Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Další retro příspěvekDalší retro příspěvek
Anonym
14.7.2012 v 11:10:09

Ahoj všem,
taky už je to dávno co jsem tu fungovala a od té doby se toho moc nezměnilo. Stále svobodná, bez dětí… Zůstala jsem po tátově smrti s mámou a snažím se dát trochu dohromady dům aby se v něm dalo aspoň trochu žít, snažím se cestovat hlavně po republice a vyrážet mezi lidi.
V práci je to hodně náročné, máme příliš mnoho dětí a po právě skončeném školním roce se cítím naprosto vyčerpaná. Bohužel se díky počtům dětí celá práce naprosto degraduje, zdaleka není šance stihnout všechno co dřív, z náročnějších projektů se staly základní a jednoduché aby se u činností stihly děti aspoň vystřídat, není čas se jim věnovat tak jak bych chtěla a jak by si zasloužily. Mnozí rodiče to podporují pozdními příchody. Navíc se mi sešlo pár “osobností“ které samy o sobě vydají za několik jiných dětí a snaha o jejich začlenění opět ubírá mnoho už tak vzácného času.
Do toho jsme řešili zoufalý zápis kdy jsme ze 70ti přihlášených brali 23, nekonečná zbytečná odvolání, malování na poslední chvíli, šílená akce úřadu – výměna oken kdy jsme trávili v práci i víkendy pomalu 15hodin denně aby jsme dodrželi šibeniční termín který nám úřad nekompromisně stanovil, personální záležitosti, takže nám místy chyběly i tři síly, což znamenalo spoustu přesčasů a totální syndrom vyhoření.
Takže jsem včera byla pro letošní školní rok naposledy v práci, teď se budu snažit si vyčistit hlavu, hodně spát a nic neřešit a doufat že příští rok bude klidnější a celkově míň hektičtější aby to zase byla práce, která všem něco přináší a ne jen zoufalý boj s časem…

Chmjorka

Stránky: [1]
PadméPadmé
23.12.2012 v 21:05:33

Chmjorko, taktéž Tobě klidné a pohodové Vánoce a do nového roku vše dobré, zejména pevné zdraví a hodně hodně štěstí :-).

Jde-li to, zkus starosti pustit z hlavy, užij si volné dny a odpočiň si, ráno si přichrupni, koukni se na nějakou krásnou českou pohádku…. a uvidíš, že dušičce bude líp… :-)

No a po novém roce se do toho opři a začni hledat nové zaměstnání. Trávíme v práci hodně času, tak je na místě, aby Tě práce bavila a uspokojovala. Přeji Ti, ať najdeš to, co by sis přála :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

PeťkaPeťka
23.12.2012 v 17:04:32

Chmjorko, i Tobě krásné Vánoce a do nového roku tu vysněnou, novou a lepší práci. :-)

Anonym
23.12.2012 v 15:29:56

Tak zase po čase nakukuji – hlavně abych vám všem popřála krásné svátky, hodně štěstí, pohody a radosti v novém roce a co nejméně starostí.

Jinak v práci to dospělo do fáze kdy se snažím si co nejdřív najít něco jiného a odejít, protože mám pocit, že si některé věci opravdu člověk nemá nechat líbit. Takže sepisuji životopis a doufám, že se něco alespoň trochu přijatelného najde.

Holky díky za odezvu, holt život je jak na houpačce, chvíli nahoře, chvíli dole a asi je fakt, že kdyby se to občas nezhouplo dolů, tak by si člověk tolik nevážil chvil kdy si starosti berou dovolenou.

Chmjorka

PeťkaPeťka
14.7.2012 v 12:17:00

Chmjorko, zdravím.
Občas si na tebe vzpomenu, jak si mne utěšovala, že moje malá školku určitě zvládne, když mi tam neustále hodně plakala. A uteklo to jak voda, nyní už má první třídu ve škole za sebou a je z ní skvělá, samostatná holčička. :-)
Koukám, že to je asi všude stejné. I u nás je neustále nedostatek míst ve školce. Je to zoufalé. Naštěstí nás se to už netýká, ale mám pocit, že to je čím dál horší a horší.
Užij si dovolené, relaxuj a zase určitě napiš!

Pavlinkav
14.7.2012 v 11:32:03

Chmjorko, teda máš toho naložíno…
Ráda tě vidím a čtu, i když bych raděj četla něco optimističtějšího ;-)

Vidím, že je to bohužel všude stejné a jak z toho ven, že?

Hlavně teď vypni, užij si dovolenou, snad si vyčistíš hlavu a zas bude líp :-)

Takový “tvůj nástupce“ je tu teď Bamiska, myslím, že jste podobný typ člověka, třeba si kápnete do noty.

…objevovat doteď nepoznané…

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist