Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Vztahy + ženské otázky ;-) » Hodně silná menstruace



Hodně silná menstruace
Anonym
7.10.2012 v 10:35:57

Dobrý den.Před rokem jsem musela vysadit HA z důvodu migrén a teďka mi dali před měsícem novou HA.Asi týden potom co jsem je začala brát,tak jsem dostala menstruaci a mám ji už přes 14 dní.Před několika dny se mi to zeslabilo(Jako kdyby mě to mělo zkončit),ale druhý den jsem to měla strašně silný.Včera jsem si vzala na noc opravdu velký tampon,abych vydržela do rána,ale bohužel i tak jsem protekla.Vůbec nevím,co mám dělat.U těch prášků je napsáno,že to takhle můžu mít první 3 měsíce,ale mě se zdá,že to mám opravdu HODNĚ.Mám i bolesti břicha a jsem unavená.Nemám radši zajít k doktorovi?Děkuji moc za odpověď.Hezký den:)

Stránky: [1]
ludlinkaludlinka
8.10.2012 v 9:55:33

také mám kvůli migréně jednosložkovou HA Azalia, buď při ní nejsou vůbec měsíčky, nebo bych měla jen špinit, ale jednou za čas mám menstruaci tak silnou, že ze mě jdou šílený klky krve, když jsem na to upozornila gynekologa, řekl, že se to u této HA může stávat, jednou jsem si musela zajít i na injekci na ukončení krvácení, protože nebralo konce, prostě to jsou ty pitomý vedlejší účinky

PadméPadmé
7.10.2012 v 18:38:11

Tak já za sebe: měsíčky 14 dnů (po sobě jdoucích) jsem ještě doposud neměla a kdyby se mi to stalo, šupajdila bych k doktorce – pro jistotu. Když doktorka koukne, udělá ultrazvuk, vyslechne trable, ona nejlépe posoudí, co se děje a je-li to v přijatelné “normě“.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

Anonym
7.10.2012 v 18:33:27

Ne nic takového mi doktor neříkal.Řekla mi akorát to,že během braní této HA můžu špinit.A místo toho to mám hodně silné.Určitě to mám z toho,že si tělo zvyká,ale zdá se mi,že to mám už hodně dlouho a hdně a myslím si,že to ještě tak týden budu mít://

bamiskabamiska
7.10.2012 v 12:39:04

lékař na tohle neupozornil, že se může něco podobného přihodit? možná bych mu alespon zavolala a informovala se, to pobolívání a vše kolem můžou být podle mě účinky díky novým práškům než si na ně zvykne tělo…je fakt že silnější krvácení mě u HA překvapuje, většinou se nekrvácí…

pro klid bych jistě informovala lékaře a nebo volila možnost jiné antikoncepce, záleží na věku….

osobně jsem vyzkoušela prášky, danu několikrát a nevyhovovalo mi to….a spokojená jsem ted po třech dětech s podvázanými vaječníky, kdy menstruuji bez bolestí, krátce….

Stránky: [1]



Co nového na VD?

  • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
  • Nové diskuze za posledních 7 dní
  • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
  • KLUBko - uživatelský účet



    Zaregistrovat se
    Zapomněl/a jsem heslo

    Přečtěte si nové komentáře

    Nepřehlédněte

    Náš tip

  • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
  • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

  • výchova, děti, rodiče, maminka

    © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist