Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Radosti » Oblíbené místo v bytěOblíbené místo v bytě
ludlinkaludlinka
1.12.2012 v 17:43:06

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli máte v domečku nebo v bytě své oblíbené místo, kde se cítíte opravdu dobře a máte u stolu každý své místo nebo je jedno kde si kdo sedne?
Napdlo mě to, protože já ráda sedím v koupelně na zemi, máme docela velkou koupelnu a vyhřívanou podlahu, občas si sednu na zem k vaně a buď jen tak čučím do blba, nebo přemýšlím o různých věcech a čistím si hlavu. Nebo když pere pračka, tak jen koukám, jak seč točí prádlo, jsem normální?
Pamatuju,když jsem byla malá, tak moje mamka sedávala v obýváku na zemi vedle sedačky, opřená o zeď, protože tama vedl komín a hříla si záda.

Náš taťka zase vždy seděl u stolu na rohové lavici u okna a nikdo mu tam nesměl sednout.
Manžel zaujal podobné místo v čele u okna, nám s dětma je ejdno, kde sedíme, rádi si místa vyměňujeme, manžel nechápe.

Stránky: [1]
JovankaJovanka
5.12.2012 v 17:19:40

Jé, tak já u nás doma oblíbené místo nemám, snad kromě postele – ale jsem schopná usnout kdekoliv, takže ta postel ani nemusí být moje :)
Nicméně díky za to, že jsem se dostala ve vzpomínkách do dětství, jak jsem měla oblíbené místo u babičky doma. Bylo to u stolu v kuchyni, na židli bez opěrátka, tam jsem trávila spoustu času kreslením, hrami (babička měla vždycky čas a chuť), vymýšlením různých věcí, povídáním o čemkoliv…. škoda že se nejde aspoň na chvilku do té doby vrátit…..

zuzina
3.12.2012 v 20:17:59

zjistila jsem,že mezi mé nejoblíbenější místo patří ložnice/postel :-D je to náš pokoj/manžela a mě/ a když se tam jdu schovat přes den,tak i děti ví,že nemají rušit /jen v naléhavém případě typu,mámí já mám hlad / :-)

…láska na celý život :-)

johanajohana
3.12.2012 v 9:18:15

Také mám nejoblíbenější místo v bytě. Děti už mají každý svoji rodinu a zůstal po nich pokojíček. Mám tam televizi a můžu sledovat oblíbený seriály (manžel v obyváku sleduje sport a politiku), dál mám počítač, šicí stroj i prkno na žehlení a je to moje soukromí, trucovna a pohodový koutek domova.

PeťkaPeťka
2.12.2012 v 21:02:51

Oblíbené místo v bytě?
Postel :-)

millla md
2.12.2012 v 20:40:53

taky se hlásím ,,do klubu,,v kuchyni u stolu máme každy svou židli:-)v obýváku na rohový sedačce mám taky svoje mistečko zbytek rodinky se poskládá :-)jak chtěji ale moje mistečko mi nechávaji.

ksanda.1MD
2.12.2012 v 20:18:42

Já mám ráda jeden růžek z jednoho gauče, ale nemůžu říct, že by to všichni respektovali:-). U našeho stolu je mi celkem jedno, kde sedím, ale třeba u tchýně, našich mám prostě ráda jedno své oblíbené místo – možná to bude tím, že ani stůl si u nás nemůže zrovna najít své místo – furt ho stěhuju. Když se potřebuju uklidnit, tak sedím na třetím schodě a koukám z okna – je tam chládek, takže mě to probere a navíc tam mám orchidee.. Manžel své místo nemá (ani malý), ale dcera si potrpí na svou židli, na své místo na gauči…

PadméPadmé
2.12.2012 v 12:28:30

Ahoj Ludlinko, taky se hlásím mezi “nenormální“ :-D.
Oblíbených místeček mám víc, jedno v obýváku na gauči (nikdo mi tam nesedá), stejně jako Ty občas sedávám v koupelně – též máme vyhřívanou podlahu a i já někdy koukám “do pračky“ :-D.
A hlavu si “čistím“ u žehlení, sama nevím, jak jsem k tomu přišla, ale je to tak – vždycky si při žehlení všechno v klidu promyslím, rozmyslím.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
1.12.2012 v 21:29:13

hlásím se do klubu cvoků co mají svá místa…

jako dítě jsem seděla u televize jedině na koberci opřená o sedačku, židle v kuchyni také byla jedna moje :D

dnes ve svojí domácnosti máme také každý své místo u jídelního stolu …na sedačce máme rohovou manžel sedí v jednom rohu já v druhém…a jinde mi to prostě tak dobře “nesedí“
jinak se mi nedaří najít místo kde by mě nikdo při rozjímání nerušil a nepotřeboval ode mě něco…takže eventuálně beru knížku a lezu do vany…samozřejmě napuštěné

no i když si vzpomínám při učení do školy jsem před dětma utíkala do prázdné vany s učením :D :D jinde prostě to nešlo…

Anonym
1.12.2012 v 18:19:21

nejsi normální:-) ale kdo dneska je, že?:-))
já v baráku oblíbený místo nemám, leda u sporáku, protože ráda vařím. ale když potřebuju vypnout, vylezu na zahradu a koukám na slepice. sednu si u rálíárny na špale a pozoruju je. jsem normální?
tatínek měl svou židli u stolu na kterou nikdo nesměl sednout. já měla oblíbené místo na gauči, které bylo “moje“, ale pes si to nechce nechat vysvětlit:-) takže kdo dřív přijde ten dřív mele.radka2

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist