Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Zprávy » Co vše se přihodilo za poslední půl rokCo vše se přihodilo za poslední půl rok
danasidanasi
9.7.2012 v 21:46:49

Ahoj všem,
Znají mne holky jak z VD tak z MD – tam jsem, ale nebyla tak často jako tady.

Jak psala Jovanka, TaHad, Padmé, nuninka atd. (nebudu jmenovat všechny, jistě bych na spoustu zapomněla a to nechci) patřím již asi také do staré gardy.

Že jsme se přestěhovali do domečku na podzim, jste jistě zaregistrovali, neb jsem o tom psala.

V únoru po pracovní vytížení se mi podařilo osobně vyhořet. Prostě normálně jsem byla v práci, po poradě my najednou začala hučet v hlavě a pak jsem se již 2 hodiny nekontrolovatelně klepala, ač jsem se to snažila zastavit sebevíc. Pomohli až v nemocnici a kapačky. Týden jsem prospala a děkuji své sedmnáctileté dceři, že úspěšně veda domácnost a starala se o mladší sestřičku a o zvířectvo.

V březnu přesně půl roku od nastěhování se nám podařilo vyhořet. Všichni zdrávy. To je první. Neb manžel a nejmladší spali v té době doma. Jak se to stalo? Vzplanul kávovar (ani ne půl roku starý), který stál pod plynovým kotlem. Ten začal také hořet. Kuchyň, obývák, špajz, WC, chodba- menší má jen 26m, vše zničeno. Očouzeno bylo jinak vše. Zázrakem zůstal pokoj puberťačky ušetřen.
Když jsem ji volala, dělala jsem si srandu. Vždy jsi chtěla v domě bazén, víš jak pěkný je právě ve sklepě. Nebudu opakovat její slova, ale něco ve smyslu, že právo na úlety má ona a ne její stařičká matka. Celá vyklapaná dojela ze školy, skousla situaci, chvilku slzela a pak v duchu rodinném, šla plavat do sklepa. Prostě z každé situace uděláme srandu. Hasiči nás chválili, neb máme čistou půdu, pěkně volno kolem komína a snadno větratelnou. Jen do sklepa museli s potápěčkou výstrojí, aby zastavili vodu, která v kuchyni stříkla od propáleného potrubí.
Manžel zůstal, jako správný kameňák doma jen 24 hodin a alou do světa. Neb dispečer vyhoření neuznává jako vážný problém v překážce v práci. Tak jsme vše zvládli s holkou za pomoci sousedů a mého bratra. Hlavně vyčíslit, vyvětrat, vymalovat, aby mohl být instalován nový kotel a my měli teplo a vodu. Tímto chci poděkovat jmenovitě: pan Vavřín Zdeněk, že byl nápomocen a k ruce a ujal se role chybějícího manžela, neb zařídil všechny revize a v rekordním čase i nový kotel. A všechny varovat před: Geryk Pavel – podlahářské centrum. Oba působícím v NJ. Díky němu se zastavily všechny práce a modlím se, abychom alespoň do prvních mrazů byli hotovy.

Děkuji všem, které dočetli, až jsem. Ještě jsem dlužna poslední novinku. Takže doufám, že vše bude v pohodě. Neb po požáru jsem nemyslela na uhořelé věci a léky. To byla, až poslední starost. Než jsem vše oběhala, objevily se dvě čárky. Neb jsem stará, musím ještě počkat na jedno vyšetření od specialisty. Ten by ještě mohl ze zdravotních důvodů doporučit ukončení. Tak až po tomto vyšetření přidám případný metřík.

…být neskonale šťastný

Stránky: [1] 2 3 4
danasidanasi
10.9.2012 v 13:22:15

Hani, díky za reakci.
Já zase zírám, že jsi mě objevila až nyní. Ale asi jsi tady nějak jako já. Občas.

…být neskonale šťastný

Anonym
8.9.2012 v 21:54:03

Teda Dani já zírám :-)
Horor kolem požáru/ teda smekám jak jste to zvládli/ a nakonec taková nádherná zpráva :-D.
Tak přeju,aby si byla v pohodě a vše vycházelo jak má.
Ve fofru nepřihlášená HANINA25

danasidanasi
8.9.2012 v 18:09:01

Padmé, díky. No jistota, že to bude miminko, je jasné. A díky za typy připíši je na seznam. Doma se hodně dohadujeme. Manžel vybral jméno pro holku a nějak neuspěl, neb ani jedné z nás se nelíbí. Možná ještě Eliška, ta mu chce udělat radost, tak nějak nejistě souhlasí.

Petro, přemýšlela jsem o prozrazení něco na miminko. Stačí ti den početí? Tak byla to neděle 29.4. Lékaři se smějí, že jsem asi jediná, která to ví přesně. Ale když je chlap kamioňák, tak víš, kdy jsi ho měla doma. Většinou je doma 45 hodin a to se dobře pamatuje. Pak zase není doma 3 týdny atd.

…být neskonale šťastný

PadméPadmé
7.9.2012 v 16:58:08

Jéé, Danásku, to je dobrý :-).
Máme dávat typ – to jako jestli to bude “beruška“ nebo “brouček“? :-)
No… já si myslím… že je to úúúúplně jedno! :-)
Ať tak nebo tak, stejně to bude miminko k zulíbání :-).

A jména… mně se líbí tolik jmen… tak když to bude holčička, tak mně se líbí: Anička, Štěpánka, Terezka.
A když to bude klouček – tak se mi líbí: Honzík a Vojtíšek.

A Ty už máš nějaká jména “připravená“?

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

danasidanasi
6.9.2012 v 18:13:51

Děkuji za reakce.

Petro, ještě zbývá týden do 100% jistoty o pohlaví. Co kdybyste zkusili nahodit typ. A můžete klidně přihodit i jméno, přiznám se, že doma tápeme. Čtvrté dítě je čtvrté dítě. Dále nevíme, zda se držet našeho A, E, I, O, U, nebo zabrousit jinam.

…být neskonale šťastný

PetraPetra
6.9.2012 v 14:04:40

danasi, gratuluju k dobrým zprávám! prozradíš už o mimi něco víc? ;-)

…neustrnout ;-)

PadméPadmé
6.9.2012 v 13:48:01

Ahoj Danasi, díky za zprávičku, to je dobře, moc dobře, že je MUDr. spokojený a že je všechno tak, jak má být :-). Tak se pěkně opatruj a až budeš mít chvíli chuť a čas, zase písni – jak Ti je a jak se “kulatíš“ :-).

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
6.9.2012 v 10:06:06

no tak to je paráda a jen tak hezky dál opatruj se.

nuninka
5.9.2012 v 18:34:13

Danasi, tak to je super zpráva :-)
Držím pěsti aby i nadále bylo vše ok :-)

danasidanasi
5.9.2012 v 17:19:43

Ahoj všichni,
tak nějak jsem slíbila, že napíšu výsledky vyšetření. Mudr. byl spokojen vše je v normálu a není třeba další vyšetření. Doufám, že je to odborník na svém místě a že jeho 94% a negativní znamená vše OK.

…být neskonale šťastný

Stránky: [1] 2 3 4Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist