Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Rodinná (i jiná) témata » Co se jinam nevešlo » Šaty hodí se na svatbu?Šaty hodí se na svatbu?
Anonym
10.9.2012 v 22:33:19

Potřebuji poradit hodí se tyto šaty na svatbu?Myslím jako host.Jsou černé lesklé tak nevím.Svatba bude narychlo přes den ne až do večera jen taková rychlosvatba.Později ty fotky vymažu.

Stránky: [1] 2
Anonym
11.9.2012 v 13:50:02

Tak jsem je smazala na těch stránkách kde byly a stejně tu jsou nevadí ,hlavně že nejsou tam kde jsem je nechtěla.Časem tato diskuse zapadne dál.Díky moc za názory.

Anonym
11.9.2012 v 13:12:34

Taky ani nikde nechodíme, takže je stejně budu nosit jen zas na ty vánoce nebo pro nás slavnostnější dny .-)Popravdě právě se proto ptám jestli se někde vůbec hodí za mě moc právě taky ne.

Už jsem našla sukni a mám pěknou halenku nebo spíš top se v tom nevyznám a bude vyřešeno.Kostýmek co jsem měla jiné sestře na svatbu sice obléknu,ale sukně přes stehna to je trochu naknap.

LienLien
11.9.2012 v 11:48:38

mně při pohledu na ně napadlo, že je manžel koupil pro VÁS DVA, proto taky píšu, že nejsou vhodné na svatbu, zrovna tak bych je nenosila do nějaké společnosti, prostě bych si je vzala třeba na dovolenou s manželem na romantickou večeři ve dvou apod.

Anonym
11.9.2012 v 11:34:29

Právě že mě v těch šatech ještě nikdo neviděl.Vzala jsem si je jen o vánocích.Proto tam je vidět kousek stromečku.Jinak jsem je ještě nikde neměla.Koupil mi je kdysi manžel a nebyla zatím příležitost si je někde vzít.

Na jakou příležitost se teda spíš hodí?
Někde na večírek,narozeniny…

Buď se podívám po jiných nebo půjdu halence a k tomu kalhoty.

Anonym
11.9.2012 v 11:12:18

Dala bych především na radu, doporučení nebo reakci svých nejbližších, než takhle. Jednak tě v šatech určitě viděly delší dobu, živě a taky ví, jak se šaty chovají při pohybu, sedu… A celkově tě znají lépe a vědí, jak v nich působíš velkově. A neopomenutelný je také účes, nalíčení, šperky… To dodá zase jiný šmrnc celku.

Anonym
11.9.2012 v 10:43:59

Pro svatebčany se nehodí, aby byli ve světlém a bílém oblečení. Právě proto, že nevěsta bývá zpravidla v bílém, tak aby ona vynikla ten den a večer. Nikoli aby splývala s ostatními hosty. Proto na svatby se hodí barevné oblečení – černé, modré, červené fialové… Kontrast! Ale bílá, krémová… má být jen nevěsta. Když se podívám na fotku s nevěstou, tak nebýt okázalých šatů, kdyby měla střídměnjší, tak v podstatě neurčíš nevěstu jednoznačně, a taky nikdo předem neví, jaký styl nevěsty bude.
A osobně si myslím, že ty černé šaty nejsou špatné. Mě se líbí. Není to nudná délka pod kolena, ale akorát a lesk taky nevidím problém. Jdeš na zábavu, ne na pohřeb!
Ale důležité taky je to, jak se v nich cítíš sama. Ne, zda se hodí k akci, ale jak se hodí k tobě. Dle postavy na fotce si to můžeš určitě dovolit ;-) *

Anonym
11.9.2012 v 10:02:58

Bamisko přesně si to vystihla.No smažu to už jsem naprosto ujištěna že tyto ne.Jsou kupované v bonprixu .

No smazat to potřebuji protože tu fotku mám uloženou na netu kde ji moc nechci mít.Nevěděla jsem kam ji rychle dát.Tak to večer smažu,teď si přijde sestra pro druhou část šatů nějak jsem popletla korzety a ty druhé ji taky padnou .Neboli korzet za chvíli si přijde pro sukni.Takže díky všem za názor :-)

bamiskabamiska
11.9.2012 v 9:38:33

prvně není potřeba nic mazat jen to tu nech :D

proti barvě bych asi ani nic neměla, ale ten lesk se mi moc nelíbí, jsou dost výrazné a nepřijde mi až tak elegantní,spíš trochu lacinější(nevím jak to napsat nemyslím to prosím jako urážku) možná ta fotka až moc zkresluje i leskem fotáku který to umocnuje…

jinak at se svatba zadaří i přes rychlost a nemožnost větších příprav…ale ono je to možná tak nejlepší takovéhle akce narychlo jsou pak super…

dej vědět jak jsi se rozhodla a v čem jsi šla

nuninka
11.9.2012 v 9:34:36

Volila bych raději jiné :-)

ludlinkaludlinka
11.9.2012 v 8:57:42

já měla na svatbě brášky také černé šaty s perličkama, ale byli o něco delší, myslím, že v nich klidně můžeš jít

Stránky: [1] 2Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist