Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » Děti » Výchova a péče o děti » Sex a dětiSex a děti
Anonym
10.7.2012 v 12:24:24

Ahoj maminky, chtěla bych prodiskutovat, jak řešíte svoje milování s manželem/partnerem a tím, že máte děti… Dcera 4 roky se večer probudila a přišla za námi do ložnice zrovna ve chvíli, kdy jsme se milovali… Už předtím jsme si o všem povídali, dcera má i dětskou knížku, kde jsme si o všem četli a vše si srozumitelně vysvětlili. Hned vše pochopila, řekla že si krásně hrajeme, pak jsme ji poprosili, ať odejde, šla na chvilku do pokojíčku, ale pak zase přišla a dívala se na nás z různých stran až do konce, pak to okomentovala slovy, že si ještě máme spolu hrát… Přišlo nám to přirozené pokračovat… Jak byste řešili tuhle situaci vy?

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »
Danniella
1.10.2012 v 13:01:55

Tak kdyby nade mnou někdo v téhle situaci stál, tak bych si to určitě zrovna neužila, to je jedna věc.
A předvádět dětem sex naživo, to se mi zdá dost drsné. I když dítě to možná bere jen jako takový trochu průzkum, nezdá se mi zrovna dobré mu dávat najevo, že souložit před publikem je normální, jak už tu někdo psal. Podle mě je to intimní záležitost, kterou by si měli ti dva nechat pro sebe. Nejsem žádná prudérní konzerva, ale nedovedu si to prostě představit.
Když byl syn miminko a spal s námi v posteli, užívali jsme si s manželem mimo ložnici. A vůbec to nebylo špatný. :-)

HanzliciHanzlici
29.9.2012 v 20:04:34

Teda musím se přidat k tomu “ne“ táboru. Nejde tak ani o ten stud, jako o to “mravní ohrožení“, když použiju výrazy, které tu už padly. Taky mě to docela šoklo, to co se tu popisuje. Jako osobní zkušenost nemám, ale pamatuji se, že ségra jako malá přistihla při akci. Dost to obrečela, že prej mamince ubližuje. Nevím teda jak byla informovaná a kolik jí bylo, ale i tak… Přijde mi to krajně nemístné pokračovat s takovým publikem.

PeťkaPeťka
11.7.2012 v 23:00:25

Samozřejmě, že to je jedno, jak to kdo nazve. Je to jen slovní hříčka. Sex, nebo milování nebo … je pudová záležitost, někdo má větší touhu, někdo menší.
Radka to napsala opravdu výstižně. :-)

marika81
11.7.2012 v 22:42:50

Radko a já se tak bála to sem napsat, že musím přivírat okna v ložnici / i když bych je nemusela přivírat, jsem trochu excibionista/ a rozdat si to normálně na všech místech a to v takovém zápalu, že lítají chlupy z koberce nebo třísky ze stolu…………..je mi jedno, jak to kdo nazývá, vždy je to jedno a vždy je u toho můj manžel…………takže nyní s tebou souhlasím naprosto ve vším a podruhé jsi mě utvrdila, že nejsi jen kámen, ale taky lidská bytost :D

Anonym
11.7.2012 v 21:58:41

a ještě k tomu kdy a kde,byla nejlepší doba,když jsme oba směnovali a děti byli ve škole a ve školce.není nad to,strávit dopoledne v posteli bez zábran,že nás děti uslyší :-)

Anonym
11.7.2012 v 21:55:16

no ale já myslím,že i tohle k dětem patří ač se z každého sexu děti nestanou :-)) jak mluvíte o těch začátcích,úplně jsem si vzpoměla na dobu,kdy jsme s manželem spolu jen chodili a protože nás dělilo přes 100 km,tak první večery po shledání byli někdy bouřlivé a mě ráno bylo divně podívat se na budoucí tchýni,jesli něco slyšela nebo ne :-))pak když nebyli rodiče doma jsme to ,,testovali“ jestli to možné je nebo ne :-))
Zuzina

MatildaMatilda
11.7.2012 v 21:51:02

Naprostý souhlas s radkou… :-)
V noci už se mi nechtělo psát komentář na názor Lien, co je milování a v čem je rozdíl…

Podle mě s mou milovanou protistranou je to vždycky jedno a to samé, a záleží jen na situaci, ve které se člověk zrovna nachází…

Takže každému je jasné, že v noci venku pod jabloní se sousedy za plotem to asi nebude tak divoké jako když jsme úplně sami doma v obýváku před roztopeným krbem :-)

Ale pořád je to jedno a to samé. A k tomu názoru, že většina manželství to má tak, že chce jen jeden a ten druhý se podvolí, a proto už to není milování… to mi zůstává rozum stát. Vždyť celý vztah je o kompromisu. Jestli se mi chce jít večer na procházku a mužíčkovi ne, stejně se zvedne a udělá to pro mě. A pak když večer padnu únavou do postele a dívám se, na hodinách je třeba už půlnoc, ale vím, že se na mě těšil a čeká na mě už víc než půl hodiny, než všechno dodělám, tak tu únavu překonám, protože vím, že si to stejně pokaždé dokonale užiju a pak jsem nádherně uvolněná… :-) Ale tak, jak to napsala Lien, to postrádá veškerou lásku a romantiku.
Například moje kamarádka má s manželem domluvené pátky. To jí děti odjíždí k exmanželovi nebo k babičkám a rodiče mají celý večer jen pro sebe. A ona od rána dostává od manžílka pikantní smsky o tom, jak se na ni manžílek těší. Většinou na to vlítnou hned po návratu z práce a pak večer při vínečku znovu… :-) No není to nádhera??? :-) Po 15 letech manželství?

Tak jo, díky za tohle téma :-) Je fajn si takhle odpočinout od témat o kojení a druhů plínek… :-)

keenspeedkeenspeed
11.7.2012 v 21:23:33

Zrovna nedávno jsem si říkala, jaký je tohle spořádaný web :-) a teď tohle. Díky za to.
Jinak souhlasím s vysvětlením radky.

MarieBMarieB
11.7.2012 v 20:15:54

S tím vysvětlením šu… souhlasím s Radkou2 a vždy během dne, když přijdu na VD se jen usměji, jaké téma má nejaktuálnější komentář :-).

radka2
11.7.2012 v 20:04:21

no však ono je to milování vždycky, jen je podle mě rozdíl to něžný (děti v dosahu, začátky s nesmělou ženou…), to trochu živější (zábrany před dětmi v posteli nebo za dveřma nebo nedejbože tchýně vedle v pokoji) a potom to absolutně bez zábran, a to klidně nazvu šuk… i když to bude s člověkem s kterým se milujem nebo právě proto:-))a bude to to pravý, krásný, a nezapomenutelný. i když na to nebudou koukat děti, nebo právě proto…??

Stránky: [1] 2 3 4 5 ... nejstarší »Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist