Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Práce, finance, právo » Možnost jednorázové přivýdělku-monitoring v banceMožnost jednorázové přivýdělku-monitoring v bance
LussyLussy
20.10.2012 v 21:58:42

Holky, jsem zaregistrovaná u jedné tazatelské agentury, přišla mi nabídka, kterou bohužel nevyužiju, protože nemám hlídání. Ale je to zajímavý a hlavně s nima mám zkušenost a není to žádný podvod!
Kopíruju tu nejdůležitější část mailu, abyste věděly o co jde, pokud byste měla některá zájem, napište mi do OV váš mail a já vám ho přepošlu.

V termínu od čt 1.11.2012 až st 21.11.2012 (bez víkendů) po celé ČR na několika stovkách poboček bank bude probíhat monitoring klientů.

Projekt je tedy obrovského rozsahu a je potřeba si tuto nabídku důkladně prostudovat. Promyslete si, kolik času jste schopni projektu věnovat. Váš případný zájem o tuto spolupráci, který projevíte, budeme již brát za závazný! Apeluji na Vás a prosím, dále čtěte pozorně.

Jak musí projekt proběhnout?
Na každé pobočce, kterou musíme obsadit, je potřeba, aby 1-2 naši externisté po celou otevírací dobu pobočky sledovali a zapisovali do záznamových archů klienty dané pobočky. Budete tedy čárkovat do papíru počty osob dle jejich pohybu na pobočce banky. Otevírací doba je standardně začátek 8:00 nebo 9:00 – 12:30, 1 hodinu pauza,13:30-17:00. V některých případech se ale liší dle jednotlivých poboček a může být i bez hodinové polední pauzy.

Tento monitoring musí pokrýt kompletní otevírací dobu pobočky od pondělí do pátku (ve všechny pracovní dny v týdnu – týdně je to buď 35 nebo 40hodin – podle pobočky), ALE není podmínkou toto zvládnout v jednom pracovním týdnu. Např. je možné jít v jeden týden na pobočku pondělí, středu a pátek a další týden úterý, čtvrtek atpod. Kombinace mohou být různé! Nikdy se ale nesmí stát, že na 1 pobočku půjdeme monitorovat ve stejný pracovní den a ve stejný čas 2x v různých týdnech. Např. není možné v době 3 týdnů terénu navštívit stejnou pobočku 2x v úterý od 14 do 17.

Pro všechny pobočky platí podmínka, že první den monitoringu musí proběhnout od 1. do 7.11.2012 (tedy v prvních 5 pracovních dnech terénu)!!!

Na monitorování máme celkem 3 pracovní týdny!!! Jedna osoba tedy může zvládnout pokrýt až 3 pobočky.
Směny na pobočkách není možné rozdělit na půldny – tedy je nutností, v případě Vašeho zájmu, mít časové možnosti minimálně na 1celou otevírací dobu prodejny v 1dni. Na externisty s vetší možností spolupráce čekají velmi zajímavé BONUSY. Budeme preferovat externisty, kteří budou mít volné časové možnosti na co nejvíce dní od 1. do 21.11. (bez víkendů).

Pozorování bude probíhat na půdě klienta, budete mít tedy k monitoringu povolení a můžete si na pobočce uložit věci, případně dojít na toaletu. Budete v teple.

Co vše je potřeba v rámci monitoringu udělat?

Celý tento projekt jsme rozdělili do 5 fází sběru dat (monitoringu na pobočkách):

1. fáze – projevení Vašeho zájmu o spolupráci – v případě, že máte zájem o spolupráci na tomto projektu, prosím Vás, abyste vyplnili a zaslali zpět na můj email formulář, který je přílohou tohoto emailu.
Do formuláře je nutné vypsat: jméno a příjmení, telefon, email, bydliště, další částí formuláře je Vaše ochota se přizpůsobit tzn. jezdit automobilem, vlakem, autobusem či se na nějakou dobu přestěhovat a přespat v jiném městě (vše za předpokladu, že Vám náklady s tímto spojeným budou proplaceny). Další informací jsou Vaše časové možnosti. Poslední částí formuláře v excelu je Vaše možnost působení v krajích a krajských městech. Bližší informace naleznete přímo v excelu.

2. fáze – potvrzení spolupráce pro Vás – v této fázi Vás moc prosíme o trpělivost – projekt je velkého charakteru a tedy nebude vůbec jednoduché ho vyhodnotit. Mohu Vám slíbit, že uděláme maximum proto, zaslat Vám potvrzení spolupráce a přidělené dny a pobočky co nejdříve. Uvědomujeme si, že si budete na tuto dobu rezervovat Váš čas.V případě nutnosti nás můžete kontaktovat a my Vás sdělíme zda spíše ano či nikoli. NEJPOZDĚJI VÁM VŠAK POTVRZENÍ ZAŠLEME V PONDĚLÍ 29.10.2012 DO 20:00. Buďte prosím připraveni, že Vám potvrzení přijde emailem, ve kterém Vám budou již PŘIDĚLENA MÍSTA(pobočky bank) A DNY monitoringu (pondělí – pátek!!! Nikoli konkrétní data – ta již bude na Vás si v aplikaci vyplnit!). Součástí emailu s potvrzením spolupráce budou také přístupové údaje pro Vás do internetové aplikace, ze které se bude celý projekt řídit. Vy v této aplikaci na internetu naleznete materiály, pokyny k projektu a také do ní budete zapisovat výsledná data, tedy Vámi napočítané zákazníky (počty z monitoringu).

3. fáze – školení do projektu – či případné obecné proškolení nováčků – proběhne v úterý 30.10. nebo středu 31.10. – netýká se již dlouhodobě spolupracujícíh externistů – těm pouze zavoláme a ujasníme si s nimi kritická místa projektu.

4.fáze – samotný terén monitoringu a následné zaznamenání sčítacích archů do aplikace (je tedy nutný přístup na internet)

5.fáze – po skončení projektu bude nutné, abyste nám poslali své podklady k vyúčtování – tzn. počet hodin monitoringu, km na cestách, čas na cestách s jízdenkami atd. TYTO PODKLADY BUDE NUTNÉ ZASLAT NEJPOZDĚJI DO STŘEDY 28.11.2012, proto aby Vám Vaše odměna mohla být vyplacena do Vánoc!!!

ODMĚNA
- Odměna za hodinu monitoringu je 80 Kč hrubého (do tohoto času se nezapočítává polední pauza pobočky, během které nesčítáte),
- dále je Vám proplaceno 100 Kč za nastudování materiálů.
BONUSY:

- Pokud se zúčastníte monitorování celé jedné pobočky tzn. 1pobočka ve všech 5 pracovních dnů po její otevírací dobu (buď 35 nebo 40hodin práce), je pro Vás připraven bonus 300 Kč! Odměna na hodinu je potom cca 85Kč hrubého.
- V případě obstarání 2 poboček dostanete bonus 600 Kč! Odměna na hodinu je potom cca 90Kč hrubého.
- V případě intenzivní spolupráce tedy obstarání 3 poboček bonus 1200 Kč! Odměna na hodinu je potom cca 100Kč hrubého.

Dále se v rámci tohoto projektu bude proplácet:
CESTOVNÉ

- cestovní výkaz při cestě automobilem, a to 5Kč čistého za km
- v případě, že nepojedete autem – proplácíme 60Kč hrubého za čas strávený na cestě + jízdné v čistém na základě doložení originální jízdenky
případné ubytování v jiném městě

- to se bude proplácet pouze v případě, že externista bude na projektu pracovat intenzivně (minimálně zvládne 1 celou pobočku)

- rozpočet na 1den je stanoven na maximální částku 300Kč čistého. Tato částka bude vyplacena na základě originálního dokladu o ubytování. Ubytování si externista bude zajišťovat sám!!!

Stránky: [1]
LienLien
20.10.2012 v 22:14:08

Lussy, taky mi to přišlo, ale taky nemůžu, malá je ještě moc malá :-(

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist