Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz        Partner:    Pro Alergiky 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » TAM-TAM » Starosti » trestní oznámení, kluka napadlitrestní oznámení, kluka napadli
bamiskabamiska
17.4.2012 v 13:56:07

Holčičky tak za váma utíkám povědít co se nám dopo stalo. Volal mi kluk v 9 hodin, že ho dva kluci(né z jejich školy) ráno napadli, chtěli po nich cigára, prošacovávali je a Vašíkovi dali pěstí. O zub se mu roztrhla vnitření strana tváře na dvou místech. Má monokl a víc se zaplať Pán bůh nestalo.
Prvně dostal sprďáka jak to,že mi to nevolal hned a at dojde za učitelkou(maj výbornou) a ta at mi dá vědět, jak to vypadá a že si pro něj dojedu.
Jeli jsme k doktorce na šití to nebylo, za tu dobu se to zacelilo. Jenže já jsem zjistila, že to není prvně, že asi před měsícem ho prej napadli také,sebrali krabičku cigaret a zastrašovali pepřákem. Tentokrát ho prošacovali protože neměl ….
Nebyl u toho sám, ostatní dva kluky prý také už o něco občas obrali….
Tak jsem na policii podala trestní oznámení… jednak aby kluci věděli, že tohle nesmí nikomu procházet a že za ně budu šlapat a maj u mě podporu ve všem…
Nechtěli nic říkat, protože se bojí jednak co doma a jednak aby si na ně někde nepočkali…jsem z toho smutná a docela mám strach aby opravdu se jim to nějak zpátky nevrátilo, ale nechci aby si z nich někdo dělal dojné krávy a dostávali po hubě co by se mohlo stát příště….ale musím přiznat i že si nejsem až ted 100% jistá jestli jsme udělali správně….
Byli jsme i u zubače a pusa snad tedy zuby jsou ok, v lékárně jsem vyplázla 200 za dezinfekce na ošetření …

Je mi s mutno z toho že člověk musí tímhle procházet a at jsme probírali možné nemožné situace tak si nějak neporadil …kvůli psovi posledně volá na záchranu městskou policii a teď si nechá ubližovat a prvně ani nenešel odvahu něco říct….a i ted mu nejvíc vadilo aby kluci neměli problém….

Překvapilo mě že jednali s ním a né se mnou na policii, když jsem mluvila co s těma klukama tak prej pokud je jim 25 tak budu jen amluvit s nima rodiče nepotřebujou, no to mi přijde naprosto šílené, tak jsem jedné mamině co se známe volala co se semlelo ta v poho no a zbylým dvoum jsem poprosila učitelku aby dala vědět, že možná po telefonu(brali si na kluky) s nima budou mluvit….

Omlouvám se za zmatené psaní, ale nějak mi to brnká v hlavě…jdu něco uvařit, teď jsme dojeli…

Stránky: [1] 2 3 4 5
PadméPadmé
15.5.2012 v 20:35:42

Ahoj Bami, to jsem teda zvědavá, jak to dopadne. Tyhle “informace“ (co píšeš) mě zarážejí a zároveň nemile překvapují… je to “síla“…

Budu držet palečky, ať se to vyřeší!

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

kuchtakuchta
15.5.2012 v 20:27:20

Tady u nás se nic neřeší na všechno se sere.Je to hnus co se tu děje.A že policie a škola jsou lhostejní nic neřeší.Každej se bojíme o svoje děti a chceme je ochránit .

bamiskabamiska
15.5.2012 v 15:30:18

jo z policie přišlo že je to odloženo…že pachatel nezjištěn nebo ted nevím jak přesně to tam je formulované(mám to v kuchyni a nechce se mi tam pro to jet)…no tak jsem volala tomu známému a je to jen papírová formalita přestupek se musí do měsíce nějak vyřídit a pachatel se vyhýbá výslechu ještě se jim to nepodařilo ho vyslechnout :D no a to nevím jak se postupuje nebo co s tom udělají tak jsem docela zvědavá jak to bude pokračovat….hajzlík jeden

PADMÉ i když věděli jméno druhý den, co si ho kluk našel na FB tak se jim ho nepodařilo vyslechnout…a když to přeženu jde o blbinu, pak se nedivím že to tu funguje tak jak to funguje když jse o závažné věci….ale ani oni to určitě nemaj jednoduchý..papírování a postupy…je mi to jasné

PadméPadmé
9.5.2012 v 21:06:49

Bami, to jako znamená, že jsou vyslechnutí svědci události a pachatel doposud nebyl vyslechnut?
Týjo! To teda valím očíčka!
Moc tomu nerozumím… chjooo…

Každopádně přeji hodně trpělivosti a hodně štěstí, ať to nakonec dopadne tak, jak má!

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
9.5.2012 v 13:29:38

tak mi ted přišla sms od toho známého….jsou vyslechnutí svědci, po výslechu pachatele to pošleme na město a přijde vám papír….holky mě švihne, oni pachatele znali druhý den co jsme dodali jméno a stále nebyl vyslechnut….no to je veselé….je to už tři týdny to je rychlost…

kubajzMDkubajzMD
23.4.2012 v 21:46:56

bamiska : Přeji Ti,aby Vám to tak,jak karty říkají vyšlo.

vdaná

bamiskabamiska
23.4.2012 v 20:14:17

TOHLE MI NAPSALA KAMARÁDKA CO VYKLÁDÁ KARTY – chtěla jsem vědět, jak to bude v budoucnu jestli bude mít Vašík klid

Vašek je v tom opravdu nevinně. Problém to sice je, ale už ho nic takovýho nečeká. Tím to je odbyto. Má tam velkou komunikaci, tak se to asi bude hodně řešit, ale vychází mi, že se to vyřeší smírem a v klidu. Možná omluvou apod. Bude to takové jeho vítězství. Vítězství dobra nad zlem. Kluci si to vezmou k srdci. Každej dělá chyby a má dostat šanci to napravit. Ohledně soudu a podobných institucí tam zatím nic není. Ba naopak, bych řekla, že z nich budou ještě kamarádi. V uvozovkách. Kluci tímto dostanou zavyučenou a daj pokoj i osttním. Se svými kamarády a ostatními bude řešit už jen každodenní běžný situace dle jeho věku. Na závěr je tam pochopení a porozumění, pro všechny zúčastněné, tak se vůbec neboj. Bude to O.K.

PadméPadmé
22.4.2012 v 18:48:49

Ahoj Bami, jak to tady tak čtu, Ty se rozhodně nenudíš! Děvče zlatý, dej si banán, oříšky, čokoládu… ať to všechno zvládneš. Držím palečky a posílám pohlazení.
A dej vědět.

… mít nervy jako ocelové špagáty :-D

bamiskabamiska
22.4.2012 v 18:29:37

peťko díky zítra se na to na ušním zeptám….

PeťkaPeťka
22.4.2012 v 17:39:31

Bamisko, nechci teda nic přivolávat, ale nebudou to příušnice? Prý nyní hodně řádí.

Stránky: [1] 2 3 4 5Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.


 • © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist