Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Domácnost a bydlení » Stěhování do jiného města?Stěhování do jiného města?
MANKAš
26.10.2012 v 13:49:38

Tak a jsem tu zase s dotazem :-) zajímalo by mě holky jestli byste se dokázaly přestěhovat i do jiného města? Nebo jste tady některá, která tak učinila? Jsme v bytě ve kterém jsme vlastně nespokojení od samého začátku, nejenom kvůli potížím se sousedy. V našem městě jsou domy hodně drahé, ale od nás asi pět kilometrů ve městě mají domy levnější(není tam tolik pracovních příležitostí asi), tak si pořád říkáme, jestli by nám to vadilo…vše nám zatím nahrává pro, protože já zde práci zatím nemám, manžel pracuje každý týden jinde, holky se hlavně těší, že bude domek.

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Stránky: [1] 2 3
Marci55Marci55
2.4.2016 v 7:06:02

ne, nechci se stě+hovat a nemusím

Keltka
19.3.2016 v 20:08:34

Přestěhovala jsem se na vesnici a už bych to znovu nikdy neudělala zlaté město!!

textařka :)

Leni07Leni07
5.1.2016 v 22:06:38

Já jsem se poprvé stěhovala od rodičů do svého (našeho), když se nám narodil syn. Ale přesun proběhl ve stejném městě, tak to zas tolik náročné nebylo. :-) Pak přibyla dcera, ale odešel tatínek, proto jsme se stěhovali do jiného města :-( teď jsem znovu vdanou paní a čeká na mě třetí a – jak pevně doufám – poslední stěhování, bohužel opět do jiného města. :-( Ale co by člověk neudělal pro svou drahou polovičku!! :-)

zbynula
30.11.2015 v 17:27:55

Stěhovali jsme se před šesti lety z města na vesnici. Určitě nelitujeme. Do města to máme 7 km, což je v pohodě. Držím palce, ať vám to dobře dopadne.

Marci55Marci55
30.11.2015 v 15:07:44

Nedokázala,aspon zatím jsem to nemusela řešit

viktorka4589
6.9.2014 v 22:04:26

Já jsem se minulý měsíc přestěhovala do jiného města vzdáleného 50km od mého bydliště, vadí mi jen že tu nikoho neznám a jsem tak strašně sama

MANKAš
1.3.2013 v 9:26:37

Holky, tak jen musím dopsat jak to u nás vypadá s domkem. Naposledy jsem tady psala, že jsme se byli podívat na domek, už jsme i zjišťovali tu hypotéku, no bohužel pan majitel, nám zatajil pár skutečností, které nám zjistil až náš právník…Na domě byla odstřižená komplet elektrika i plyn a to i s elektoměrem a plynoměrem, pro exekuce, byla na nich podaná a na katastru zapsaná žaloba od sousedů, no to nevím jaký mělo důvod…
Chtěli jsme snížit cenu, nebo dát do pořádku tu elektriku s plynoměrem a už s náma přestali komunikovat, tak nás samozřejmě právník od takové koupě odradil.
Tak jsme se byli podívat na několik domků, ale jsou opravdu moc drahé, příští týden se jdeme zeptat na jeden, který je právě v nějakém řízení, protože propadá státu, je v ulici ve které jsem vyrůstala, tak to by se nám moc líbilo, jenže zatím nám nikdo neřekl, jakým způsobem se takové nemovitosti prodávají-jestli výběrovým řízením, nebo jestli to prodají první městu, nebo když budeme zájemci, jestli nám to prodají…
No a včera přišel manžel, že v tom městě, kde jsme se chtěli stěhovat původně, se prodává dům, za 1,5mil, ale jsou nová okna, dveře, podlahy, elektroinstalace…takže náš zásah by nemusel být vlastně žádný, časem koupelna a kuchyň.Tady ten dům naposled byl za stejnou cenu, ovšem kdyby se začal opravovat, tak by zůstaly tak obvodové zdi… No musím se přiznat, myslela jsem, že je to jednodušší, ale teď už jsem moudřejší.

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

bamiskabamiska
7.11.2012 v 20:16:47

mankaš tak to je paráda…držím vše co mám a nemaluj čerta na žed určitě to bude ok :D

MANKAš
7.11.2012 v 14:37:25

Všem vám moc děkuji za vaše rady… domek už je bohužel prodaný, takže hledáme dál, byly jsme se podívat na jeden u nás ve městě, manžel nadšený nejen z ceny, ale i z velkého pozemku. Včera jsme byli ohledně hypotéky, zatím se mi pořád zdá, že to jde nějak lehce, paní nám řekla, protože jsme dlouho klienty, dají nám hypotéku i bez prokazování příjmů(max.700tisíc) dům stojí 750tis. a na modernizaci bychom si vzali až po daňovém přiznání, co už by nebylo za dlouho…ale pořád čekám nějaký háček, tak držte pěsti ať vše jde jak má :-)

…zodpovědnost, štěstí a také potřebnost :-)

Anonym
7.11.2012 v 13:44:50

Mankaš, jestli je to jen 5km, tak bych neváhala. Všichni se těšíte, tak proč to odkládat? :-)
Hodně štěstí.
Nečetla jsem ostatní, tak promiň.
Jovanka

Stránky: [1] 2 3Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist