Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zkušenosti s výrobky a službami » Máte taky plnou peněženku zákaznických karet?Máte taky plnou peněženku zákaznických karet?
PeťkaPeťka
22.10.2012 v 13:58:55

Odešla mi peněženka. Dobře, říkám si, alespoň si napíšu Ježíškovi o novou a zatím si vše přendám do staré, která paradoxně přežila tu nynější. :-)
A začala jsem vytahovat obsah peněženky.

Zarazilo mě, kolik jsem vylovila různých zákaznických karet! Na některé jsem hloupě koukala a nemohla si ani vzpomenout, kdy jsem si nějakou registraci v onom obchodě vytvořila!

Mám tedy 2x kartu do hračkářství – jednu využívám, 4x do sportovních prodejen – nevyužívám, 2x karty do lékárny – nevyužívám, 1x kartu do knihkupectví – využívám a mohla bych pokračovat…

Nechápu, jak se mi tam všechny ty plastové karty vešly!

Také se necháváte registrovat v každém obchodě a máte x různých zákaznických karet, plných výhod? Využíváte je?

A šte vás, když při každém placení, ať jste v potravinách, v hračkách, oděvech, obuvi…se prodavačka dotazuje:
Máte naši zákaznickou kartu?

Stránky: [1] 2
Anonym
8.1.2013 v 13:32:51

Slevové karty? Ano, jen ty, které jsou výhodné pro nás zákazníky a ne samotné zaměstance…..např. Geco, bonusová karta, typická karta pro okrádání lidí, máte našetřeno dost bodíků? A šup prodavačka si je stáhne pro sebe a peníze jí jdou do kapsy….stačí jedno jediné tlačítko na pokladně a vy ani nemrknete okem a body máte pryč….

nuninka
23.10.2012 v 12:25:14

Peťko, jo,jo i do trafiky :-)
Je to GECO bonusová karta a za nákupy sbíráš body.
1 bod = 1 koruna.
Když máš dost bodů můžeš je využít na koupi časopisů atd……
http://www.kartageco.cz

PetraPetra
23.10.2012 v 11:25:00

Tak já nemám žádnou a asi jsem ani nikdy neměla :-) Nakupuju hlavně v Penny (mám je asi 100 m od domu) a jinak jsou tu spíš menší obchůdky. Co nepořídím u nás, to pořídím náhodně podle toho kdy se kam dostanu a hodně přes net. Asi jediný obchod se zákaznickými kartami je Teta drogerie. Tam se mě ale akorát vždycky prodavačka zeptá, jestli tu jejich kartu mám. Možná kdyby mi ji i nabídla, tak bych na to aspoň mrkla. Ale zase tolik mě to neláká, abych se sama pídila, nějak nejsem nakupovací typ :-)

…neustrnout ;-)

Anonym
23.10.2012 v 11:13:36

Zákaznické karty mi peněženku netrhají, ale nějaké mám, ale jen ty, které využívám.
V první řadě do DM drogerie, fakt se tam dá ušetřit dost peněz – využívám ty slevové kuponky, třeba na kosmetiku a apod(vybírám si ale ty s tou 50% slevou, ty menší se mi zdají ne zase tak výhodné). Dobré jsou ty žolíky, při nákupu mlíka pro Kačku, plín,vlhčených ubrousků, ve zdravém koutku nakupuju taky dost věcí apod.je to pak opravdu znát. Chodí mi i pravidelně slevové knížečky pro Kačku, co jsem zažádala před narozením, taky tam jsou dobré výhody.
Pak mám kartičku do Knižního klubu co využívám pravidelně, do Ikey, přítel má na benzínky (nevím konkrétně, ale jezdí autem denně, tak asi něco využívá, nevím, nesleduju to u něj),a pak má nějakou kartičku do OBBI či co, taky využívá na nákupy. No a pak mám do Billy, tam chodím dost často, teďka sbíráme kuponky na plyšáka, co se líbí Domčovi:-)

Ivča

PeťkaPeťka
23.10.2012 v 10:59:22

Nuninko, i do trafiky??

nuninka
23.10.2012 v 8:05:00

Naštěstí mi karty peněženku netrhají :-)
Mám jenom ty co používám- DM, Dračík a lékárna Dr. Maxe
Virenko, dá se opravdu pěkně ušetřit. Slevové knížečky, sleva na nákup nebo na různé výrobky atd….

Baťu jsem měla taky, ale někde jsem jí ztratila. Tak mi mamka sbírá body na čerpací stanici Shell. Jo a zapomněla bych, ještě mám kartu do trafiky co je třeba v kauflandu.

LussyLussy
22.10.2012 v 23:11:47

Virenko,
já bych řekla, že v DM ušetřím měsíčně několik stovek.
U registrace chtějí klasiku-jméno, adresa.
Za každých utracených 20,- máš 1 bod. za určitý počet bodů si můžeš vybrat odměnu. Každé 2 měsíce vydají slevovou knížku za 50 a 150 bodů (odpovídá utracený 1 000,- nebo 3 000,-). V každé je asi 20 produktů zlevněno, v té za 50 bodů jsou věci s 25 % slevou, v té za 150 bodů s 50 % slevou. Navíc v obou je tzv. žolík, poukaz na jakýkoli výrobek s 25 % slevou a navíc v té 150 bodové je poukaz na 10 % slevu na celý nákup. Slevy platí vždy asi 2 měsíce, takže je čas je využít. Občas poštou přijde nějaký leták se slevovýma kuponama, teď v září tam byla sleva 10 % na celý nákup při nákupu nad 300,-.
Ty jednotlivé kuponky moc nevyužívám, ale ty žolíky jo. Kupuju ty jejich pleny Babylove, krabice s 2 baleními stojí normálně 349,-,měsíčně kupuju min. 2,takže 25 % sleva je znát. Naučila jsem se tam nakupovat veškerou drogerii+pro Máru všechno ve zdravém koutku, takže tak 2x do měsíce tam necháme 1 000,-. Takže za ten nákup dostanu 50 bodů a vím, že jich mám dost na to,abych si příště vyzvedla tu slevovou knížku a měla zase levnější plíny.

ksanda.1MD
22.10.2012 v 23:09:39

A neštve mě, když se mě ptají, jestli mám jejich kartu – odpověď ne a nebo ano mě nezabije.

ksanda.1MD
22.10.2012 v 23:08:08

Tak já jich mám taky spoustu – většinou je mám ve druhé peněžence než kterou si zrovna beru :-). Používám tesco a s.a.m. Pak mám do orsey, takko, DM, do našich lékáren, asi do třech hračkáren, na dvě benzínky…

MarieBMarieB
22.10.2012 v 22:41:35

Jó tak se přidávám.

2x drogerie- obě využívám (z toho je i DM a využívám jak slevové kuponky, tak třeba za body knihu atp., ale občas jsou ty kuponky o ničem- záleží, co se komu hodí),
Ikea-využívám,
Knižní klub-využívám ;-)
butik u nás ve městě- max.1 za rok,
Nivea karta- nevyužívám,
Popron- využívám, hlavně hračky a knihy,
Rodinný pas- ten jsme snad ještě nevyužili a když jsme chtěli, o víkendu v Zoo sleva neplatila…my ale v týdnu těžko kdy pojedem :-D !!!

No a jinak dalšíh X registrací v e-shopech s hračkami, knihami,T-mobile, banky, fotky,…………

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist