Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Zdraví, nemoci, léčení » EEG v Praze na KDDM - navedete??EEG v Praze na KDDM - navedete??
bamiskabamiska
7.10.2012 v 13:51:48

Holky vf pátek mám s malým jet do Prahy na EEG(Ke karlovu 2,Praha2) víc nevím….rozhodli jsme se pokud bude trochu dobré počasí, že by jsme vyrazili vlakem, malej by byl nadšený a pak vím zhruba kam jít, kolem muzea stále dál a tam už narazím na nemocnici…..
Víte někdo přesně kde to vyhledat v areálu a nebloudit? Nebo lepší trasu a ušetřit nohy?

Stránky: [1]
JanaKJanaK
8.10.2012 v 9:37:04

Pokud já vím, tak kolem “Karláku“ je těch nemocnic vícero, dokonce stomatologie a hematologie zasahá až na to Karlovo náměstí, takže podle mě je rychlejší metrem na “Karlák“ a pak přes náměstí nahoru k nemocnici, než pěšky z Muzea kolem I.P.Pavlova a asi hodinu čuchat tam ty auta.
Pak teda záleží která z budov to je, já tam chodila taky, jenže už je to dýl a nepamatuju si přesně tu budovu, proto píši, že lepší je zavolat rovnou do ordinace, ono je toho tu moc a lehko se dá zabloudit.

Anonym
8.10.2012 v 7:58:08

Ještě oprava odkazu: http://kddl.lf1.cuni.cz/spojeni/metroc.html

Anonym
8.10.2012 v 7:57:21

Dobrý den, dovolím si reagovat na nepřesnost. Bamiska hledá cestu na kliniku Ke Karlovu, nikoliv do nemocnice na Karlově náměstí. Ke Karlovu se opravdu dá dojít pěšky od Muzea, ale je to kus cesty navíc kolem rušné silnice. Jiné způsoby (metro, autobus)jsou popsány přímo na stránkách kliniky http://forum.xda-developers.com/external.php?type=RSS2. Přeji, ať vyšetření dopadne dobře a ať moc nebloudíte. Hezký den. Petra

JanaKJanaK
7.10.2012 v 23:32:24

Bami, když budeš přesněji vědět, kde a v kolik máte být, písni a můžu s nějakou tou přípravou cesty pomoct, noo a kdybyste nespěchali, tak se můžem třeba někde potkat na kafi :-D

bamiskabamiska
7.10.2012 v 23:24:03

jani moc děkuju…já a Praha…maximálně orloj a i k tomu budu bloudit :D
popis je podrobný..opíšu a prodiskutujem s manžou jak se do toho pustíme :D

JanaKJanaK
7.10.2012 v 23:14:54

Ahojky Bami,
doporučuji vlakem na Masaryčku (pokud vám to jede na Hlavák, tak radši “Céčkem“ na Florenc a přestoupit) hned u nádraží je zastávka metra, dojet metrem na Karlovo náměstí a pak už jen ho přejít a najít ty správný dveře, nemocnice je po pravé straně náměstí (když koukáš směrem od Vltavy). Jestli si to dobře pamatuju, tak neurologie je tuším v ulici Kateřinská, pokud máš k nim telefon, tak raději cvrnkni a nech se navést. Chodit pěšky od Hlaváku k nemocnici nedoporučuju, je to kapku daleko i pro dospěláka, natož pro dítě. Jo a kdybyste chtěli jet tramvají, tak na Karlák taky určitě nějaká pojede – z Masaryčky 3 nebo 24, ale radši se podívej.

Paní doktorka tam byla příjemná, milá a uměla si povídat s dětmi, akorát už je to pár let, co jsme tam s Vašíkem chodili. Toho vyšetření se neboj, jediné, co děcka moc nemusej, je nasazování čepice a gelování spojů.
Budu držet palce, škoda, že nebudu v práci, páč shodou okolností se mi firma přestěhovala kousek od nemocnice ;-)

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • děti, komunikace, výchova dětí, výchova dítěte, výchova, rodiče, dětství, rodičovství

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist