Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Maminky, co si přejete za dárek vy?Maminky, co si přejete za dárek vy?
PeťkaPeťka
28.10.2012 v 10:50:48

Dáváme si sem tipy na dárky pro naše dětičky, pro babičky, dědečky, kamarády.

A co byste si přály k Vánocům vy samy?

Nebo který dárek byl pro vás ten NEJ?

Pojďme napsat tipy a inspirujme se! :-)

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »
PeťkaPeťka
31.10.2012 v 14:04:01

Nuninko, tak pak dej určitě vědět. :-)

Ivčo, to sis nevšimla, že ti chybí jeden prstýnek? :-) Zrovna řeším stejnou situaci, chci dceři koupit prstýnek a čekám na vhodný okamžik, kdy uzmu testovací a poletím do zlatnictví, aby mi ho změřili, co to je za číslo. Pak v klidu vyberu. :-)

Šárko, to věřím, že muzikál a procházka musel být super zážitek. Tak si to letos zopakujete? Máš už tip na jaké představení bys ráda?

Kuchto, třeba to vyjde a na vánoce už bude nová práce! A co by sis přála “hmotného“, jaký dáreček jen pro tebe by ti udělal radost?

kuchtakuchta
31.10.2012 v 13:40:19

Já bych jsi přála najít jsi práci která mě bude těšit a né stresovat.Hledám práci v mateřské školce at mám víc času na syna nebo ve školce jsem kuchařka z Olomouce.Kdyby jste někdo náhodou něco věděl.To by pro mě byl ten nejlepší dárek.

ŠárkaŠárka
31.10.2012 v 10:21:46

Ivča mi připomněla tou společnou večeří … vloni jsme si s mužem nadělili dohromady dárek – lístky na muzkál Johanka z Arku a ten den byl bezvadný. Byli jsme spolu sami, bez dětí, courli lehce Prahu (bylo to v únoru, takže zas moc dlouho nám procházka netrvala) a měli den jen pro sebe. To bylo vážně fajn :-)

Anonym
31.10.2012 v 10:15:22

Tak určitě bych si přála nějakou dobrou detektivku, to mi udělá radost vždycky. Zrovna jsem koukala, že vyšel Sněhulák od Nesba, tak i ten název by se pěkně hodil k vánočním svátkům:-)Kosmetiku si koupím sama, na to nepotřebuju vánoce, navíc přítel je v tomhle úplně mimo:-) Možná nějaký prstýnek (k jedněm vánocům mi už koupil nádherný zlatý prsten – dcera mi pak říkala, že to byl horor – nenápadně si ode mě půjčila ten co jsem měla na jiné ruce a měřila podle svých prstů, pak to vybírali:-)
Nemám ráda takový ty dárky do domácnosti, to nejsou podle mě dárky. S přítele si nadělujeme často romantickou večeři někde v restauraci:-)Bez dětí je to úžasný večer, který si užiju víc než vysavač:-)A když k tomu napadne sníh a my jdeme pěšky zasněženou ulicí ozářenou pouličníma lampama, tak to je super zážitek:-)

Ivča

ŠárkaŠárka
31.10.2012 v 8:41:15

U nás je to rok co rok stejný – v říjnu pořád ještě nevím co komu pořádně koupit..snad jen u dětí je trochu jasněji – donutím je nějak říct “Ježíškovi“, co by si přály.
Luky už to psát na papír nechce – řekl jen nahlas, že by byl Ježíšek móóóć hodnej, kdyby mu přinesl nový batoh do školy a peněženku – nějakou fakt dobrou, aby se tam vešla v dubnu i občanka;-)…a taky nějakou pěknou mikinu.
Anulka včera dávala dopis Ježíškovi za okno, a dneska ráno číhala, jestli už si ho vzal – nevzal, protože ji trošku nechává “vydusit“;-). Na Ježíška zatím stále věří, jen už ví, že ne všechny dárky jí dává Ježíšek, že něco kupují rodiče, aby pak neměl moc shánění, když musí obdarovat všechny děti na světě…
Ale od Ježíška – jen od něj, ne od rodičů;-) – by vážně chtěla malou kytaru. Dětskou, ale s opravdovýma strunama, co se dá naladit…Jinak si vystříhala z katalogu Dráčika tři hračky (mezi nimi i Ospalou panenku Anabel)a to je prý všechno, víc nechce;-)
Dárek mívají jeden dražší a pak pár malých, občas i měkkých (tričko, spodní prádlo,čepice)..
Co dát rodičům zatím netuším… a jinak si dárky se sourozenci nedáváme, jen jejich dětem.. a těm už tak nějak vím co.

Já si žádný speciální dárek nepřeju, když napíšu, že hlavně zdraví, tak to vyzní asi jako “klišé“… i když to cítím třeba jinak.
Kdyby to mělo být něco pro mě osobně, tak asi knížku (ale ty teď nestíhám číst – mám skripta;-) ) anebo parfém Davidoff…ten je prostě božííí ;-)

nuninka
31.10.2012 v 8:40:37

Peťko, já už to vzdala, ale děti popichují dost často :-)
Bami, myslíš, že to ještě není tak moc?

Nedávno mě dostala moje babička. Ta mi řekla, že v bílém se už stejně vdávat nemůžu. Jsem na to prý stará a mám tři děti. Takže svatební šaty už není nic pro mě.

PeťkaPeťka
30.10.2012 v 22:57:14

Nuninko, téda, to by byl asi krásný “dárek“, to “vyjádření se“. A už jsi nějak nenápadně popíchla?

Nuninko, Bamisko, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo nepovažuje tyhle věci za osobní dárek.

Známá dostává pravidelně od manžela to, co jim doma odejde, třeba nový kuchyňský nůž, nový odpadkový koš, chlebník…a dál si nevzpomenu, ale jsou to “perličky“. Ale jak si to každý doma udělá, tak to má, no né? Každému asi opravdu vyhovuje něco jiného.

bamiskabamiska
30.10.2012 v 22:44:38

nuninko se tu culím myslíš že 13 let je dost :D ? tak at to letos vyjde a je pod stromečkem kupa měkkých balíčků

jinak já věci do domácnosti zakázala, jednak si ráda vybírám sama a pak mě nějak nedělá dobře nad nima juchat…..a vzor mám u svých rodičů mamka díky tátovi a jeho chudé fantazii má v kuchyni snad vše co kdy vyrobili….a stejně prd používá :D

my jsme prostě dohodnutí že si tak do1000kč kupujeme nějaké drobnosti aby udělali radost…..a jinak si prostě věci kupuju jak na to je, jak potřebuju…at je to co je to…nějak se u nás nedrží my jsme si k vánocům koupili….to už mám za sebou :D

nuninka
30.10.2012 v 20:58:00

Peťko máš pravdu, dárky do domácnosti vlastně ani dárkem nejsou, protože v konečném je to pro všechny. Jenomže kolikrát je to něco co si normálně nekoupíte a Vánoce je dobrá příleřitost proč to koupit.
Já chci pořádné ručníky, ty naše už jsou hrozné. A jediné co bych opravdu chtěla pro sebe, je to aby se muž už konečně vyjádřil. No řekněte, po 13 letech (bez měsíce) by už bylo načase, ne?

PeťkaPeťka
30.10.2012 v 19:13:23

Ještě mě napadlo se zeptat, zda si přejete, nebo zda dostáváte i praktické dárky, jako věci do kuchyně, vysavač apod.?

U nás doma moje maminka vždycky říkala, že věci do domácnosti pro ni nejsou dárkem, že hrnce na vaření jsou pro všechny členy rodiny. Já to od ní asi nějak převzala, protože by pro mne třeba hrnec nebyl dárkem a vysavač už vůbec ne. (dostat to od manžel a adresně jen jako dárek pro mě). Takže já taky nikdy nedostávám tyto praktické věci od manžela. Ovšem ale, když jsem chtěla pekárnu, nebo papiňák, pak jsme to od mých rodičů dostali, ne jen já osobně, ale prostě to byl dárek pro naši rodinu.

Naopak mi to od chlapů přijde až hloupé, když manželce koupí třeba nový smeták, nebo talíře. I když třeba některá žena to třeba bere jinak a i takový dárek ocení!

Co si o tom myslíte?

Stránky: [1] 2 3 4 5 nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist