cítím, jak se mi šíleně odcizil a ani to nechci řešit. To zase vadí jemu, že se mu nedostává “manželských povinností“, takže mu to nedodává na pohodě a je to takový začarovaný kruh. Už mi dva lidi z rodiny naznačili, proč neodejdu, ale copak můžu. Jsem na něm finančně závislá, nemůžu odejít. Je to prostě neskutečná prekérka. Pomooooc, co s nim?

Stránky: [1] 2 3 4 5
Anonym
7.1.2013 v 10:03:40

Děkuju, Marinado, tak mě prosím neodtajňuj :-/ . Zatím se to má tak, že jsme se domluvili na nějakém dílčím řešení ohledně prodeje firmy, ale bude těžké najít kupce. Uvidíme.
Kdybych mu nepřiložila ten pomyslný nůž na krk, tak by nesouhlasil ani s tímhle, takhle byl asi nucen si to krapet v tý hlavičce urovnat. Nic dalšího jsme zatím společně nevymysleli, ale ono to přijde, páč tenhle rok se objeví ještě pár průšvihů, jakože další exe a tak.

MarinadaMarinada
7.1.2013 v 9:13:20

Taky moc držím palce, na Tvém místě bych taky nejspíš zůstala v anonymitě, ale opravdu se nemáš za co stydět ani sama před sebou – stydět by se měl Tvůj přítel, ale ten to zase asi tak nebere.
PS: Já osobně si myslím, že možná tuším, kdo jsi a o to víc Ti fandím, vždycky jsi mi byla z příspěvků moc sympatická!

aladin10aladin10
6.1.2013 v 19:20:15

Držte se,máte to velmi težké.Přeji lepší rok 2013 pro vás.

Jelínková

JovankaJovanka
23.12.2012 v 14:33:36

Zlatíčko, to je mi líto, že se nesplnilo, o čem sis snila…. ale možná je to tak dobře, aspoň máš důvod rozseknout něco, co Tě už dlouho trápí a hlavně co do budoucna nic dobrého nevěstí….
Držím všechny palce, aby to bylo tak, jak psala Bamiska!!! :-)

Anonym
22.12.2012 v 13:17:24

jste úžasné, všechny… a fakt děkuju za podporu! Bami, když jsem četla tenhle tvůj příspěvek, měla jsem sto chutí tě obejmout jak toho medvídka na obrázku !! :)

bamiskabamiska
22.12.2012 v 12:19:12

copak o to já jsem také zvědavá……ale chci písnout, že nevím proč ti je trapně, nemá být za co…živote nejdou jen pohádky a nalajnované bez problémů…a že vše nevychází jak má? že se snažíš to zachránit jak to jde? že se pořád snažíš najít víru že to bude jiné? že dáváš šanci a neutíkáš hned od chlapa a starostí? ….není proč se stydět a být ti trapně….takže neshazuj se a nesnižuj svojí hodnotu sama před sebou…….!!!! (vím o čem mluvím díky bývalému manželovi, a také vím jak je někdy rychlé si přestat sebe vážit a změnit myšlení že si člověk i něco zaslouží…nenech to spadnout tím směrem)

přeji at ten další rok je jen a jen lepší a tohle je jen špatnou vzpomínkou a ponaučením ….né pro tebe ale toho tvého lupena… :) krásné svátky

zuzina
22.12.2012 v 12:15:06

Přeji ti,aby jsi v tom svém rozhodnutí vydržela a dotáhla dokonce to, pro co se rozhodneš :-)Mám pocit,že my ženy jsme hodně náchylné k růžovým brýlím,když je na nás někdo hodný a začínáme pořád znovu a znovu a věříme,že tenhle průšvih je fakt,ale fakt! poslední… :-(

…láska na celý život :-)

Anonym
22.12.2012 v 12:01:33

nene Lien, nechci se odtajnit. Je mi trapno sama před sebou, nechci se tak cítit i před jinými.

LienLien
21.12.2012 v 22:23:01

tak držím palce a’t vám to dopadne.
A nechceš se odtajnit, jsem strašně zvědavá :-)

Anonym
21.12.2012 v 22:09:09

Mé drahé raditelky, tak jak už jsem byla v klidu, tak dneska mě vytočil ještě stokrát víc než když jsem zakládala tuhle diskusi. Původní problém, o kterém mi nasliboval, že se už nebude opakovat, je tu po týdnu opět v bledě modrém a ještě se tomu směje! Tak mi došla trpělivost, chvilku jsem mu nebrala tel., a nakonec když jsme spolu volali, tak jsem mu oznámila, že už přeteklo všechno co mohlo a začínam jednat. Chci prodat firmu (o tom uvažuju už přes rok, protože ty výsledky fakt nejsou jaký by měly být), hledam práci, prodávam co můžu abych se vysekala z nejhorších dluhů a ať si dělá co chce. Taky padl ten návrh na odejití od něj. Byl z toho dost v šoku a já teda taky, jak to ze mě padalo. Ale je opravdu načase začít jednat, protože řeči evidentně k ničemu nepovedou. A to jsem slyšela slibů, jak se změní a kdesi cosi. Takže jestli s nim nepohne ani tohle, tak pak už opravdu není co řešit.

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist