Provozujeme:     České-soutěže.cz     KrálovstvíLátek.cz     Termofor.cz 
Přišli jste jen na čumendu? ...i vy můžete být součástí všeho, co tu vidíte... stačí se zaregistrovat.

Diskutárna

Diskutárna » VD + KLUBko » Samy/i o sobě » Trasa: Louny (a okolí) - Moravskoslezský krajTrasa: Louny (a okolí) - Moravskoslezský kraj
JežečekJežeček
20.1.2012 v 16:14:17

Ahoj holky, neplánujete někdo tuhle trasu v nějbližší době? Jde o to, že jsem konečně sehnala za mornální cenu dětskou kuchyňku, ale strašně z daleka… Tak třeba se někdo vydáváte na výlet ;-)
Koukněte, je pěkná… *

http://deti.bazos.cz/inzerat/13293261/DREVENA-KUCHYNKA.php

Stránky: [1]
LussyLussy
20.1.2012 v 17:30:01

Ježečku,

ta tvoje z Loun má tu obrovskou výhodu, že má pracovní plochu. To ta z toho tvého druhého odkazu nemá. A ta třetí je fakt tak do školky. U nás ve školce mají tak ubohou asi 30 let starou, že přemýšlím, že tu naší jim tam jednou věnuju.
Ta z Ikei nemá právě taky tu pracovní plochu a Lucy si s ní prakticky nehraje, není totiž kde :-(. Je tam sice jakoby varná deska a dřez,ale mezi tím je sotva 20 cm místa. Takže nádobí si stejně tahá do obýváku na stůl anebo vaří se mnou na normální lince.
Skříňku v lince používá jako boudu pro svého oblíbeného pejska. Jediná výhoda jsou výsuvné nožičky, takže kuchyňka s ní nějakou dobu poroste. Má ji od 2,5 let a myslím, že tak do 5 -6 let bude stačit.

PeťkaPeťka
20.1.2012 v 17:00:37

Ježečku, cestu opravdu nemám. :-)

Ten poslední odkaz – do školek to koupí, domů asi ne. :-)

JežečekJežeček
20.1.2012 v 16:27:48

No, já právě taky hledala nějakou lidovou cenu. Z Ikea je super, ale 3000 je fakt moc, to nejsem ochotná dát. A hlavně na to ani nemám :-) Minulý týden jsem si našla krásnou na netu, taky za 1500, ale paní po mě chtěla kontakt a pak už se neozvala a inzerát zmizel. Tu samou jsem pak našla origo a novou za 5000.
Jsem trochu zoufalá, že asi neseženu :-( Všechny jsou buď moc drahé, nebo ty malé plastové a z toho nemám dobrý pocit. Zvlášť, když jsem viděla, jak neteř (4roky) úplně s klidem a přehledem ji shodila jen žduchnutím.
Tak uvidíme… :-) *

http://www.kupujonline.cz/kuchynky/detska-kuchynka-drevena-pastel-kidkraft
Ale taky jsem našla jednu úžasnou, to se taky musím podělit. I s cenou se podělit. Je to normální? Myslíte, že někdo ty prachy dá?
http://www.vybaveni-skol.cz/detsky-nabytek-pro-ms/detsky-dreveny-hraci-nabytek/moderni-detska-drevena-kuchynka-02074.html

LussyLussy
20.1.2012 v 16:17:38

Ježečku,
byla jsem zvědavá na normální cenu :-).
Kuchyňka je fakt hezká a když je cena i s nádobíčkem, tak to je slušná cena. My máme z Ikea za 3000,-, kupovala to tchýně já bych to v životě za kuchyňku nedala.
Jinak Louny mám za rohem, ale tvým směrem se bohužel nechystám, jinak bych ráda přivezla.

Stránky: [1]Co nového na VD?

 • Védéčkoviny - přehled VD událostí uplynulého týdne.
 • Nové diskuze za posledních 7 dní
 • VD S.O.S. aneb Pomóóóc, já se tu nevyznám
 • KLUBko - uživatelský účet  Zaregistrovat se
  Zapomněl/a jsem heslo

  Přečtěte si nové komentáře

  Nepřehlédněte

  Náš tip

 • Těhotenství týden po týdnu a vše o těhotenství na webu Rodicka.cz.
 • Školní batohy pro prvňáčky i studenty. Výběr aktovek, tašek a školních potřeb, odborné poradenství.

 • výchova, děti, rodiče, maminka

  © 2004 - 2016 VašeDěti.cz - Mgr.Petra Vymětalová. | ISSN 1801-2892 | Právní ujednání | | Redakce | Užitečné odkazy TOPlist